استرالیا تنظیم شده است به گسترش آن coronavirus سفر بان کی مون در یک حرکت رود چکش بخش آموزش و پرورش و جلوگیری از 100,000 دانشجویان بین المللی از ورود به کشور در زمان شروع ترم.

آنفولانزا مانند بیماری ادعا بالاترین تعداد مرگ و میر در چین تا کنون در دوشنبه تا 90 به بیش از 900 با 40,235 عفونت های ثبت شده پس از همه گیری آغاز شد. رئیس بهداشت جهانی سازمان Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این رقم می تواند به “فقط نوک کوه یخ”.

A Chinese woman wears a protective mask as she has her temperature checked entering a park in Beijing.

یک زن چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او تا به درجه حرارت خود را چک ورود به یک پارک در پکن. اعتبار:گتی ایماژ

منابع دولتی تایید آماده بودند در راه گسترش ممنوعیت سفر برای همه غیر-ساکنان استرالیا سفر از چین هنگامی که زمان موقت 14-بعد محدودیت منقضی می شود در روز شنبه.

اما وجود دارد هیچ برنامه ای برای یک سوم پرواز کوانتاس به تخلیه استرالیایی رشته در کانون شیوع بیماری در چین هوبئی ترک برخی از احساس رها شده است.

تبلیغات

“ما همه در استرالیا مالیات دهندگان” گفت: Cloe که از دست رفته در یک پرواز و خواسته بود با اشاره به تنها با نام. “این ناعادلانه است برای دولت استرالیا برای درمان متفاوت شهروندان استرالیا در همان وضعیت است.”

خانواده ابراز سرخوردگی خود را در حال پشت سر گذاشته پس از شکست در آخرین پرواز از ووهان. لیلی که دارای دو فرزند است و امیدوار به بازگشت به مدرسه گفت: او پسر خواهد بود مجبور به تکرار سال 12 اگر او نمی تواند بازگشت آوریل است.

بیش از 100 استرالیایی ساکنان و شهروندان باقی می ماند در هوبئی. دولت چین نمی خواهد اجازه اقامت دائم استرالیا بدون ارتباط مستقیم به یک شهروند استرالیایی به هیئت مدیره تخلیه پرواز.

وزارت امور خارجه به اولویت در گذشته دو پرواز کوانتاس به کسانی که آن را به عنوان ارزیابی آسیب پذیر از جمله سالمندان و کودکان و کسانی که در کوتاه مدت اقامت. دو جداگانه صبر کنید-لیست شد خسته قبل از یدکی صندلی های داده شده به دانشجویان از جزایر اقیانوس آرام در شنبه پرواز.

The Sydney Morning Herald و سن را تایید کرده اند که تا یک دوجین افراد زیر سن قانونی بدون همراه در میان کسانی که هنوز در گیر هوبئی.

دولت چین را رد کرده است یک درخواست برای اجازه می دهد برخی از کودکان به سفر با پدربزرگ و مادربزرگ خود به استرالیا را به عنوان آنها را نگه نمی استرالیا تابعیت و یا اقامت. دولت استرالیا در نظر گرفته شده ارسال پدر و مادر خود را به جمع آوری کودکان ارائه می دهد و تا به حال نیز ساخته شده توسط بخش خصوصی دیگر استرالیایی در هوبئی به کودکان با آنها را قبل از شنبه را تخلیه.

وزیر امور خارجه Marise Payne گفت: این یک وضعیت دشوار برای پدر و مادر و کودکان درگیر است. “کودکان باقی می ماند با خانواده و هستند که به خوبی مراقبت,” او گفت:.

استرالیایی که وارد به مدت دو هفته قرنطینه در درون اردوگاه معدن در یکشنبه تشکر دولت و ستایش امکانات.

“این احساس کمی شبیه اردوگاه تابستانی” گفت: Aoao که او نیز خواسته بود با اشاره به تنها با نام. “کودکان مانند آن را بسیار. آنها لازم نیست برای رفتن به مدرسه.”

چینی-استرالیایی معلم وانگ Minhua گفت: داروین کارکنان “درمان ما به عنوان اگر آنها درمان عزیزان” و که تا به حال ساخته شده “احترام آنها بسیار”. بیش از 270 نفر در حال قرنطینه در جزیره کریسمس بازداشتگاه و 266 در درون اردوگاه معدن.

گسترش ممنوعیت سفر است که انتظار می رود به طور رسمی اعلام کرد تا روز شنبه و می تواند یکی دیگر از دو هفته خواهد سر و صدا دانشگاه بخش آن را به عنوان آماده برای سخنرانی به شروع بدون ده ها هزار نفر از دانش آموزان. جهت هفته در بسیاری از دانشگاه ها است که با توجه به شروع در فوریه 24.

تا 56 درصد از دانشجویان بین المللی کوهورت در استرالیا دانشگاه های برتر باقی می ماند در خارج از کشور از جمله 65,000 از در گروه هشت از جمله موناش دانشگاه سیدنی و دانشگاه ملبورن است.

دوره های آنلاین به تأخیر انداختن شروع ترم quarantining و درخواست از دانش آموزان برای خود جدا و دور از بقیه جمعیت دانشجویی در این جدول به عنوان بخش هایش با اقتصادی خرید اینترنتی این بیماری همه گیر.

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: او تا به حال شده است به طور منظم در تماس با دانشگاه های استرالیا و شده بود “کاوش راه حل برای کاهش تاثیر خود را در آموزش و پرورش”.

دولت چین ابراز نا امیدی با ممنوعیت سفر و خواست کشورها نه بیش از حد واکنش نشان می دهند. در ضمن خرید اینترنتی از ویروس همچنان به سر و صدا شرکت های چند ملیتی به عنوان زنجیره تامین ،

کیا موتورز اعلام کرد این امر تعلیق آن سه خودرو سایت تولید در کره جنوبی روز دوشنبه پیوستن به همکار خودرو-لوله هیوندای در توقف تولید آن است.

کارگران چینی در شانگهای در پکن گفته شد به بازگشت به کار این هفته بعد از سال جدید قمری است اما خیابان های متروک باقی می ماند به عنوان کارکنان شرکت انتخاب خود را به کاهش قرار گرفتن در معرض ویروس.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de