‘افتضاح وحشتناک تکان دهنده’: McGowan دولت یاغی توله سگ کشاورزی


غرب استرالیا و دیگر قادر خواهد بود به خرید توله سگ و سگ از فروشگاه پت ویندوز اگر McGowan دولت اصلاحات قانونی در مقابل توله سگ کشاورزی و حیوانات ظلم می شود greenlight.

برتر خوانده شده را علامت McGowan روز یکشنبه گفت: این سگ متمم (توقف توله سگ کشاورزی) لایحه 2019 معرفی خواهد شد در مجلس به پایان, پرورش سگ در شرایط بد, جلوگیری از overbreeding و سرکوب غیر قانونی پرورش دهندگان.

The McGowan government is driving legislation to outlaw puppy farming.

این McGowan دولت رانندگی در قانون به یاغی توله سگ پرورش. اعتبار:RSPCA

آقای McGowan گفت: قوانین جدید به معنی سگ می توان در طول زندگی خود از طریق مرکزی سیستم ثبت نام, اجازه می دهد مقامات به شناسایی خطرناک و یا غیر قانونی پرورش دهندگان و تعطیل کردن عملیات خود را.

“تحت این قوانین از آن خواهد شد یک جرم به شرکت در توله سگ کشاورزی در سراسر Western Australia, ما در حال رفتن به یاغی این افتضاح وحشتناک تکان دهنده عمل و مطمئن شوید که به عنوان بهترین ما می تواند ما را در حفاظت از منافع و رفاه سگ ها در سراسر کشور ما” آقای McGowan گفت.

تبلیغات

“ما همچنین ارائه کمک به حیوان خانگی مغازه ها برای کمک به آنها انتقال به سگ و توله سگ تصویب مراکز بدین معنی که می توانید دوباره به خانه آواره و سگ رها شده.”

میلندس MLA و توله سگ کشاورزی در کار گروه صندلی لیزا بیکر گفت: برخی از WA مغازه های حیوان خانگی منابع هزاران نفر از توله سگ از یک سال از مزارع غیر قانونی از بیش از شرق به جای فروش شجره مسئولانه از منابع Canine Association of WA DogsWest.

“این قانون ما را سگ و توله سگ های امن تر, کاهش فرصت برای غیر قانونی توله سگ کشاورزی و تشویق رفاه بهتر برای همه سگ … آن را پشتیبانی خوب شیوه های پرورش و مسئول مالکیت حیوان خانگی,” او گفت:.

“شما نمی خرید به طور مستقیم از این فروشگاه پنجره کنه … حالا شما برو به تصویب مرکز در زمان مناسب بازی با توله سگ یک نگاهی به آنها صرف زمان با آنها و فکر می کنم در مورد تصمیم خود را.”

خانم بیکر گفت: 200 موسسات خیریه در سراسر WA سال گذشته قرار داده شده بیش از 3000 توله سگ و سگ ها در خانه.

RSPCA WA صندلی Lynne بنوا با استقبال از اصلاحات که او گفت: وعده داده شده به ارائه مهم ترین بهبود رفاه حیوانات در و از سال 2002.

“در حال حاضر پرورش سگ کاملا غیر قابل تنظیم و هر کسی می تواند نژاد به عنوان بسیاری از توله سگ به عنوان آنها می خواهم” او گفت:.

“RSPCA WA بازرسان مقابله با بسیاری از موارد که در آن ناخواسته توله سگ و سگ ها به سادگی رها شده و از چپ به دفع کردن برای خود.”

Ms بنوا به یاد می آورد اخیر مواردی از بدرفتاری با حیوانات است که در آن توله سگ ریخته شد در یک کیسه خرید در خار, نزدیک, سگ گله اسکاتلندی, یک جعبه از 10 سیاه و سفید و قهوهای مایل به زرد توله سگ خود را با کابل ناف هنوز هم متصل ریخته نزدیکی Narrogin نهر; و یک بستر توله سگ های ریخته شده در یک زباله نکته در اسپرنک.

کامل هزینه از کمک به حیوان خانگی مغازه گذار به تصویب مراکز اعلام خواهد شد در ماه های آینده همراه با سگ استانداردها و دستورالعمل های دیکته به صاحبان حیوان خانگی چگونه به بهترین مراقبت از حیوانات خود را.

اگر این قانون تصویب در مجلس, ثبت نام پرورش دهندگان هنوز هم قادر خواهد بود به نژاد در حالی که سگ های دیگر باید د-خاصیت جنسی با دو سال سن مگر اینکه معاف.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر