استرالیا دادگاه لغو محکومیت کاردینال پل برای کودکان سوء استفاده جنسی

صادر شده در:

استرالیا در بالاترین دادگاه در روز سه شنبه لغو سابق واتیکان خزانه دار جورج پل محکومیت آزار جنسی دو نوجوان choirboys در 1990s اجازه می دهد که 78 سال کاردینال به راه رفتن از زندان.

تبلیغات

در یک اتفاق آراء حکم دادگاه عالی یافت می شود که داوران کاردینال پل محاکمه “باید به سرگرم شک” به خود گناه.

دادگاه هفت قاضی دستور داد که اعتقادات بود نقض و حکم تبرئه وارد شود را در خود جای.

پل که حفظ بی گناهی خود را در طول روند طولانی دادگاه نمی تواند دوباره در اتهامات پایان ترین مورد مشخصات بالا در سطح جهانی و از اتهام سوء استفاده جنسی توسط کشیش را لرزاند کلیسای کاتولیک روم.

پل یک polarising رقم در استرالیا برای خود محافظه کار انداز شد بالاترین رتبه بندی رسمی کاتولیک در سراسر جهان به نیروهای داعش برای کودک اسباب جرائم هنگامی که او شروع به گذراندن حکم شش سال یک سال پیش.

کاردینال متهم شد در سال 2017 با یک اتهام جنسی از یک کودک زیر 16 سال و چهار اتهام زشت عمل با یک کودک زیر 16 که شاکی گفت: زمانی صورت گرفت که پل بود اسقف اعظم شهر ملبورن است.

قضاوت تحویل داده شد در طول هفته دفاع مقدس دوره منتهی به عید پاک است که مهم ترین روز در تقویم مسیحی پس از دو روز از جلسات یک ماه پیش.

تصمیم تحویل گرفته شده و تا حد زیادی خالی دادگاه در بریزبن به دلیل ملی محدودیت در سفر و تجمعات عمومی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پل دادگاه اول به پایان رسید در یک آویزان داوران قبل از هیئت منصفه در یک دادگاه دوم به اتفاق آرا او را به جرم در سال 2018 است. پل را ایستاده یا محاکمه.

تحت استرالیا سیستم دادگاه اول خود را درخواست تجدید نظر رفت و به یک دادگاه در ویکتوریا که در آن اکثریت دو قضات در برابر یکی تایید محکومیت خود را.

پل وکلا و سپس در زمان مورد به دادگاه با این استدلال که ویکتوریا دادگاه تجدید نظر به حال اشتباه در انتقال تعهد از اثبات به دفاع و در پیدا کردن که در آن باز بود به داوران برای پیدا کردن پل گناه فراتر از شک معقول.

دادگاه عالی گفت که پایین تر از دادگاه درخواست تجدید نظر کرده بود “موفق به برقراری ارتباط با این سوال که آیا وجود دارد باقی مانده معقول امکان که متخلف گرفته نشده بود محل هایی که وجود دارد باید به بن یک شک منطقی به متقاضی گناه.”

کاردینال منصوب شد و توسط پاپ فرانسیس در سال 2014 به تعمیرات اساسی واتیکان گسترده منابع مالی خود را از دست داد نقش او سال گذشته پس از اینکه در زندان هستند. پاپ فرانسیس گفته است او را تنها اظهار نظر در مورد بعد از پل, خسته, تمام راه های تجدید نظر شود.

او باقی مانده است یک کاردینال با وجود فشار بر کلیسا از قربانیان سوء استفاده جنسی و حامیان خود را به او را رد کند.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>