استرالیا اعلام وضعیت اضطراری در فراخوانی قدرت های جدید برای مبارزه با کروناویروس

صادر شده در:

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در جمعه اعلام کرد یک “انسان امنیت زیستی اضطراری” و گفت: شهروندان این کشور باید رها تمام سفر در خارج از کشور به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

رسمی اعلام می دهد دولت از این قدرت برای نزدیک کردن شهرستانها و یا مناطق تحمیل حکومت و سفارش مردم به قرنطینه اگر تلقی لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ارتقاء در مقام مشاوره به بی سابقه “سطح 4: سفر نیست” به هر کشور در جهان همراه بود ممنوعیت هر گونه غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر است.

“زندگی در حال تغییر است در استرالیا به عنوان آن در حال تغییر است در سراسر جهان” موریسون گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری. “زندگی است که برای ادامه تغییر, به عنوان ما در برخورد با جهانی coronavirus. این است که یک بار در یک صد سال نوع رویداد است.”

استرالیا ثبت کرده است در اطراف نزدیک به 500 coronavirus عفونت و شش مرگ و میر تعداد نسبتا کمی در مقایسه با دیگر کشورها اما مقامات در حال رشد به طور فزاینده ای نگران چشم انداز نمایی افزایش موارد است.

New South Wales, این کشور پرجمعیت ترین ایالت در گزارش خود یکی از بزرگترین روز افزایش موارد جدید در روز چهارشنبه همراه با این کشور در آخرین مرگ 86 سال از درگذشت مردی که در سیدنی بیمارستان.

موریسون گفت: بان کی مون تنگ تر در داخل سالن گردهمایی های اجتماعی به 100 نفر از 500 نفر را شامل نمی شود خدمات ضروری مانند مدارس و حمل و نقل عمومی و مراکز خرید.

استرالیا, رهبر, ذکر کارشناس سلامت ارشاد به عنوان منطقی برای نگه داشتن مدارس باز یک استراتژی است که همواره مورد سؤال بوده است توسط برخی از کارشناسان. چندین خصوصی مدارس را ساخته اند یک جانبه تصمیم به بستن پیش از عید پاک به آینده ،

موریسون تصریح کرد: نیاز اجتماعی فاصله و خوب بهداشت دست برای جلوگیری از گسترش ویروس و اعلام کرد دسترسی محدود به مراقبت از سالمندان در خانه.

کسی که سفر در طول یک سطح 4 بان کی مون هشدار داد که دولت استرالیا ممکن است قادر به کمک اگر آنها را به دردسر دریافت کنید در حالی که در خارج از کشور, با توجه به رسمی دولت SmartTraveller سایت. آن را نیز توصیه می کند افراد در حال حاضر در یک “سفر نیست” منطقه در نظر ترک.

مدت کوتاهی قبل از موریسون گفته است دولت رونمایی A$A$715 میلیون دلار ($430 میلیون دلار) کمک های بسته بندی برای شرکت های هواپیمایی از جمله چشم پوشی داخلی کنترل ترافیک هوایی هزینه. ویرجین استرالیا Holdings Ltd است به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی از 30 مارس تا ژوئن 14, در حالی که خطوط هوایی کوانتاس با مسئولیت محدود برش بین المللی آن با ظرفیت 90٪.

گسترش محدودیت در سفر و داخلی جنبش انتظار می رود را قابل توجه تلفات در استرالیا گردشگری خرده فروشی و سرگرمی بخش است.

اقتصاددانان پیش بینی می کنند این کشور را به اول آن رکود اقتصادی در نزدیک به سه دهه در نیمه اول سال 2020 باعث سریع پرش بیکاری است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>