استرالیا جایزه بزرگ به نام بعد از coronavirus آزمون: گزارش


استرالیا جایزه بزرگ شده است به تعویق افتاد زیر مک لارن خروج از فرمول یک فصل بازکن بعد از یک عضو تیم آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به گزارش.

تصمیم گرفته شد پس از یک بحران دو ساعت نشست مربوط به F1 سلسله مراتب حاکم بدن FIA و تعدادی از تیم مدیران در ملبورن سی و آسمان تلویزیون انجمن گزارش کرده اند.

This year's Australian Formula 1 Grand Prix has been called off, according to reports.

این سال را به استرالیا, فرمول 1 جایزه بزرگ کرده با توجه به گزارش.اعتبار:AP

Motorsport.com به نقل از منابع گفت: اکثریت این تیم ناراضی بودند برای ادامه و FIA را قبول تصمیم گیری.

حاکم FIA و آزادی رسانه های متعلق به فرمول یک بود و در عین حال به یک نظر رسمی در اوایل صبح روز جمعه. بی بی سی گزارش داد که این تصمیم در مورد 2am در روز جمعه.

تبلیغات

به گزارش ظهور جایزه بزرگ که به نام خاموش, Victoria Police نشده است و اطلاع از لغو خواهد شد و هنوز شروع به عملیات خود در این مسیر در صبح روز جمعه.

توسط 7.20 در, دولت و استرالیا جایزه بزرگ شرکت قادر به تایید این که آیا این رویداد پیش رفتن.

اتومبیل می تواند شنیده شود در مسیر در آلبرت پارک در صبح روز جمعه.

در این گزارش آمده است به عنوان ATP تور معلق مردان تنیس به مدت شش هفته در میان یک قایق از اقدامات اجرا شده توسط ورزشی در سراسر جهان (فهرست در پایان).

مک لارن اعلام کرده بود در روز پنج شنبه که آنها پس از بیرون کشیدن یکی از اعضای تیم خود را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در بیانیه ای در وب سایت خود را در روز پنج شنبه شب, مک لارن گفت: از اعضای تیم به حال خود جدا شده و به زودی به عنوان آنها شروع به نشان دادن علائم و در حال حاضر می توان با درمان مراقبت های بهداشتی محلی مقامات.

“تیم آماده برای این رویداد و حمایت مداوم در محل آن کارمند که در حال حاضر وارد یک دوره قرنطینه. این تیم همکاری مربوطه و مقامات محلی برای کمک به تحقیقات خود را و تجزیه و تحلیل” بیانیه ای گفت:.

این برای اولین بار گزارش داد که سه فرمول یکی از اعضای تیم قرار گرفتند به انزوا در حالی که در انتظار تست نگرانی آنها قرارداد ممکن است ویروس.

که تعداد پس از متورم به هشت نفر در حال آزمایش.

این به غیر از مک لارن عضو تیم آمد منفی اواخر روز پنج شنبه شب یک نهم مورد مربوط به یک عضو از یک استرالیا مبتنی بر Supercars تیم در حال بررسی است.

قبل از ورود به ملبورن به تیم مک لارن صرف شش روز در بارسلونا, تست اتومبیل های خود را در مدار ده بارسلونا-کاتالونیا.

جهانی شیوع کروناویروس رسما اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی در روز پنج شنبه.

قبل از آن مسابقات فرمول یک لوئیس همیلتون قهرمان کرده بود به شدت انتقاد کرد و در حالی تصمیم به ادامه با جایزه بزرگ.

“من واقعا بسیار بسیار تعجب است که ما اینجا هستیم” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. “برای من تکان دهنده است که همه ما در حال نشستن در این اتاق است.”

در اوایل روز پنج شنبه, Victoria, وزیر بهداشت جنی Mikakos مصر بود جایزه بزرگ خواهد شد.

“ما رسیده به یک نقطه که در آن ما نیاز به گفت جایزه بزرگ باید لغو شود چرا که ما تنها یک مورد از جامعه انتقال در ویکتوریا” او گفت:.

“هنگامی که ما به یک نقطه که در آن ما نیاز به اقدامات شدید ما دریغ نکنید برای انجام این کار است.”

NBA

داناون Mitchell دومین عضو از یوتا جاز به تست مثبت برای coronavirus.

این تیم در روز جمعه تایید کرد (AEST) که دوم جاز بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. این همه ستاره نگهبان بعد از تایید این گزارش بیش از رسانه های اجتماعی.

All-Star مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت در روز پنج شنبه و تشخیص خود منجر به NBA امید بستن به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود.

Gobert دیده می شد دست زدن به هر خبرنگاران میکروفون مستقر در سکو در پایان از رسانه ها در جلسه روز شنبه که خطاب در بخش coronavirus. اقدام خود را درک می شد که انجام می شود به شیوه ای شوخی.

Gobert در پاسخ به تحولات در Instagram.

“من را از طریق بسیاری از احساسات پس از یادگیری از تشخیص من … بیشتر ترس و اضطراب و خجالت” او ارسال شده است. “اولین و مهم ترین چیز این است که من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به مردم, که من ممکن است در معرض خطر. در آن زمان من تا به حال هیچ ایده من بود و حتی آلوده. من بی دقتی و هیچ بهانه ای. من امیدوارم که داستان من به عنوان یک هشدار و باعث می شود هر کس به طور جدی از این.”

میچل همچنین خطاب وضعیت خود را در Instagram. “با تشکر از همه است که رسیدن پس از شنیدن اخبار در مورد من مثبت تست,” او نوشت. “ما در حال یادگیری بیشتر در مورد جدی بودن این وضعیت و امیدوارم مردم را می توانید در ادامه به آموزش خود را و متوجه است که آنها نیاز به رفتار مسئولانه هر دو برای سلامت خود و برای خوب بودن از کسانی که در اطراف آنها.

“من از مقامات در اوکلاهما که مفید بود با تست و همه از یوتا جاز که شده است تا حمایت. من می خواهم به نگه داشتن پس از مشاوره ما کارکنان پزشکی و امیدواریم که ما می تواند همه گرد هم می آیند و می شود وجود دارد برای هر یک از دیگر و همسایگان ما که به کمک ما نیاز دارند.”

ATP Tour

تنیس مردان متوقف شده است به مدت شش هفته و تور WTA به دنبال لغو میامی باز و WTA رویداد در چارلستون. این اطلاعیه پس از Miami-Dade شهرستان گفت: این امر تعلیق میامی باز بر روی پاشنه از روز یکشنبه در آخرین لحظه لغو مسابقات Indian Wells در جنوب کالیفرنیا.

تصمیم گرفته شد به آرامی ATP رئیس Andrea Gaudenzi در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که تعلیق نشان دهنده از دست دادن بزرگ برای بازیکنان و طرفداران است. “ما معتقدیم این اقدام به عهده دارد در این زمان مورد نیاز به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان ما کارکنان گسترده تر تنیس جامعه و به طور کلی سلامت عمومی در برابر این همه گیر جهانی است,” او گفت:.

ما گلف PGA tour

کمیسر جی موناهان اعلام کرده است که تور خود ادامه خواهد داد و بدون تماشاگر طریق به Valero تگزاس در ماه آوریل است. تگزاس باز کردن نهایی به طور منظم ما تور رویداد قبل از کارشناسی ارشد.

باشگاه گلف آگوستا ملی برگزارکنندگان کارشناسی ارشد را اعلام آن در مورد 2020 نسخه در هفته آینده خواهد بود که سه هفته قبل از آن به میزبان اول سال عمده.

فوتبال

Socceroos’ صلاحیت مسابقات جام جهانی 2022 به تعویق افتاده اند تا بعد از آن در سال. Matildas ستاره Caitlin Foord جدا شده در اصرار او در باشگاه آرسنال پس از بازگشت از استرالیا موفق مقدماتی المپیک در ویتنام است. از سری رقابت در ایتالیا شده است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل آوریل 3. یک یوونتوس, بازیکن, دانیل Rugani دارای آزمایش مثبت به کوروناویروس.

بازی های المپیک توکیو

برگزارکنندگان اصرار دارند این بازی ها که شروع در تاریخ 24 ژوئیه پیش خواهد رفت. مشعل المپیک روشن شد در یک مقیاس-بازگشت مراسم در المپیا یونان یک شبه.

Reuters, AP با کارکنان خبرنگاران

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>