بافتا در مذاکرات به فصل جوایز فیلم و تلویزیون آنلاین در دسترس در طول Coronavirus

The British Academy of Film and Television Arts (بافتا) است که به دنبال در به معنی حمایت از اعضا چه کسی رو به رو هستند تاثیر مداوم coronavirus بحران است.

در یادداشت ارسالی به اعضاء در روز چهارشنبه از بافتا صندلی Dame Pippa هریس و اجرایی آماندا بری, آکادمی گفت: به دنبال آن است را به فیلم و تلویزیون محتوا از سال گذشته فصل جوایز در دسترس آنلاین.

آکادمی گفت: همچنین در پیشرفته بحث و گفتگو با استودیو و توزیع کنندگان به امید حرکت برنامه غربالگری آنلاین. در طول سال برنامه می دهد اعضای پیشبرد دسترسی به آخرین فیلم منتشر شده اغلب با Q&A جلسات با کلید استعداد.

همچنین خطاب شد هزینه حق عضویت رفتن به جلو.

“ما می دانیم که بسیاری از شما باید فوری نگرانی خود را در مورد معیشت” گفت: این یادداشت. “ما می دانیم که هزینه عضویت خواهد بود یک نگرانی برای برخی از اعضا در این زمان ما به دنبال در چگونه ما می تواند بهترین پشتیبانی کسانی از شما که دستخوش مشکلات مالی در حالی که ما همچنان به حمایت از بافتا توابع به عنوان یک موسسه خیریه.”

آن است که هنوز روشن نیست اما آنچه این سازمان نهایی طرح خواهد بود با توجه به هزینه های که هزینه £495 ($588) به صورت کلی 2019/2020 عضویت.

برندگان بافتا بازی جوایز اعلام خواهد شد آنلاین-تنها به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 2. آخرین نسخه از بافتا Rocliffe جدید نوشتن رقابت در حال حاضر باز برای ورودی و مشوق های بیشتر راه اندازی خواهد شد در هفته های آینده.

“در حالی که ما در انطباق با شیوه های جدید کار — و در واقع زندگی — این زمان برای ما به در ما خلاق ترین و به استفاده از مهارت ها و تخصص به ماندن درگیر” بافتا گفت.

همانطور که قبلا اعلام British Academy, تلویزیون, جایزه هنر و صنعت و آکادمی تلویزیونی جوایز در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 26 مارس 17 ترتيب شده اند به تعویق افتاد تا بعد از آن در سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>