استرالیا پژمردگی در آفریقای جنوبی گرما در باز کردن یک dayer


استرالیا پژمرده در آفریقای جنوبی گرما از دست دادن یک روز بین المللی سری بازکن 74 اجرا می شود در میان دود از نزدیک bushfire در پارل.

تعقیب 292 به شکست تهی Proteas طرف از دست رفته Kagiso Rabada, Faf du Plessis و Rassie van der Dussen گردشگران در معقول شکل در 3-174 قبل از سقوط به همه 217 با 29 توپ باقی مانده است.

استیو اسمیت (76) و Marnus Labuschagne (41) دومی بازی برای اولین بار در تولد ملت هر ساخته شده خوب شروع می شود اما به عنوان مورد در استرالیا T20 series پیروزی بر آفریقای جنوبی و خاورمیانه و سفارش داشت که مایل است.

Mitchell Marsh, right, is bowled by South Africa's Lungi Ngidi during the ODI cricket match in Paarl.

میچل مارش راست است دگرگون توسط آفریقای جنوبی Lungi Ngidi در طول ODI cricket match در پارل.اعتبار:AP

هیچ یک از میچ مارش (16), Alex کری (5) یا D ‘ Arcy کوتاه (18) که متوقف شد به خوبی از چین در حالی که تلاش برای شارژ در یک تحویل از سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند Keshav Maharaj قادر به تحمل مسئولیت نجات استرالیا در تعقیب.

تبلیغات

مقدار اعتبار را به درستی به Maharaj (1-48) و همکار tweaker Tabraiz شمسی (2-45) که خفه استرالیا ضربه در وسط اور.

Paceman Lungi Ngidi (3-30) آیا آسیب زودتر رد افتتاحیه هارون سهره (10) و دیوید وارنر (25).

روز-شب بازی در سایه یک bushfire شده است که در حال سوختن برای چند روز در نزدیکی Du Toitskloof کوه.

استرالیا bowlers در بر داشت آن را به سختی رفتن و شرایط باد می وزد تشدید دود از فروغ در حالی که شعله های آتش شد و قابل رویت در کوه هنگام شب کاهش یافت.

گردشگران در کنترل اوایل زمانی که آفریقای جنوبی سقوط به 3-48 پس از انتخاب به خفاش.

Marnus Labuschagne takes on the country of his birth.

Marnus Labuschagne در کشور محل تولد خود را.اعتبار:گتی

اما Proteas بهبود تحسین به پایان 7-291 سرنشین با یک اطمینان هاینریش Klaasen (123 نه) که نوشته شده خود را برای اولین بار بین المللی قرن.

Klaasen همراه با قدرت-hitter وظیفه دیوید میلر (64 کردن 70 توپ) را به باد خارج از استرالیا بادبان با 149-اجرای پنجم-wicket partnership.

میچل Starc تحویل داده بود یک رویا شروع به زمانی که او به دام افتاده تازه وارد Janneman مالان lbw کردن توپ برای اولین بار از نوبت استرالیا به درستی بررسی اولیه نمی کردن تماس.

Heinrich Klaasen celebrates scoring his maiden international century.

هاینریش Klaasen جشن نمره خود را قبل از ازدواج بین المللی قرن.اعتبار:گتی

جاش Hazlewood و پت کامینز سپس ترکیب را خاموش مسلط شروع می شود از خطر مردان de Kock و Temba Bavuma (26) که کاهش یافته بود در عمیق توسط Starc قبل از کشیدن یک کامینز تحویل بر روی خود کنده.

کامینز (3-45) بود انتخاب کنید از استرالیا پرتاب کنندگان و اخراج او از پاریس Kyle Verreynne (48) او را ششم-سریعترین استرالیا به 100 ODI درها.

استرالیا خیمه paceman نیز تحویل درخشان ضربه مستقیم به اجرا tailender Andile Phehlukwayo.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>