استرالیا فیلمساز Lynette Wallworth نامزد دریافت جایزه امی


مدت کوتاهی پس از سیدنی فیلمساز Lynette Wallworth دریافت کلمه است که او تا به حال نامزد جایزه امی, او به اشتراک گذاشتن اخبار با کنترل از راه دور آمازون جنگل قبیله است که موضوع مستند.

Hushahu, the female sharman who stars in Awavena, at its Venice Film Festival premiere in 2018.

Hushahu زن sharman که ستاره ها در Awavena از آن در جشنواره فیلم ونیز اکران در سال 2018 است.اعتبار:Labotiv

واقعیت مجازی فیلم Awavenaکه می گوید داستان از اول زن برای تبدیل شدن به یک شمن در Yawanawa قبیله در برزیل انبوه نامزد دریافت جایزه شده است در برجسته رویکردهای جدید به مستند, دسته, در جوایز که تشخیص برتری در تلویزیون آمریکا میباشد.

“من بلافاصله به نام رئیس Tashka در آمازون در واتساپ به جامعه است. او بسیار شاد و سخاوتمندانه و گفت: این شناخت ما سخت کار می کنند و اگر ما برنده من می خواهم این مجسمه برای رفتن مستقیم به جنگل” Wallworth گفت.

این دومین نامزد امی برای St Peters-بر اساس فیلمساز به دست آورد که در همین رده در سال 2017 برای برخوردیک واقعیت مجازی فیلم در مورد یک سالمند از Martu مردم از Pilbara در غرب استرالیا که شاهد اتمی آزمایش از 1950s.

تبلیغات

Wallworth که بزرگ شده در جنوب سیدنی در حومه Kingsgrove گفت که او امیدوار است او داستان را به کمک به آموزش جهان غرب در مورد قدرت رهبران زن.

“این یک #MeToo داستان از یک برزیل آمازون قبیله” Wallworth گفت.

Filmmaker Lynette Wallworth.

فیلمساز Lynette Wallworth.اعتبار:لورن Orrell

رئیس Tashka که قبیله ای خانه نابود شد اولین بار توسط لاستیک بارون و سپس توسط مبلغان که قانونى استفاده از داروهای سنتی دعوت Wallworth به جنگل.

“Hushahu زن شمن بود Joan of Arc با باور خود در متقاعد کردن پیر شمن تاتا او باید مجاز به انجام معنوی آموزش و فیلم نشان می دهد که تحول اثر آن را در این گروه کوچک که در حال زیرک و دانا به اندازه کافی در حال حاضر به انتصاب زنان اشراف و shamans” Wallworth گفت.

آن زمان ماه از آماده سازی و پنج روز مسافرت از استرالیا و آمریکا از جمله یک روز قایق رانی سفر و یک روز کامل سفر جاده ای برای رسیدن به Yawanawa خانه. Wallworth خدمه شامل استرالیا دانشمند دکتر آنیا صالح متخصص در مرجان فلورسانس قبلا از دانشگاه وسترن سیدنی که سر کردن با قبیله ای شکارچیان به جمع آوری گیاهان و حشرات است.

An still from Lynette Wallworth’s Awavena.

یک هنوز از Lynette Wallworth را Awavena.

“ما جمع آوری حشرات در تاریکی دخمه پرپیچ و خم از جنگل های آمازون اما ما بیشتر به شدت سازمان یافته David Attenboroughs شما می توانید پیدا کردن” Wallworth گفت.

Wallworth گفت که او امیدوار است که فیلم, که می تواند در viveport و نشان داده شد در Carriageworks در سال 2018 خواهد شد که بیشتر از انتشار عمومی پس از نامزد امی.

The Emmys اعلام خواهد شد در 20 سپتامبر با یک مجازی مراسم توسط مجری تلویزیونی جیمی کیمل.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>