Australian Open سال 2020 زندگی می کنند به روز رسانی: نواک جوکوویچ v Dominic Thiem مردانه نهایی


نواک جوکوویچ به خدمت برای اولین بار

وجود دارد یک سکوت بیش از ورزشگاه.

Marat Safin با جایزه

The 2005 Australian Open champion.

2005 استرالیا قهرمان باز.اعتبار:گتی ایماژ

تبلیغات

تصویری: فرقه شکل از زنان final

برخی از این جالب تر آمار

  • نواک جوکوویچ می ایستد برای تبدیل شدن به ششمین قدیمی ترین برنده Australian Open (32 سال 256 روز). جالب است که یکی از دیگری بزرگتر برندگان بود راجر فدرر (دو بار) در چهار سال گذشته
  • امشب به خط می تواند گسترش به 13 متوالی رشته های برنده توسط جوکوویچ, فدرر و نادال (رکورد 18 برگزار شد که سه نفر)
  • جوکوویچ آگهی های سر-به-سر امشب 6-4 (اما Thiem تا به ضرب و شتم او گذشته دو بار)

نه این که در ملبورن امشب

قطعا وجود داشته است به مراتب گرمتر شب در ملبورن برای مردان final. در اینجا یک ایده از آنچه در ملبورن آب و هوا را تجربه کرده است در 24 ساعت گذشته

واقعا جالب آمار

زمانی که امتیاز کوتاه … نواک شما مرد

تبلیغات

افکار Newk

استرالیا قهرمان افسانه ای تنیس جان Newcombe معتقد است این امر می تواند مفید برای بازی اگر Dominic Thiem ناراحت می توانید نواک جوکوویچ در استرالیا به فینال یکشنبه شب به پایان سه بزرگ را خفه در تنیس گرند اسلم. “من گفته اند که آنها مانند شاهزادگان در تلاش برای جایگزین سه پادشاهان” Newcombe گفت. “بازیکنان در حفظ و گرفتن شماره 4 [در جهان] و پس از آن آمد تا در برابر این دیوار که در آن آنها نگاه کردن و دیدن سه پادشاه وجود دارد و مطمئن نیستید که چگونه برای بالا رفتن از کوه و بد گویی کردن از آنها را.”

ادامه مطلب

تصویری: برخی از بهترین شنبه برجسته

سرنوشت در انتظار جوکوویچ

جهان شماره 2 و 16-بار اصلی برنده است گانینگ فوق العاده هشتم استرالیا باز تاج. وقت خود را و لذت بردن از این مشخصات از من همکار جیک نیال:

طولانی به عنوان پای سوم در فدرر-نادال صندلی که برگزار شد تا تنیس مردان وجود دارد شکی نیست که او به عنوان vies برای هشتم Australian Open عنوان در برابر دومینیک Thiem نواک جوکوویچ عالی فردی زور در ورزش.

جوکوویچ نشان دهنده یک نوع از unromantic واقعیت در تنیس. مسلما این تزلزل صرب نه معشوق پایه bull رافائل نادال که واقعا نشان دهنده غول پیکر ستاره در کنار راجر فدرر ادعا می کند گوشته بزرگترین تمام وقت یا بز است.

ادامه مطلب

خوب بعد از ظهر

سلام و خوش آمدید به ما نورد پوشش 2020 Australian Open مردانه نهایی بین نواک جوکوویچ و دومینیک Thiem. پس از 16 روز رقابت در ملبورن پارک این تیز پایان.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر