Kenin موجب صرفه جویی در چهار شکستن امتیاز به نگه دارید!

Muguruza به ارمغان می آورد تا یک سه گانه شکستن نقطه در 0-40 اما Kenin موجب صرفه جویی در هر سه آنها با برخی از قابل توجه در معرض خطر بازی!

اسپانیولی به ارمغان می آورد تا یک چهارم نقطه شکست پس از Kenin از آن بازدید به شبکه ، آمریکا موجب صرفه جویی که بیش از حد با یک صلیب عالی-دادگاه پشت دست ضربه زدن ،

14 دانه و سپس برنده دو بعدی و سه امتیاز برای رسیدن به یک جنگ سخت نگه دارید.

Muguruza نگه می دارد Kenin در خلیج به رهبری 4-2

Kenin است که در تلاش برای اجرای Muguruza کهنه اما دو بار گرند اسلم قهرمان خود را نگه می دارد در خدمت به رغم گرفته به شیطان برای حفظ شکستن مزیت است.

نقطه از این بازی تا کنون صورت گرفت که در بازی هنگامی که Muguruza رفت تا 40-30 با استادانه شلیک برنده از این شبکه به پایان 23-شات رالی.

Muguruza است که نشان قدرت برتر امشب بیش از حد با او برای اولین بار در خدمت رفتن و در حدود 15 کیلومتر/ثانیه سریع تر از Kenin است.

تبلیغات

شروع قوی از Muguruza

Muguruza است که منجر به برندگان 8-3, aces 1-0 درصد از اول در خدمت برنده 88-57 و در صد خالص امتیاز برنده 67-50 اما تا به حال بیشتر از دو گسل 2-0. به هیچکدام از اشتباهات حتی 8-8.

Muguruza آگهی 3-2

Kenin را خدمت آسیب پذیر به نظر می رسد دوباره به عنوان او را تصدیق 15-30 مزیت به Muguruza اما این بار آمریکا برنده بعدی و سه امتیاز به نگه دارید.

Kenin است فشار اسپانیولی به گوشه و کنار به عنوان بخشی از استراتژی امشب. آن را در معرض خطر اما آن کار می کرد در این بازی.

Muguruza تحکیم شکستن!

با وجود یک جفت از دو گسل و گرفته به شیطان Muguruza او غلبه وحشت به نگه خدمت و تحکیم اولیه خود را شکستن. او منجر اولین مجموعه 3-1.

اسپانیایی است که به راحتی منجر به برندگان 7-2 در حالی که Kenin تا به حال بیشتر هیچکدام از اشتباهات (8-6).

Muguruza می شود اوایل شکستن!

Muguruza به ارمغان می آورد تا اولین شکست نقطه فرصت از مسابقه بالا رفتن استفاده با یک صلیب زیبا-دادگاه فورهند برنده اما Kenin موجب صرفه جویی در آن را با پشت دست ضربه زدن برنده پایین خط به کلاه کردن تنش 19-شات رالی.

اما Muguruza به ارمغان می آورد تا یک دوم استراحت-فرصت لحظاتی بعد هنگامی که Kenin می فرستد بدون استفاده از زور خطا شلیک به net. پس از آمریکا موجب صرفه جویی که Muguruza به ارمغان می آورد تا یک سوم نقطه شکست با شکوه پشت دست ضربه زدن برنده و در این زمان او تبدیل آن به عنوان Kenin را فورهند می رود گسترده است. اسپانیولی آگهی 2-1.

تبلیغات

Muguruza سطح آن 1-1

Kenin می دهد Muguruza اولیه ترساندن در اسپانیایی اولین سرویس بازی گرفتن 0-30 منجر شود اما Muguruza پاسخ با اقتدار برنده بعدی چهار امتیاز به سطح تا چیز 1-1 در اولین مجموعه.

Kenin آگهی 1-0

شروع قوی از Kenin که قطره فقط یک نقطه در راه به تاکید نگه خدمت می کنند.

ما در جریان هستند!

Kenin برای اولین بار از خدمت برابر Muguruza.

مزیت Kenin

Kenin برنده خود را تنها نشست در پکن در سال گذشته 6-0, 2-6, 6-2, که همچنین به طور اتفاقی در یک hardcourt سطح.

Sofia Kenin.

صوفیه Kenin.اعتبار:AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر