‘بازگشت به Visegrad را’ جولی Biro آنتوان Jaccoud در ترمیم گذشته جنگ بوسنی میراث

“بازگشت به Visegrad” باز مناسب به اندازه کافی با Miresha یک دانشجوی سابق در شرق بوسنی را Visegrad مدرسه ابتدایی رانندگی را از طریق یک سری از تونل طولانی هک به دامنه کوه. Miresha است که از بسیاری جهات هنوز هم در روانی تونل خودش. او در مورد حضور در یک مدرسه مراسم از همکلاسی های او در مدرسه چه کسی او را ندیده است در 26 سال پس از 1992-95 جنگ بوسنی را شکست جدا مسلمان و صرب دانش آموزان به ظاهر برای همیشه مجبور سابق به فرار برای زندگی خود را با پدر و مادر خود را.

26 سال بعد Budimir Zecevic مدرسه سابق مدیر و Djemila Krsmanovic, Miresha کلاس معلم بیوه به Djemila را Zastava ماشین و شروع به یک سفر طولانی برای پیدا کردن کلاس’ هنوز هم اغلب دچار آسیب های روانی دانش آموزان درخواست آنها را یک به یک اگر آنها می خواهم به دیدار دوباره. تولید شده توسط الیسا Garbar در لوزان را لوئیس محصولات با خارج از جعبه در نظر گرفتن همه حقوق به سوئیس “بازگشت به Visegrad” سوابق آن گفتگو با دانش آموزان و سپس بخشی از این مراسم.

“آنچه را انجام داده انجام شده است” یک دانش آموز می گوید: شما نمی توانید گذشته را تغییر دهید. اما مردم قطعا می توانید تغییر دهید که چگونه آنها احساس می کنید در مورد آن را برای بقیه زندگی خود را. Zecevic و Krsmanovic ماموریت است که نشان می دهد یکی دیگر از گذشته است که دانشجویان به حال نقش برآب.

ساخته شده توسط دو شرکت کمی ضعیف مردم که نه مانند خود Zastava نیست گنبد هنوز کمی کتک – او درد در شکم او از دست دادن شنوایی او – ماموریت آنها این است که یک حرکت درس در اومانیسم.

انواع مصاحبه Biro در مورد او اولین مستند و Jaccoud برجسته فیلمنامه co-کتابت اورسولا مایر (“خواهر”) و بتینا Oberli (“با باد”) در مورد اولین ویژگی کارگردان خود را.

دانش آموزان خاطرات از دوران کودکی به نظر می رسد, از, اعترافات, به جنگ. Merisha حتی نمی تواند به یاد داشته باشید همکلاسی های او قبل از آن. مراسم بسیار به دفن گذشته اما دوباره قالب حافظه های جلو-fronting یکی دیگر از نسخه از ex-دانش آموزان جوان زندگی قبل از جنگ, دانش آموزان مدرسه که برای بسیاری از به نظر می رسد مانند یک بهشت گمشده. شما می توانید نظر ؟

Biro: آن را آسان برای دانش آموزان سابق به بیان احساسات خود را. برخی از آنها از ترس برخی حاضر به آمدن دیگران هیجان زده شدند و یا مردد. من نقل مکان کرد و با خود صداقت حتی در سکوت. قصد ما بود و نه به مقابله با نسخه های مختلف از تاریخ و یا برای کمک به نوشتن تاریخ است. ما می خواستیم به مخاطب فرصتی برای گوش دادن به خاطرات شخصی از این نسل که تحمل جنگ به عنوان کودکان. وجود دارد بسیاری از مطالعات ما یادآوری است که تیتو یوگسلاوی بود نه بهشت که درست است. اما من درک کودکان از Visegrad در اواخر 80s و گفت که آن را در مقایسه با زمانی که به تجربیات خود از سال 1992.

این تصویر که پدید آمده است که در دیگر فیلم های مستند در سند چشم انداز: جوانان در اینجا بسیار جوان قربانیان جاه طلبی های یک نسل های قدیمی تر. می تواند شما نظر ؟

Jaccoud: درست است که این بچه ها تا به حال هیچ چاره ای جز قبول این بخش و نفرت و ترس و خشونت است که آلوده به کشور خود را در سن که در آن وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس یا نفرت همسایه خود را در سن که در آن تبلیغات و ارتباطات سیاسی صدا خیلی دور. آنها نمی توانند آن را درک کنند و به نظر می رسد آنها می توانند هنوز هم. به همین دلیل است که آنها اغلب احساس که دوران کودکی خود را به سرقت رفته بود. از سوی دیگر ما فیلم نشان می دهد دو “بزرگسالان” که سعی کنید برای تعمیر آنچه نابود شد با استفاده از فرم ساده – اما نه چندان آسان به سازماندهی – class reunion. این طرف داستان لمس زیادی به من. هیچ چیز آنها را موظف به انجام آن است. آن را به برخی از درایو داخلی از روح خود را.

Biro: این نسل به ارث سکوت. بچه ها از جنگ نمی صحبت کردن در مورد گذشته را در جهت پیدا کردن برخی از صلح است. آنها ترجیح می دهند خنده به آواز خواندن و گفتن جوک بار خوب است. به عنوان Bojan می گوید در فیلم آنها پاره پاره بین باید به یاد داشته باشید و تمایل به فراموش نکنید. امروزه هیچ چیز آموزش داده شده در مورد جنگ در مدرسه. همه که باقی می ماند در حال از داستان های شخصی از نسل های قدیمی تر. جمعی روایت است که عمیقا از دست رفته در بوسنی و همچنین در صربستان. تاریخ اخیر است که هنوز هم یک موضوع داغ است.

Lazy loaded image

بازگشت به Visegrad جولی Biro

“بازگشت به Visegrad” علائم خود را از ویژگی های کارگردان اولین آنتوان. چگونه شما را درگیر و به همین دلیل تصمیم به مستقیم?

Jaccoud: من برای اولین بار می خواست به عنوان یک نویسنده که تا به حال مشغول به کار در بالکان توسط جولی و تولید کننده الیسا Garbar برای کمک به ایجاد داستان از عناصر جولی در حال حاضر جمع آوری شده است. سپس جولی پیشنهاد کرد که من هیئت مدیره برای ماجراجویی واقعی ساخت فیلم است. مشغول به کار در شیلی در Stephane Goël را “جزایر” من واقعا لذت می برد هیجان انگیز و گاهی ترسناک, آزادی تیراندازی یک فیلم مستند است که نمی توان نوشته و یا بیش از برنامه ریزی شده مانند یک داستان فيلم است. در مجموعه جولی بود قطعا نزدیک به شخصیت های درجه اول به دلیل او می تواند درک و صحبت به زبان خود. من ماندم و چند قدم به عقب صدای ما مترجم در گوش من فکر سینمایی مواد ما و آنچه ما را هنوز هم نیاز به جمع آوری به منظور این داستان درست است.

وجود صحنه های دوست داشتنی از کتک Zastava سفر بوسنی روستا که به نظر می رسد به ظهور ارگانیک به عنوان استعاره برای شخصیت های ” سفر و یا احساسات. دوباره می تواند شما نظر ؟

من امیدوارم که فیلم تحلیلگران و مورخان را دیدن این صحنه به عنوان عمدی استعاره. برای تونل صحنه باز می شود که فیلم ما در زمان استفاده از در زندگی واقعی. در جاده ها از سارایوو به Visegrad وجود دارد مقدار زیادی از تونل های برخی تاریک و ترسناک. به عنوان ما می خواهم تصمیم به شلیک Mersiha کل سفر جاده ای به مدرسه جلسه با این ایده که شاید این سفر خواهد به ما یک نوع قاب به داستان سردبیر تصمیم با ما برای حفظ این تونل لحظه های که جذاب هستند و به نوعی تهدید کننده در همان زمان. با این حال گفت: ما به فکر کردن در مورد استعاره در حالی که تیراندازی در این تیره تر از جهنم لوله خواهد بود اغراق. با هواپیماهای بدون سرنشین جولی و من هرگز فکر نمی کردم ما با استفاده از چنین دستگاه هایی برای این فیلم است. ما یک گروه کوچک و هیچ کس تا به حال هیچ تجربه با هواپیماهای بدون سرنشین است. اما یک روز راننده ما اروین Blažević آورده به ما هدیه دریافت کرده بود و فقط در دو ساعت ما در زمان این عکس های شگفت انگیز شما می توانید در این فیلم است. خدا نقطه نظر در کوچکی از این دو معلمان بازنشسته و تلاش خود را برای جمع آوری دانش آموزان خود را? تمثیلی استفاده از یک نماد مشترک – پل – بوسنی محبوب فرهنگ ؟ ما ترک به معنی باز…

موسیقی که همراه با سفر رنگ و خوی از فیلم است. شما می تواند توضیح دهد که چرا شما را انتخاب و که نقش آن ؟

Budimir Zečević فوق العاده آکوردئون که او نیز آواز می خواند و با لذت و اعتقاد. آنتوان و من تصمیم ما باید آکاردئون در فیلم ما زود هنگام عکسبرداری. در حالی که در حال ویرایش آنتوان شنیده در مورد ماریو Batkovic سوئیس نوازنده از بوسنی که زندگی در سوئیس پس از جنگ (1992-1995). هر دوی ما بلافاصله اغوا شده توسط موسیقی خود را: آن را آکاردئون اما نه folkish در همه. این است که موسیقی معاصر دلتنگ گاهی تیره و بسیار رسا. ماریو است که تقریبا هم سن و سال به عنوان دانش آموزان سابق او می داند تنگاتنگی چه این نسل را از طریق رفت. یکی دیگر از دلایل موسیقی متناسب به خوبی با “بازگشت به Visegrad.”

جیمی Lang کمک به این مقاله است.

Lazy loaded image

جولی Biro و آنتوان Jaccoud حسن نیت ارائه میدهد: Julie Biro / آنتوان Jaccoud

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>