صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور نایب Bukele و یک گروه از سربازان مسلح با سلاح های خودکار به طور خلاصه اشغال السالوادور کنگره روز یکشنبه پله تا فشار مبارزات انتخاباتی به زور قانونگذاران به مبارزه با جرم و جنایت برنامه ریزی.

تبلیغات

تماشا سربازان در تمام نبرد یونیفرم, Bukele, 38, نشسته در صندلی محفوظ است برای رئيس جمهور از کنگره و کف دست خود را با هم به دعا گفت صبر با قانونگذاران تعداد کمی از آنها تبدیل شده تا در جلسه ویژه.

“اگر کسانی که بی شرمانه مردم نمی تصویب طرح کنترل ارضی ما را احضار شما اینجا دوباره (بعدی) یکشنبه,” او گفت: حامیان در یک سخنرانی آتشین در خارج به عنوان او را ترک ساختمان.

قانونگذاران با توجه به دیدار روز دوشنبه برای بحث در مورد رئیس جمهور طرح کنگره رئیس جمهور ماریو پنک گفت: در یک ممکن است نشانه ای از د تشدید.

منتقدان هشدار داد از بلندی بحران قانون اساسی ، دیده بان حقوق بشر آمریکا-بر اساس گروه به نام رویداد “یک نمایشگاه از نیروی بی رحم” و گفت: سازمان کشورهای آمریکایی باید به فوریت دیدار به بحث در مورد وضعیت.

Bukele برنده سال گذشته پس از یک ادراک کمپین رسانه های اجتماعی تغذیه کردن محبوب با نارضایتی دو طرف بود که حکومت این کشور آمریکای مرکزی پس از پایان یک جنگ داخلی.

هدایت که همان نا امیدی با احزاب سنتی او حمله کردند کنگره برای کشیدن بیش تصویب $109 میلیون چند جانبه وام او به دنبال تجهیز پلیس و سربازان به مبارزه با جرم و جنایت.

کابینه خود را به نام روز یکشنبه جلسه ویژه پس از Bukele گفت: اهالی السالوادور تا به حال یک حق قانونی برای قیام در چنین شرایطی فراخوانی برای تظاهرات و به طور خلاصه از بین بردن قانونگذاران’ حفاظت از امنیت اطلاعات.

رئیس جمهور حرکت به فشار نمایندگان مجلس بود که با حمایت وزیر دفاع رنه گوسفند مرینوس Monroy پلیس و مدیر Mauricio Arriaza Chicas.

اما ال السالوادور فکر می کنم تانک FUSADES گفت هیچ زمینه ای برای اجرایی شعبه تماس بگیرید چنین جلسه پس از کنگره شد عملکرد به طور معمول.

روز یکشنبه صدها تن از اهالی السالوادور در پاسخ به Bukele تماس برای نشان دادن تکان دادن آگهی و دمیدن سوت در خارج از کنگره به عنوان سربازان و افسران پلیس ایستاده بود برای حفاظت از آنها خبر دادهاند.

“ما در اینجا به دلیل ناامنی ما باید در کشور ما و نمایندگان مجلس نمی خواهند به رسمیت شناختن است که گفت:” Adelma کامپوس, یک مرد 43 ساله و خانه دار است. “آنها نمی خواهید برای مردم کار می کنند که به آنها رای خود را.”

اگر چه نرخ قتل در السالوادور به شدت کاهش یافته است پس از Bukele جایگاه مقامات همچنان به نبرد با باندهای که کنترل قلمرو گسترده ای در این کشور آمریکای مرکزی.

در بیانیه کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر نامیده می شود در روز یکشنبه برای “گفت و گو و احترام کامل برای نهادهای دموکراتیک برای تضمین حاکمیت قانون از جمله استقلال از شاخه های عمومی و قدرت هستند.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de