استرالیا در قاب میزبان quickfire راگبی قهرمانی


Coronavirus ممکن است کشته خاموش این سال فوق العاده راگبی, رقابت, اما quickfire راگبی قهرمانی هنوز روی میز است.

این هرالد آموخته و استرالیا و نیوزیلند و آفریقای جنوبی و آرژانتین باید همگانی بازی نوعی از تست فوتبال در نیمکره جنوبی در این سال بیش از سرگیری سوپر راگبی.

When will the Wallabies play again? Australian rugby is in a fight for survival as the coronavirus pandemic bites.

هنگامی که قهرمانی بازی دوباره ؟ راگبی استرالیا در مبارزه برای بقا به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گزش. اعتبار:گتی

فرمت مسابقات پازل SANZAAR در حال حاضر در تلاش برای قطعه با هم به عنوان سازمان کار می کند از طریق طیف وسیعی از گزینه ها برای اطمینان از وجود برخی بین المللی راگبی در نیمکره جنوبی این سال است.

“قطعا وجود دارد یک تعهد جمعی برای اولویت بندی آزمون مسابقه footy” راگبی استرالیا مدیر کل خدمات حرفه ای بن Whitaker است که درگیر در بحث و گفتگو با دیگر SANZAAR سازمان ملل گفت.

تبلیغات

“اما ما همچنین متعهد به جامعه ایمنی اولین و مهمترین. ما رول کردن پشت آن است. اما ما در حال آماده با فرمت های مختلف. امیدوارم که هر چه زودتر به جای بعد.”

مدل SANZAAR امید برگزار خواهد شد این مسابقات ماندن است. که به معنی بین المللی ممنوعیت سفر خواهد باید برداشته شود در ماه اوت که به نظر می رسد بسیار بعید است با توجه به استرالیا دولت فدرال هشدار داد که اخیرا در یکشنبه که محدودیت ممکن است بخشیده شود تا شروع سال آینده.

خارج از آن طیف وسیعی از مدل های آماده شده اند بسته به زمان مسابقات به کار با.

یکی از گزینه های مورد بحث قرار گرفته است بازی راگبی قهرمانی به عنوان یک quickfire شش هفته رقابت در یک کشور و به احتمال زیاد یک کشور یا شهر.

“به محض این که ما درست از جامعه دیدگاه برای رفتن ما خواهد شد. در صورتی که به معنی رفتن به ماه نوامبر یا دسامبر بسته به جایی که ما به تير آزمون ما را در نظر بگیرید که به عنوان خوبی. هر کس آماده است.”

استرالیا خواهد بود یک نامزد قوی برای میزبانی چنین مسابقات با توجه به نمرهدهی نیوزیلند و همه گیر اقدامات و سریع میزان عفونت در آفریقای جنوبی.

استرالیا نیز نشان دهنده وسط زمین از لحاظ جغرافیایی و پرت می تواند محل ایده آل برای این مسابقات به عنوان آن منطقه زمان مناسب آفریقای جنوبی و آرژانتین بهتر از شرقی. استرالیای غربی تا به حال فقط 517 تایید coronavirus موارد در مقایسه با NSW را 2863.

نیز وجود دارد امکان سفر بین ایالتی محدودیت برداشته خواهد شد در یک زمان چند ماه در استرالیا اجازه می دهد مسابقات به بازی های برگزار شده در سراسر کشور – حتی اگر آنها در مقابل هیچ طرفداران.

گزارش در آفریقای جنوبی روزنامه تفاهم در آخر هفته نشان داد که نایب قهرمان جهان بر این باورند راگبی قهرمانی پیش خواهد رفت و در اوت و سپتامبر.

این مسابقات قرار بود برای شروع در 8 اوت زمانی که رقابت صورت همه سیاه پوستان در ملبورن مارول ورزشگاه و Springboks میزبان Pumas در ژوهانسبورگ و پایان هفت هفته بعد.

“چیز دیگری که ما متعهد به تلاش برای دریافت برخی از سوپر راگبی بازی های برگزار شده به عنوان” ویتاکر گفت. “همانطور که شما فشار به سمت عقب پایان سال, شما باید به مدل های مختلف به رسیدگی به آن است.”

در ضمن RA و روپا هستند هنوز رتبهدهی نشده است به توافق برسند به مقابله پرداخت. مذاکرات ادامه خواهد داد و در روز سه شنبه. هر دو طرف امیدوار هستند از ورود به سیستم در خط خال خال در 48 ساعت آینده.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر