محور مقابله باید افزایش رشد ما هدف و حاشیه: حداکثر زندگی Tripathy

محور بانک-حداکثر عمر بیمه سهام مشارکت قرار داده و به استراحت تمام ابهامات خود را در خصوص توزیع tie-up است که دلیل برای تجدید 2021. Prashant Tripathy, مدیر عامل و مدیر اجرایی حداکثر زندگی صحبت می کند به Shreepad S Aute در مورد رشد اهرم معامله ارائه می دهد در حالی که اصلاح گر میان مدت premium هدف به سمت بالا. ویرایش گزیده ای:

معامله آدرس نگرانی های سرمایه گذاران در مورد ادامه Max زندگی را توزیع tie-up با محور. چه اضافی هم افزایی منافع شما ببینید از این سهام مشارکت ؟

بله بزرگترین سود است ثبات به حداکثر عمر در صورت داشتن بزرگ توزیع کننده به عنوان یک سهامدار. آن را فراهم می کند پایه برای رشد بلند مدت. اما نیز وجود خواهد داشت سطح بسیار بالاتری از اهرم های زیادی گروه خدمات مالی خود را تبدیل به سهام. وجود خواهد داشت و هم افزایی به کار در شرایط حکومت سهولت کار با هم ایجاد برنامه های مشترک, محصول, مخلوط, برای یادگیری از آمیتا چودری (MD و مدیر عامل بانک محور) که خود شده است مدیر عامل شرکت HDFC life.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: میزان بهبودی را بهبود می بخشد و به شدت به 25.19% می گوید دولت

چه رشد اهرم هستند و شما با دیدن این معامله ؟

تا کنون ما کار کرده اند با بانک محور به عنوان توزیع ما شریک است. با این معامله بانک محور مالکیت بالاتر می شود. بنابراین آنها خواهد بود علاقه مند در افزایش ارزش حداکثر زندگی با استقرار تمام معنی با توجه به مشتریان digitisation و ترکیب محصول در حد قابل توجهی بیشتر شیوه ای. در واقع این اعتقاد است که با بانک محور است فروش حداکثر عمر محصولات را در حال حاضر بهبود قابل ملاحظه ای است. با این معامله وجود خواهد داشت بیشتر فشار نسبت به فروش بالا-حاشیه محصولات مانند حفاظت که مشتریان هند نیز نیاز دارید.

که در آن شما APE (annualised حق بیمه معادل) رشد و حاشیه در میان مدت پس از معامله است پاک کرد ؟

ما همواره با هدف قرار دادن 15-20 درصد رشد میمون به استثنای Covid-19 تاثیر و ما در حال رشد در آن محدوده. با این توافق ما را افزایش می دهد رشد ما هدف به 18-20 درصد در میان مدت. ما حاشیه پایدار باقی مانده در چند سال گذشته به دلیل افزایش سرمایه گذاری در کانال اختصاصی. ما امیدواریم که در سه سال زمان حاشیه را گسترش خواهد با 200-300 اساس نقاط هنگامی که ما به طور کامل اهرم کسانی که سرمایه گذاری و با این معامله ما باید بیشتر حاشیه بهبود است.

همچنین بخوانید: RIL اعلام کاهش حقوق و دستمزد; Mukesh Ambani به چشم پوشی از تمام جبران

خود را توزیع استراتژی تغییر پست معامله ؟ آیا شما با رفتن شما کاهش وابستگی به کانال دیگر و یا کراوات با دیگر بانک ها ؟

که درست نیست. روابط با دیگر بانک ها ادامه خواهد داد. ما گسترش روابط ما با بله بانک برای پنج سال یا بیشتر. همچنین استراتژی ما برای رشد و سرمایه گذاری در خود ما کانال یعنی آژانس و دیگر کانال اختصاصی ادامه خواهد داد. در واقع سهم خود ما کانال ممکن است بالا برود. ما معتقدیم در چند کانال توزیع.

پس از اخیر فرانکلین تمپلتون بحران, چگونه راحت شما را با بدهی های خود را سرمایه گذاری است که 78 درصد از دارایی های تحت مدیریت ؟

ما نمی هر گونه قرار گرفتن در معرض هر چیزی شبیه به فرانکلین تمپلتون صندوق. ما را در معرض قرار گرفتن در صندوق های متقابل که در آن دارایی های اساسی هستند و شرکت های بزرگ اوراق قرضه. همه ما صندوق عمدتا در شبه بودجه و حمایت دولت اوراق بهادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>