استرالیا برای میزبانی 2022 T20 جام جهانی


استرالیا باید صبر کنید تا 2022 به میزبانی مردان Twenty20 جام جهانی کریکت استرالیا رد آن آرزو را برای این رویداد به عقب رانده شود و به سال آینده.

به این معنی هند را حفظ 2021 T20 جام جهانی در حالی که سال آینده جام جهانی فوتبال زنان به میزبانی نیوزیلند در حال حاضر برگزار شود در سال 2022.

CA اولویت بوده است به میزبان مسابقات در سال 2021 با هند رویداد به حرکت 2022 اما شورای بین المللی کریکت اعلام کرد یک شبه که نمی خواهد در این مورد.

استرالیا رویداد برگزار خواهد شد در ماه اکتبر و نوامبر سال 2022 با نهایی برای بازی در 13 نوامبر. وجود دارد در حال حاضر عمده حوادث در هر یک از سه فصل با استرالیا به هند میزبان این تابستان قبل با هدف دفاع از کوزه در 2021-22.

تبلیغات

وجود دارد توضیح داده شده در ICC بیانیه اما cricinfo گزارش CA رئیس ارل Eddings گفت: جلسه ICC کسب و کار شرکت (ICB) او نمی تواند تضمین حمایت از دولت استرالیا برای این رویداد برگزار می شود در سال 2021 هر چند این را نمی توان تایید کرد.

CA موقت رئیس نیک هککلی که قبلا رئیس کمیته سازماندهی محلی است که انتظار می رود به این موضوع زمانی که او صحبت می کند به رسانه ها در صبح روز شنبه.

Aaron Finch's side will have to wait until 2022 to play in a home T20 World Cup.

هارون سهره طرف باید صبر کنید تا 2022 به بازی در یک خانه T20 جام جهانی.اعتبار:AP

اضافی تاخیر می تواند این کار در کالیفرنیا را به نفع با توجه به عدم قطعیت نه تنها در استرالیا بلکه در سطح جهان با این بیماری همه گیر.

“از آن شده است یک زمان به چالش کشیدن برای همه و ما می خواهم برای تشکر از تمام طرفداران که خریداری بلیط و پشتیبانی T20 جام جهانی در سال 2020” هککلی گفت: در بیانیه منتشر شده توسط کمیته سازماندهی محلی.

“این تصمیم به استرالیا چیزی برای نگاه به جلو به در سال 2022. آن را نیز به ما می دهد یک فرصت خوب با خیال راحت به استقبال طرفداران به برجسته سالن در سراسر کشور برای لذت بردن از تماشای جهان بهترین اطفال رقابت در این رویداد مهم جهانی.

“ما می خواهم برای تشکر از ما شرکای دولتی و سالن برای ادامه حمایت خود و ما در حال همکاری نزدیک با آنها به حفظ همان شهر میزبان و محل برگزاری رد پای تعیین شده برای سال 2020 مسابقات را به حد کمال ممکن است.”

ICC گفت: سلامت, کریکت و تجاری تاثیر COVID-19 در سراسر جهان در نظر گرفته شده در تصمیم گیری.

“در طول چند ماه گذشته به عنوان ما در نظر گرفته اند که چگونه ما بازگشت به برگزاری رویدادهای جهانی ما شماره یک اولویت شده است برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه درگیر در ICC حوادث” ICC اقدام رئیس عمران خواجه گفت.

“تصمیمات هیئت مدیره گرفته اند امروز در بهترین منافع ورزشی همکاران و از همه مهمتر طرفداران ما. من می خواهم برای تشکر از شرکای ما در BCCI, کریکت, کریکت استرالیا و نیوزیلند و همچنین استرالیا و نیوزیلند دولت برای ادامه حمایت خود و تعهد به بازگشت امن به ICC حوادث است.”

به تعویق افتادن جام جهانی فوتبال زنان در می آید هفته پس از آن اعلام شد در این سال را مردان T20 جام جهانی نمی خواهد به جلو در اصلی آن پنجره.

“ما در حال حاضر وضوح مطلق در آینده ICC حوادث را قادر می سازد تمام اعضای ما به تمرکز بر روی تغییر زمان از دست رفته داخلی و بین المللی کریکت. ما در حال حاضر اقدام به برنامه ریزی با مردان T20 جام جهانی 2021 در هند و میزبان 2022 نسخه در استرالیا” ICC اجرایی مانو Sawhney گفت.

“ما تصمیم گرفته شده برای حرکت ICC زنان کریکت جام جهانی را به بازیکنان از هر رقابت ملت بهترین فرصت برای آماده شدن برای بزرگترین مرحله و هنوز هم وجود دارد, جهانی, مقدماتی برای تکمیل به تصمیم نهایی سه تیم.

بلیط های فروخته شده برای این سال رویدادهای مسترد خواهد شد در حالی که وسایل و سالن برای سال 2022 به زودی اعلام خواهد شد. ملت که واجد شرایط برای مسابقات امسال دست آوردن ورود برای 2021 با جدید روند صلاحیت برای 2022.

استرالیا شدهاند به خوبی قرار داده شده در فشار خود را به ادعا می کنند قبل از ازدواج در T20 تاج پس از آن افزایش اخیر در کوتاه ترین شکل از این بازی است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>