استرالیا بانکی در خانه, زمین, استفاده, وجود, وحشتناک, رکورد


استرالیا بانکی در زمین خانه مزیت وجود یک فقیر رکورد در سال های اخیر در حالی که نیوزیلند امیدوارم که سختی درس آموخته در سال های اخیر آزمون مسابقات در این سواحل را نگه دارید و آنها را در جا خوب در سه روز ارجاع شروع در سیدنی در روز جمعه.

آن سخت است برای درک اینکه چگونه یک روز سری می توانید شروع در استرالیا پس از NRL فصل در راه است اما این واقعیت برای دو طرف با مقدار زیادی برای اثبات کند.

استرالیا از دست داده اند گذشته خود پنج ODIs و آمد دور از سه اخیر 50-بیش از مسابقات در آفریقای جنوبی دست خالی.

اما آنها هنوز هم شانس خود را برای نگه داشتن خود در تابستان طلایی دست نخورده در خانه اگر آنها می توانند به دور پیروز در دو ODIs در سیدنی (جمعه و یکشنبه) و دیگری در هوبارت در هفته آینده.

تبلیغات

استرالیا کوبید نیوزیلند در سه آزمون در طول تابستان برنده 296 اجرا می شود در پرت 247 اجرا می شود در ملبورن و 279 اجرا می شود در سیدنی. در حالی که سفید توپ کریکت نیاز به کاملا متفاوت مجموعه مهارت ها و تاکتیک سهره با اعتماد به نفس است, استرالیا مجهز به گرفتن کار انجام می شود در آنچه که نوک به یک خشک SCG بشه.

“این به ما می دهد اعتماد به نفس … ما احساس ما بازی خوبی در استرالیا” فینچ گفت. “برد دور از خانه است چالش بزرگ این روزها و تیم به طور کلی بیشتر سازگار در خانه و نتایج منعکس کننده که. ما می خواهیم برای حفظ بهبود و مطمئن شوید که استراتژی ما درست است.

“هنگامی که ما به بازی در این مورد اطمینان ما همچنان به عنوان یک واحد پنبه حلاجی شده برای ساخت و نه ماشه خیلی زود است که ما در گذشته … “

استرالیا از دست داده اند و هشت نفر از آنها گذشته 11 ODIs در خانه از آغاز تا سال 2018 در حالی که در نیوزیلند نمی chalked یک پیروزی در اینجا از سال 2009 از دست داده و شش بازی متوالی که در آن شده است وجود دارد یک نتیجه.

نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون بستری طرف او بود “در معرض در یک بزرگ راه” در اخیر سری تست در برابر استرالیا. اما سیاه و سفید کلاه بازگشت به سواحل این کشور با اعتماد به نفس مجدد پس از خانگی قابل توجه عملکرد در برابر هند و در باور آنها می توانند یاد بگیرند از فاجعه تست سری.

Aaron Finch (middle with ball in hand) addresses the playing group at the SCG on Thursday.

هارون سهره (میانه با توپ در دست) آدرس بازی گروه در SCG در روز پنج شنبه. اعتبار:AAP

“استرالیا یکی از تست تیم در جهان و به خصوص بالینی بر روی این سطوح به عنوان” ویلیامسون گفت. “هنگامی که شما در معرض مانند که [آن را فراهم می کند] برخی از بهترین فرصت برای یادگیری و نگاهی به خود را به عنوان افراد و به عنوان یک تیم است.”

سهره (101 اجرا می شود در 33.7), David Warner (64 در 21.3) و استیو اسمیت (109 در 36.3) خاموش شد به سرعت در طول سه ODIs در آفریقای جنوبی و می دانم که آنها نیاز به ارائه استرالیا با یک پلت فرم بهتر.

“در پایان روز آن را پایین می آید به بالا و به عنوان بازیکن با تجربه خودم استیو و دیو نمی کردم به عنوان بسیاری از اجرا می شود به عنوان آنچه که ما باید” فینچ گفت. “این جایی است که باک متوقف می شود.

“نیوزیلند یک تیم است که شما را به بهترین خود را در برابر و شما باید به چند standout اجرای آنها را ضرب و شتم.”

سهره گفت: Mitchell Starc و پت کامینز شد و به احتمال زیاد به بازگشت به استرالیا را شروع جانبی گم شده و پس از آخرین بازی در پتچفستروم در حالی که ویلیامسون گفت تیم او می تواند بازی دو ریسندگی در میچ Ratzeshof و حرکت Sodhi.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>