نمایندگی مجاز و فروش خودرو بپرسید SC به گسترش فروش BS-IV وسایل نقلیه فراتر از 31 مارس

فدراسیون خودرو نمایندگی انجمن (فدا) به نمایندگی از اعضای آن با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور با یک interlocutory نرم افزار و نرم افزار به دنبال اصلاح در آن اوایل که قرار ممنوعیت sellling یا reistering BS-IV وسایل نقلیه در سراسر کشور است.

در اکتبر 2018, دادگاه راس کارگردانی که “…هیچ موتور خودرو منطبق با انتشار استاندارد بهارات مرحله چهارم باید به فروش می رسد و یا ثبت نام در کل کشور با اثر از 1 آوریل سال 2020”.

فدا جمهور Ashish Harsharaj Kale گفت: پس از فدا اولیه نرم افزار لازم است با توجه به unsold BS-IV موجودی و کاهش فروش رد شد توسط دادگاه راس در 14 فوریه سال 2020 شده است وجود دارد یک تغییر بنیادی در شرایطی در انجام کسب و کار به عنوان معمول است. SARS-CoV-2 aka Coronavirus (Covid-19) که ظهور در ووهان در استان هوبئی چین به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان و همچنین در هند.

در هفته گذشته یک افت شدید شده است که در فروش و مشتری پیاده روی را کاهش داده به شدت به عنوان احتیاط در مجموعه به دلیل ترس از گسترش ویروس. مقابله با فروش کاهش یافته 60-70 درصد در سراسر dealerships خودرو در این چند روز گذشته.

وضعیت بدتر شده است در گذشته 3-4 روز با مشتقات جزئی مستندات در بسیاری از شهرها و شهرستانها و چند منطقه دادستانی آغاز صدور اعلامیه از بسته شدن مغازه ها و موسسات از جمله dealerships خودرو برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

“داشتن به شرایطی که خارج از کنترل ما هستند و این واقعیت است که بسیاری از اعضای ما ممکن است به صورت نمایندگی تعطیلی اگر مانده با unsold BS-IV سهام فدا یک بار دیگر با نزدیک شدن apex بدن با یک درخواست برای اجازه فروش و ثبت نام از BS-IV وسایل نقلیه تا 31 مارس’20 و امیدوار به دریافت فوری شنوایی در Hon’ble دیوان عالی کشور با توجه به بحرانی از این موضوع و مهلت 31 مارس نزدیک شدن سریع گفت:” Kale.

روز دوشنبه در جامعه هند تولید کنندگان خودرو (سیام) ثبت برنامه در دیوان عالی کشور به دنبال دستورالعمل ها برای حصول اطمینان از فروش و/یا ثبت نام کارشناسی-IV وسایل نقلیه مجاز هستند تا برش تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

راجان Wadhera رئيس جمهور سیام گفت که برخی از دولت, دولت به تازگی با صدور بخشنامه کارگردانی که هیچ برنامه های کاربردی برای ثبت نام کارشناسی-IV وسایل نقلیه خواهد بود پذیرفته و یا بعد از یک تاریخ خاص که بسیار پیش از 31 مارس سال 2020 است. برش خرما از محدوده فوریه 29 سال 2020 به 25 مارس سال 2020 از دولت به دولت هر چند BS VI انتشار انطباق موظف است از 1 آوریل سال 2020 است.

این بخشنامه باید با قرار دادن مشتریان و فروشندگان و تولید کنندگان خودرو در ناراحتی شدید که هر یک از آنها در حال مسابقه در برابر زمان به اگزوز BS-IV سهام که با نمایندگی مجاز و فروش. دادگاه عالی کارگردانی کرده است که هیچ کارشناسی IV خودرو فروش می رسد و یا ثبت نام شروع آوریل 1, 2020, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>