استرالیا توپ زن قرار می دهد NFL برنامه های در انتظار


این یک راه طولانی از Tullamarine به تگزاس.

در یک دنیای کامل, مرد ملبورن Dane Roy خواهد بود ساخت 14,500 متر پرواز روز یکشنبه در تعقیب خود را NFL رویا. اما جهانی شیوع کروناویروس را مجبور به شکستن رکورد دانشگاه هوستون توپ زن برنامه به یک الگوی برگزاری.

Australian NFL prospect Dane Roy.

استرالیا NFL چشم انداز Dane روی. اعتبار:AAP

NCAA Division I کالج Pro روز استعداد ویترین – که جذب پیشاهنگی از تمام 32 تیم NFL franchises در هفته آینده پیش از مارس 23-25 پیش نویس لغو شده است.

و بنابراین روی سرنوشت در دستان خود آمریکا عامل به عنوان 31 ساله به دنبال حفظ خود فرم و تناسب اندام در طرف دیگر از جهان در حالی که نظارت بر دولت سفر و توصیه های بهداشتی.

تبلیغات

تحمیل 200cm 102kg شکل قطار در پارک محلی در Prahran با داوطلبان مایل به نشستن در زیر آسمان بالا راست پا بمب که دیدم روی نام یکی از ما فوتبال کالج را سه دوستدار فوتبال در سال گذشته است.

“من فکر می کنم من به اندازه کافی در فیلم, آمار عاقلانه و اندازه برای رسیدن به حداقل یک تلاش کردن … اما من قطعا می خواهید بیشتر از آن” Roy گفت: AAP.

“شما ممکن است فقط سه punts و پس از آن اگر شما بیش از حد خوب نیست آنها می گویند ببخشید و آن را در آینده ،

“این نوع از محیط زیست است. آن را بسیار برش گلو و اگر شما نمی توانید این کار را انجام آنها را پیدا کردن شخص دیگری که می توانید.”

می گویند روی این مسیر به سمت NFL شده است غیر متعارف کتمان حقیقت خواهد بود.

سابق بستنی فروشنده و کار فوتبالیست با ریچموند مرکزی راه اندازی 73 متری در هر بشکه را به نفع خود یک ضربه رقابت در 2015 AFL grand final. آن را به دست آورده او یک بورس تحصیلی با نرم افزار لگد استرالیا یک آکادمی برای کمک به محلی دوستدار فوتبال ایجاد کلاس در امریکا, و او به زودی اهدا یک نقطه در آه فهرست.

آن زندگی و کار راه اندازی پد او مورد نیاز است.

Dane Roy at Orrong Park.

Dane Roy در Orrong پارک. اعتبار:AAP

روی خود را نجات داد بهترین برای ارشد خود را در سال شکستن انواع آه سوابق. او مجموعه ای جدید گربه وحشی پشمالو, علامت برای بسیاری از حرفه ای زدن توپ متری و یک فینالیست برای 2019 ری مرد جایزه ارائه شده سالانه به فوتبال کالج را برجسته ترین توپ زن.

جایزه برنده شد کنتاکی را حداکثر دافی که بازی سه AFL بازی با Fremantle قبل از اینکه delisted در سال 2015.

“من تا به حال بسیار خوب سال” Roy گفت. “اگر شما از من خواست در شروع سال آنچه که من فکر می کردم که آیا هیچ یک از که ام اتفاق افتاده است.

“من می خواستم به بهترین توپ زن در کنفرانس … من تا به حال چنین یک سال خوب چون من فقط لذت بردن از فوتبال من.”

در حال حاضر آن را یک بازی انتظار. در نیمه انزوا در خانه در میان هرج و مرج جهانی روی که ازدواج شریک کیار Gilligan در اوایل این ماه در یک محدود برنامه تمرین با گوشی خود را در نزدیکی و امید عامل تماس خواهد شد و خبر خوب.

اما Bunyip, مادری که مطرح شده بیش از 14000 دلار برای کمک به مردم Gippsland ویران تابستان گذشته bushfires قرار می دهد خود را طرفدار فوتبال رویا در چشم انداز است.

“در زمان عدم قطعیت در حال حاضر من دوست دارم همه چیز را برای رفتن به برنامه” Roy گفت. “اما در این طرح بزرگ از چیزهایی که من فقط می خواهم همه سالم و از طریق آن دریافت کنید [coronavirus pandemic].

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بد داستان است که از این پس اگر شما می توانید به حداقل رساندن و بد چیزهایی اتفاق می افتد به شما و سپس شما در حال رفتن به خوب در پایان.”

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>