صادر شده در: Modified:

سالانه جشنواره تئاتر در شهر آوینیون لغو شده است به دلیل شیوع کروناویروس برگزارکنندگان گفت: از دقیقه پس از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد که جشنواره های بزرگ نمی تواند محل را تا اواسط جولای در اولین.

تبلیغات

“شرایط برآورده شده اند اجازه می دهد تا 74 نسخه به جای” سازمان در بیانیه ای گفت. این جشنواره یکی از معروف ترین در جهان جشن درام تعیین شده برای ماه ژوئیه 3-23.

برگزارکنندگان گفت که آنها تا به حال گرفته شده توجه داشته باشید از آدرس رئيس جمهور به ملت در coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 15000 نفر در فرانسه.

پاکسازی گفت: کاهش تدریجی فرانسه را مستند می تواند اجازه داده می شود از مارس 11 اما جشنواره های بزرگ نمی تواند محل را تا اواسط جولای در اولین, در حالی که سینما و تئاتر باید بسته باقی می ماند در حال حاضر.

شیوع ویروس ویران کرده فرانسه پر زرق و برق در بهار و تابستان فرهنگی تقویم با جشنواره فیلم کن نیز نه به عنوان برنامه ریزی شده است. بزرگترین جشنواره پیشنهاد کرده بود آن را ممکن است به تعویق انداختن این رویداد به تابستان است.

چند عمده جشنواره های موسیقی در حال حاضر به لغو آنها 2020 نسخه از جمله پاریس گردهمایی معجزه و Solidays و Hellfest سنگین فلزی جشنواره در غرب فرانسه.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de