بحرین اصلاحات اقتصاد… اما نابرابری باقی می ماند

صادر شده در: اصلاح شده:

خبرنگاران ما بازگشت به بحرین نه سال پس از شورش لرزاند که کوچک خلیج فارس کشور است. امروز بحرین بهار است فقط یک حافظه دور و سلطنت در پاسخ به تظاهرات پراکنده با لیبرالیسم و توسعه اقتصادی است.

تبلیغات

آن است که شاید فراموش شده انقلاب بهار عربی. بحرین کوچکترین کشورهای عربی از خلیج فارس wedged بین عربستان سعودی و ایران. در فوریه 2011 پس از قیام مردم در تونس و مصر هزاران نفر از مردم با تجمع در مرکز پایتخت منامه. برای چند هفته مروارید میدان شد تمرکز از اختلاف به عنوان معترضان خواستار دموکراسی و عدالت اجتماعی است. سرکوب فوری بود و خشونت آمیز ارتش و پلیس اخراج شدند.

نه سال در بحرین بهار به نظر می رسد فقط یک حافظه دور. این بنای تاریخی در میدان مروارید نماد از انقلاب پایین کشیده شد توسط مقامات. پادشاه حمد است که هنوز هم در قدرت و در صورت تظاهرات که هنوز بهار به صورت پراکنده به سلطنت در پاسخ به لیبرال تر ارزش ها و توسعه اقتصادی است. بحرین است که در واقع تبدیل شدن به آخرین نقطه داغ برای چماقی امور مالی و فن آوری و منامه در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک سرزمین فرصت. اما خمیازه نابرابری و عمیق اجتماعی در زخم باقی می ماند.

خبرنگاران ما Chloé دمت و میوکی Edmonds Aramaki رفت و به تحقیق در یکی از بسته ترین و مرموزترین کشور در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>