یک سفر موقت ممنوعیت غیر استرالیایی سفر از چین تمدید شده است برای یک هفته دیگر به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ رسید و عفونت صعود تقریبا 15000 نفر.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دولت تا به حال “نه تصمیم گرفته شده به آرامی” اما ایمنی استرالیا بود اولویت با وجود عواقب اقتصادی.

“کار من این است که برای حفاظت از سلامت استرالیایی,” او گفت: در کانبرا در روز پنج شنبه. “در حال حاضر هنوز هم وجود دارد بسیاری است که مورد شناخته شده این ویروس است. تنها پیام من برای چین یکی از همدردی و حمایت است.”

اصلی 14 روز سفر بان کی مون تمدید خواهد شد توسط یک هفته از شنبه, معنی همه غیر-ساکنان استرالیا – از جمله گردشگران و دانشجویان سفر از چین – قادر خواهد بود برای ورود به استرالیا حداقل تا مارس 22. آقای موریسون گفت: این ممنوعیت می تواند مورد بررسی بر اساس این هفته.

تبلیغات

به سفارت چین در کانبرا ابراز “تاسف عمیق و نارضایتی” بیش از دولت استرالیا تصمیم و خواست آن را به آسانسور “محدودیت به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است”.

سفارت گفت: سازمان جهانی بهداشت بارها تاکید کرد که آن را توصیه نمی کند قرار دادن سفر و محدودیت های تجاری در چین است.

“تنها استرالیا و تعداد کمی از کشورها گرفته اند از جمله اقدامات افراطی که واکنش افراطی در واقع” یک سخنگوی گفت.

“ما می خواهیم استرالیا سمت به ارزیابی عینی و عقلانی پیشگیری و کنترل اقدامات انجام شده توسط طرف چینی و خطر واقعی مواجه استرالیا جانبی.”

این تصمیم پس از آن تعدادی از coronavirus موارد در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی شروع به پریدن کرد به 218. بیش از 40 مورد جدید تایید شد در روز پنج شنبه.

کشتی تا به حال بیش از 220 استرالیایی در هیئت مدیره هنگامی که آن را تنظیم بادبان در 20 ژانویه. حداقل دوازده نفر از کسانی که قرارداد این ویروس هستند و در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان است. بقیه همچنان در قرنطینه روی عرشه این کشتی همراه با 3500 دیگران در یوکوهاما. در استرالیا تعداد موارد ثابت باقی مانده است و در 15 هفته گذشته.

Employees wear protective masks while carrying vegetables from trucks at a hospital in Wuhan.

کارکنان پوشیدن ماسک محافظ در حالی که حمل سبزیجات از کامیون در یک بیمارستان در ووهان. اعتبار:گتی

روز پنج شنبه تعدادی از coronavirus مرگ و میر رسید توسط 242 در چین دو برابر قبلی رکورد روزانه.

هوبئی کمیسیون بهداشت است که عامل شیوع بیماری در این استان در مرکز COVID-19 اپیدمی گفت: آن را به حال خود تجدید نظر تشخیص روش و افزود: 14,840 موارد یک شبه.

“هوبئی استان به تازگی انجام تحقیقات در موارد مشکوک و تجدید نظر تشخیص نتایج” این کمیسیون گفت: در بیانیه منتشر شده در روز پنج شنبه.

چین وزارت امور خارجه قبلا گزارش یک افزایش قابل توجه در نرخ درمان در سراسر کشور.

بهبود نرخ در سراسر چین افزایش بین 6.2 و 8.2 درصد در فوریه 12 نسبت به بالا از 2.6 درصد در 27 ژانویه. وجود دارد 5123 مردم گزارش به بهبود در مقایسه با 1117 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه.

“این ارقام نشان می دهد که اقدامات درمانی شروع به تولید نتایج مورد انتظار در سراسر کشور” وزارت گفت.

هوبئی استان گزارش روز پنج شنبه که 33,693 بیماران هنوز در حال درمان در بیمارستان با حداقل 1437 بدحال. دولت تا به حال به نوبه خود به ورزشگاه و استادیوم ها به بخش به منظور درمان هجوم بیماران.

در ضمن ژاپن گزارش داد که اول مرگ و میر از coronavirus تنها دوم در سراسر جهان خارج از چین. یک زن در 80s در فوت ناشی از این ویروس در استان کاناگاوا همان منطقه خارج توکیو که در آن الماس شاهزاده کشتی لنگر انداخت.

About 3700 people are on board the ship, which usually has a crew of 1100 and a passenger capacity of 2670.

حدود 3700 نفر در هیئت مدیره کشتی که معمولا دارای یک خدمه 1100 و یک مسافر ظرفیت 2670.اعتبار:گتی

در ویتنام مقامات قفل کردن یک روستا در Vinh Phuc استان فقط یک ساعت در شمال هانوی پس از کشف یک سنبله در coronavirus موارد وجود دارد – اولین تلاش در توده قرنطینه خارج از چین است.

ویتنام نیز فقط خود را اعلام کرد 16 مورد تایید شده از coronavirus و بیمار نیز از همان استان است. این روستا پسر Loi کمون خواهد بود خاموش برای حداقل دو هفته شروع روز پنج شنبه با توجه به ویتنام روزنامه اکسپرس.

این ویروس همچنین در ادامه به انتقام ویران کردن در میان رویدادهای مهم شرکت کردند.

چینی فرمول 1 جایزه بزرگ بود که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 17-19 در شانگهای بود به تعویق افتاد و در روز پنج شنبه.

بزرگترین تلفن هوشمند, نمایشگاه جهانی موبایل, کنگره نیز لغو شد. Facebook, Nokia, آمازون, Vodafone و نوکیا تا به حال همه از جیبش رویداد بیش از نگرانی های ایمنی و بهداشت.

تا 100,000 نمایندگان انتظار می رود برای حضور در این کنگره در بارسلونا.

در پکن, جمهوری خلق چین گفت: چین مورد نیاز برای “حفظ ثبات اقتصادی عملیات و هماهنگی اجتماعی” در میان بیماری همه گیر.

رئیس سابق هوبئی استان جیان Chaoling شد حزب کمونیست بالاترین مشخصات تلفات بحران در روز پنج شنبه و پس از او جایگزین یازدهم وفادار یانگ یونگ. هوبئی دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای آن آهسته پاسخ به بحران در هنگام ترس شد و برای اولین بار مطرح شده توسط پزشکان در ماه دسامبر.

دولت چین آغاز اجرای برنامه محرک برای افزایش رشد اقتصادی به عنوان شرکت ها ادعا می کنند نیروی majeure و مغازه ها توقیف.

این ویروس ناشی از رکود پیش بینی شده است برای پاک کردن تا 0.5 درصد امتیاز در رشد اقتصادی استرالیا در سه ماه به ماه مارس است.

استرالیا می فرستد تا 30 درصد از صادرات آن به چین است. به عنوان یک سهم از کل اقتصاد را به سوم بالاترین سطح قرار گرفتن در معرض چین در جهان است.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su