استرالیا سابق جاسوسی سایبری رئیس وحشیان بریتانیا ‘ناقص’ Huawei تصمیم


لندن: بریتانیا تصمیم به اجازه شرکت چینی Huawei به عرضه تکنولوژی برای آن 5G شبکه های مخابراتی بوده است مورد حمله بر یک سابق بالا رسمی در استرالیا در جامعه اطلاعاتی.

در یک مقاله مفصل برای استرالیا سیاست و استراتژیک موسسه, مدیر سابق استرالیا سیگنال های اداره شمعون تذهیب نوشت که نخست وزیر بوریس جانسون دولت بود “دو برابر کردن ناقص و منسوخ cyber security مدل” به منظور “خود متقاعد کند” آنها می تواند مقابله با خطرات امنیتی از پکن نیاز به دسترسی به شبکه های مخابراتی.

تذهیب که در تحقیقات مورد استفاده قرار گیرد به توصیه Turnbull دولت 2018 ممنوعیت Huawei گفت: تهدید اصلی نبود داده های رهگیری که می تواند مانع از رمزگذاری قوی اما با تصاحب خصمانه از تجهیزات برای منحرف کردن یا خاموش کردن شبکه.

Not happy: US Secretary of State Mike Pompeo, left, after his plane arrived in London.

نه مبارک: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo, سمت چپ, بعد از هواپیما خود را در لندن وارد شد.اعتبار:PA

جانسون چهره های محافظه شورش در تصمیم گیری برای اجازه می دهد Huawei به عرضه تا 35 درصد از آنتن و دکل مورد نیاز برای کشور را 5G شبکه که نه تنها سریع بلکه اتصال همه چیز از لوازم خانگی به چراغ های راهنمایی و رانندگی و اتومبیل های بدون راننده.

تبلیغات

این تصمیم نیز نا امید تلاش های ایالات متحده و استرالیا به رد چینی مخابراتی لوله از غرب نسل بعدی سیستم های ارتباطی. آمریکا هشدار داد این تصمیم می تواند سازش یکپارچگی پنج چشم هوش های گروه که شامل انگلستان و آمریکا و استرالیا و کانادا و نیوزیلند.

در مسئله بریتانیا اصرار که “هسته ای” از شبکه 5G که دسته اطلاعات حساس و توابع انتقال می تواند جدا از “لبه” از این شبکه به عنوان آن را در شبکه های 4G. انگلستان National Cyber Security Centre که نظارت بریتانیا امنیت معتقد است که جدایی خواهد شد تحت 5G.

تذهیب رئیس سابق سیگنال های هوش و تهاجمی سایبری, ماموریت برای ASD افزاید: “این hyperconnected فرآیندی 5G آینده به بازار عرضه شده توسط telcos تنها می توان متوجه شد اگر هیچ تمایز بین core و edge.”

“5G تصمیم گیری منعکس کننده یکی از کسانی که بی سر و صدا تاثيرگذارترين که crystallise تغییر در امور جهان,” او نوشت.

بریتانیا با آن تصمیم گیری شده است به طور موثر جرأت ما را خوب در آن تهدید به قطع بریتانیا دسترسی به پنج چشم هوش.

لایحه Wiggin در یک محافظه کار MP, سوال جانسون در مورد این مسئله در پارلمان بریتانیا.

“چه برنامه های او را برای متقاعد کردن وزیر خارجه آمریکا که Huawei در ایران امن نه تنها برای ما از تشکیل بلکه برای متحدان ما?” Wiggin پرسید.

جانسون اصرار داشت که شامل Huwaei نمی خواهد منجر به انگلستان قطع شده از پنج چشم است.

“این کاملا حیاتی است که مردم در این کشور را از دسترسی به بهترین تکنولوژی در دسترس, اما ما همچنین انجام مطلقا هیچ چیز به مخاطره روابط ما با ایالات متحده به انجام هر چیزی را به سازش ما حیاتی امنیت ملی زیرساخت و یا به انجام هر چیزی را به مخاطره ما بسیار ارزشمند با همکاری پنج چشمان امنیت شرکای او گفت:” در اولین نظر در این تصمیم است.

آمریکا روز چهارشنبه خواست انگلیس برای تجدید نظر در تصمیم خود برای اجازه می دهد چین Huawei نقش در 5G شبکه های, هشدار می داد که آمریکا اطلاعات را مجاز به عبور در سراسر شبکه های مورد اعتماد.

“نیز وجود دارد یک فرصت برای بریتانیا به re-در این نگاه به عنوان اجرای حرکت رو به جلو” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo به خبرنگاران گفت: به عنوان او پرواز به لندن.

“ما را به مطمئن شوید که زمانی که آمریکا اطلاعات می گذرد, در شبکه ما اعتماد به نفس است که آن شبکه مورد اعتماد است,” او گفت:.

“به نظر ما از هواوی است: قرار دادن آن در سیستم شما ایجاد خطر واقعی.”

با AP, Reuters

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>