‘لیسانس’ مسابقه بازشماری نژادپرستانه پیام های رسانه های اجتماعی: ‘این است برای متوقف کردن’

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای “کارشناسی: زنان به همه” از فصل 24.

زمانی که زنان از پیتر وبر فصل “کارشناسی” جمع آوری شده در یک صدا در لس آنجلس به بازشماری وقت خود را در ABC دوستیابی رقابت برنامه نبود فقط جزئیات آنچه اتفاق افتاده در داخل عمارت که آنها بحث شده است. میزبان Chris Harrison آورده سابق لیسانس راشل لیندسی را نیز به خط مقدم گفتگو ناگفته نتیجه که در نشان می دهد: آزار و اذیت آنلاین.

لیندسی مورد یورش او مواجه بعد از بازی در فصل 21 از عاشقانه رقابت قبل از او دریافت کرد و خود او فصل “لیسانس” ساخت او اولین سیاه لیسانس در تاریخ نشان می دهد. او همچنین به عنوان خوانده شده چند از نظر برخی از دختران از فصل جاری بازیگران وبر دریافت کرده بود.

“هیچ یک از مراقبت است که شما نیم n—er, مکزیکی, سگ ماده” یک پیام به عنوان خوانده شده.

جمعیت اقدام به انقباض غیر ارادی ماهیچه به عنوان لیندسی teared در حالی که خواندن پیام های دیگر که تکرار همان لحن. اما اگر چه هریسون و لیندسی اذعان پیام برگزار تن از سخنرانی نفرت آنها موفق به تماس با آنها را به عنوان نژادپرست است.

این بخش جدید در بدنام “به همه” خاص به ثمر رسید پس از سیدنی هایتاور ابراز مشکلات او می خواهم رو در مورد نفرت, پیام او را دریافت و از “کارشناسی” طرفداران.

“من احساس به شدت در این مورد و داشتن این لحظه در پایان به صحبت در مورد کسانی که همه چیز از آنجا که من با آن به طور مستقیم. من در برخورد با آن تمام زندگی من, اما زمانی که شما قرار داده است که به قدر آن بازدید شما فقط یک کمی متفاوت است و این یکی از آن چیزهایی که در آن شما فقط باید در آن قوی است, اما آن را نمی خوب” هایتاور گفت: تنوع در مداخله. “این باید متوقف شود. چیزی که ما در نشان دادن سزاوار آن است.”

آلاباما بومی در ادامه به بیان است که دلیل بخشد پیام بودند هیچ چیز جدیدی به او گفت: او را با تجربه نظر از همان طبیعت از جوانان خود را.

“من قوی هستم اما این دلیل است که از چیزهایی که من از طریق بوده است. در حال رشد در مناطق روستایی آلاباما و حال که من هستم, من مادر واز چیزهایی که انجام داده به او که غیر قابل بیان و بنابراین من,” او گفت:. “چیزهایی که انجام شده است به من فقط به شکل من به چه کسی هستم و کسانی که وحشتناک همه چیز است.”

Tammy Ly به اشتراک گذاشته شده است که به تازگی به مردم گفته اند او “به کروناویروس” یا “بازگشت به کره و می میرند.” اما سابق شرکت کننده است, ویتنامی, کره ای نیست.

“این بسیار بی ادب چرا که آنها می خواهند به شما صدمه دیده است و آنها می دانند که این تنها راهی است که آنها می توانند به شما صدمه دیده است,” او گفت:, “و این فقط منزجر کننده است که مردم فکر می کنم که خوب می گویند.”

Shiann لوئیس یکی دیگر از رنگ نیز به اشتراک گذاشته شده خود را تجربه به طور خاص اشاره کرد که او دریافت کرده است بسیاری از پیام ها با “نام” و “بسیاری از چیزهایی که در مورد من بسیاری از چیزهایی که در مورد من پوست من, که من زشت — فقط هر چیزی.”

زنان به نظر می رسید تقسیم به این دلیل این پیام است. برخی از گفت آن است که به سادگی با قیمت بالا از شهرت اما Ly ابراز فکر می کردم که رسانه های اجتماعی نقش عامل تا حد زیادی به دلیل دسترسی و دسترسی به اعضای بازیگران.

“تا آنجا که من عاشق رسانه های اجتماعی آن را یک راه عبور مردم را به دریافت بیشتر از نظرات خود را در خارج وجود دارد وجود دارد و بسیاری از نظرات مردم واقعا تند و زننده,” او گفت:.

کلی اتفاق نشان داد که بسیاری از دختران احساس آرامش پس از داشتن رابطه جنسی خشن گفتگو در نشان دادن و برجسته عمده نظارت درون “لیسانس” پنکه پایه ،

“مردم درک نمی کنند چقدر که ما در زندگی خصوصی ما از ‘کارشناسی ملت” و یا از افرادی که به تماشای نمایش” لوئیس به اشتراک گذاشته. “وجود دارد بسیاری از مردم که تماشای این نشان می دهد که در آن نیاز به توان گفت. … چرا که آن را در سال 2020 است. آن بوده است بسیار طولانی پس از این بود که قرار بود به استراحت قرار داده و آن را قرار داده به بقیه ندارند.”

“کارشناسی” پخش دوشنبه در 8 p. m. در ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>