استرالیا در ورزشگاه در حال آماده سازی برای کوروناویروس. چگونه می تواند به شما اقامت امن است ؟


ورزشگاه در سراسر استرالیا در حال ترغیب کاربران به “آرامش” و “حفظ و آموزش” به عنوان آنها گام تا شیوه های بهداشت سعی کنید برای دفع تهدید از coronavirus.

در یک ایمیل سیدنی و ملبورن بر اساس KX پیلاتیز استودیو اطمینان مشتریان است که “هیچ دلیلی برای زنگ” اما آنها را تشویق به خود را پوشش بینی و دهان هنگام سرفه و شستن دست های خود را به طور کامل.

Zane Clarke, at KX Pilates, where the equipment is wiped after use to help stop the spread of the coronavirus.

زین کلارک در KX پیلاتیز که در آن تجهیزات است که پس از پاک استفاده کنید برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. اعتبار:جینی Barrett

زین کلارک منطقه هماهنگ کننده برای KX پیلاتس’ سیدنی studios.

“ما ارسال ایمیل به اجازه دهید همه بدانند ما آگاه از آنچه اتفاق می افتد و نه اجازه دهید آن تاثیر آموزش خود را,” او گفت:. “اما از آن شده است کسب و کار به عنوان معمول است. آن را واقعا نمی تحت تاثیر قرار ما در همه.”

تبلیغات

یک سخنگو از تناسب اندام برای اولین بار در استرالیا گفت: آنها افزایش فرکانس sanitisation و تمیز کردن خود را در باشگاه خود ارائه اضافی دست sanitisers تشویق شیوه های بهداشت و درخواست از کارکنان برای اعلام وضعیت سفر خود را.

“سلامت و تندرستی اعضای ما و همکاران را در اولویت“این سخنگو گفت.

سیدنی جریان ورزشی گفت: آنها امیدوار بودند که “هر کس می خواهد آرامش, حفظ, آموزش و مثبت باقی می ماند در چگونه شما را در مورد خود هر روز”.

آنها توصیه می شود اعضای, اما آنها تا به حال “افزایش [خود] تمیز کردن دامنه” با تمرکز بر دست و ریل درها و کف.

از آنها خواسته مشتریان را به یک حوله پاک کردن تجهیزات و دور ماندن اگر آنها نبودند به خوبی احساس “coronavirus یا نه”.

A sign on a gym door in response to coronavirus.

ثبت نام در یک باشگاه ورزشی در پاسخ به کوروناویروس.

بدن تناسب آموزش با استودیو در سراسر استرالیا نیز فرستاده اعضای آن اطلاع ترغیب آنها به “عنوان سخت کوش ممکن است” و مشاوره آن را اجرای “فعال ضد عفونی کننده” در قبل و در طول کلاس. اعضا همچنین خواسته شد به خندق بالا-سپاس.

برخی از ورزشگاه گفت: صاحبان آنها احساس اثر شیوع بیماری در حال حاضر با یک اعتراف آنها شده بود مجبور به انصراف از تناسب اندام خلوت و بدنسازی حوادث.

مطالعات متعدد نشان داده است که ورزشگاه را می توان نقاط داغ برای باکتری ها و ویروس ها. اما دانشيار Sanjaya Senanayake یک بیماری عفونی پزشک متخصص در دانشگاه ملی استرالیا گفت: ورزشگاه شد و به احتمال زیاد به “کم خطر برای COVID-19”.

“ورزشگاه می تواند یک محل که در آن عفونت می توان برداشت اما به خصوص با این برنامه بسیاری از افراد بیمار هستند حتی اگر آن را خفیف … به طور معمول [با] تب و سرفه و شما انتظار می رود کسانی که مردم را احساس نمی کند تا به رفتن به ورزشگاه است.”

اگر کسی با این ویروس را رفتن به ورزشگاه و “سرفه و spluttered تجهیزات” استاد Senanayake گفت: کارشناسان می دانند که coronaviruses می تواند زنده ماندن در برخی از سطوح سخت برای روز.

“بنابراین ممکن است که کسی می تواند لمس است که سطح و سپس خود را لمس چشم یا بینی خود را و آلوده,” او گفت:.

او گفت: آن ناشناخته بود اگر این ویروس می تواند انتقال از طریق عرق.

“اما قطعا زمانی که مردم ورزش آنها پاک خود ابرو, پاک کردن صورت, پاک کردن دهان خود را. ممکن است برای کسانی که به دلایل آنها ویروس ذرات را در دست خود را و سپس لمس یک سطح است.”

چگونه برای ایمن ماندن در ورزشگاه

  • پاک کردن تجهیزات قبل و بعد از استفاده از
  • شستشو و یا پاکسازی دست قبل و بعد از استفاده از یک قطعه از تجهیزات
  • پاک کردن صورت خود را با یک حوله نیست دست خود را
  • به حداقل رساندن تماس با پوست با دیگران (به عنوان مثال بالا-سپاس)
  • هدایت و روشنی از افرادی که به نظر می رسد ناخوش
  • ماندن در خانه اگر شما احساس بیمار

استاد Senanayake گفت: خطر می تواند حداقل رسانده و از طریق “کلی بدنسازی قوانین و مقررات”.

این شامل استفاده از بطری اسپری ترین ورزشگاه ارائه و یک حوله برای پاک کردن سطوح قبل از استفاده از تجهیزات در صورتی که فرد قبل از شما است و دوباره پس از آن.

آن را نیز توصیه به استفاده از شستشوی دست و یا دست sanitiser ارائه شده در ورزشگاه قبل و بعد از استفاده از تجهیزات.

“کسانی که اقدامات اگر آنها گرفته شود باید شانس چیدن COVID-19 در ورزشگاه خیلی کم” استاد Senanayake گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>