Balkany سلسله: محلی زن و شوهر و قدرت مانور برای حفظ شیک پاریس و حومه

برای نزدیک به چهار دهه پاتریک Balkany شده است و پارلمان شهردار مجلل پاریس و حومه لوالوآ-پره با همسرش ایزابل اغلب اقدام به عنوان معاون او. اما سال گذشته آنها به اتهام تقلب مالیاتی و پولشویی در نتیجه احکام زندان و محرومیت آنها از در حال اجرا در این شهر مارس انتخابات است. آنها باید پس از نام وارث-تعیین که برخی از امید – و دیگران – ترس یک راه طولانی Balkany سلسله.

تبلیغات

این جمعه صبح و محلی کشاورزان’ بازار در مقابل لوالوآ-پره با شکوه تاون هال وزوز با فعالیت.

“باید ما دریافت صدف در حال حاضر ؟” پیچیده به دنبال زن میانسال می پرسد دوست خود را در حالی که آنها قدم زدن از طریق ردیف های شسته و رفته از چادر سفید که راه اندازی شده اند در تاون هال حیاط. اگر چه این شهر از 63,500 ساکنان لمس غربی حاشیه پایتخت فرانسه لوالوآ-پره – با آن کاملا کمرنگ درخت-خطوط خیلی گل و cobblestoned عابر پیاده خیابان – نه مانند هر دیگر در حومه پاریس. در اینجا ساکنان احساس امنیت خود را به ترک خرید ویلچرهای تنهایی و دوچرخه خود را قفل شده در حالی که در مورد هفته خود را خرید.

The Friday farmers market in the upscale town of Levallois-Perret, west of Paris.
جمعه بازار کشاورزان در مجلل شهر Levallois-Perret غرب پاریس. © لوئیس Nordstrom, فرانسه 24

اما لوالوآ-پره نه همیشه حومه رویای آن امروز است. تا سال 1983 هنگامی که پاتریک و ایزابل Balkany اول شد اولین بار در شهرستان و شوهر آن را اجرا پایین شهر صنعتی توسط کارخانه های پایین و اجاره مسکن اجتماعی (شناخته شده به عنوان HLM در فرانسه) و متنوع عمدتا طبقه کارگر جمعیت. از آن پس زن و شوهر است هماهنگ عظیم تعمیرات اساسی شهرستان – تمیز کردن خیابان ها و میادین آن جایگزینی کارخانه ها و HLMs با smart دفاتر و بلوک آپارتمان و زیبا کننده معروف چشم انداز کلی با پارک, درختان و گل ها. تحت Balkanys, لوالوآ-پره توسعه یافته به یک شکوفایی توپی از آسایش و امنیت و شناخته شده است در سراسر کشور به صورت استثنایی شهروند خدمات رایگان اتوبوس های محلی, تخفیف, سفر به مقصد دور و اسراف کریسمس سبدهای حاوی foie gras و شامپاین – اهدا به سالمندان با هیاهو در یک مراسم. در 1990s Levallois-Perret شد اولین شهر در فرانسه به نصب دوربین های نظارت تصویری و بازوی آن افسران پلیس محلی.

“شهردار تبدیل کرده است این شهر بود که چیزی جز یک صنعتی بایر قبل از او به قدرت رسید” ناتالی یکی که فقط می خواستم به او نام گفت: فرانسه 24. “او و تیم خود را ساخته شده است این شهر در هر حس و معنای کلمه.”

The majestic town hall in Levallois-Perret
شکوه تاون هال در لوالوآ-پره © لوئیس Nordstrom, فرانسه 24

‘به دور از هر کس دوست دارد آنها را در اینجا’

اما زن و شوهر را مدیریت شهرستان تا به حال سهم خود را از مجادلات. برای سال در حال حاضر لوالوآ-پره را در صدر لیست به فرانسه را بیشتر مدیون شهرستان سرانه و زن و شوهر به طور منظم شده است موضوع به قانونی گلایه. در سال 1996 آنها به اتهام “سوء استفاده از بودجه عمومی برای منافع شخصی” پس از قرار دادن برخی از خانواده خود کارگران شهرداری حقوق و دستمزد. در ماه سپتامبر سال گذشته آنها به اتهام تقلب مالیاتی مربوط به دارایی های خصوصی و یک ماه بعد برای پول شویی. با وجود جذاب خود را از محکومیت یک دادگاه پاریس در ماه دسامبر منع آنها را از در حال اجرا در مارس 15 انتخابات است. از آن پس لوالوآ-پره پرتاب شده به انتخابات شور.

“این اولین بار است که در حدود 40 سال است که ما یک انتخابات بدون Balkany پس هر کس شروع به پریدن کرد در این فرصت می گوید:” فردریک و ماسه است که به نمایندگی از یک لیست طولانی از احزاب چپ در انتخابات است. از آنجا که Balkanys در این شهرستان وارد شده 37 سال پیش آنها تنها از دست یک دستور – در برابر سیاستمدار محافظه کار Olivier de Chazeaux در سال 1995.

“اما [د Chazeaux] تنها به طول انجامید یک مدت به خاطر او تصمیم به کاهش تعداد حاضرین دست به سالمندان” لجر scoffs توضیح داد که حتی اگر Balkanys ممکن است بسیاری از اتهامات حلق آویز بیش از سر خود را – از جمله مداوم شایعات cronyism – “اکثر مردم به نظر می رسد که کمتر از یک مشکل با آن از با داشتن مزایای خود را دور گرفته شده است”.

“به دور از هر کس دوست دارد آنها را در اینجا; این درست است که کسانی که ترجیح می دهند به ماندن آرام در مورد آن,” او می گوید و اشاره کرد که در حالی که Balkany به ثمر رساند 51 درصد در دور اول انتخابات 2014 شرکت نرخ 36.6 درصد است.

“این نوع از برای خود صحبت می کند” او می گوید.

Frédéric Léger, leftist candidate in the 2020 local elections in Levallois-Perret, west of Paris
فردریک و ماسه نامزد حزب چپ در سال 2020 انتخابات محلی در لوالوآ-پره غرب پاریس © لوئیس Nordstrom, فرانسه 24

ثانیهeirبرای تلفن های موبایل مانند ما مرده

هر ورودی که منجر به کشاورزان’ بازار ده ها تن از فعالان مختلف رنگ جلیقه رقابت در تکان دادن پایین ساکنان به دست انتخابات جزوات و زمین نامزدهای خود را. در ماه ژانویه این مبارزه در لوالوآ-پره کردم تا از دست که دولت با صدور یک فرمان به توقف فعالان از بی توجهی این کشور را به ترور تهدید دستورالعمل جمع آوری خارج از مدارس به زمین به پدر و مادر در انتظار فرزندان خود هستند.

“این یک کمی دیوانه. من فکر می کنم مردم شروع به گرفتن به اندازه کافی از آن” لجر می گوید.

Since a court barred the Balkany couple from running in the 2020 local elections; Levallois-Perret has been struck by an election campaign frenzy.
پس از یک دادگاه محروم شده Balkany زن و شوهر از در حال اجرا در سال 2020 انتخابات محلی; لوالوآ-پره زده شده است یک انتخابات دیوانگی. © لوئیس Nordstrom, فرانسه 24

آبی جلیقه به نظر می رسد بیشتر از دیگر فعالان توسط far – حداقل یک دوجین دیده می شود در گردش از طریق بازار و جزوات شده اند دست به این نکته که برخی از آنها در حال حاضر ریخته شده بر روی نزدیک پیاده رو. “این تیم آبی” نشان دهنده اگنس Pottier-دوما و در حال اجرا همسر دیوید-خاویر ویس که به تازگی منصوب شده توسط Balkanys به عنوان تعیین شده خود را وارثان به بیش سالن شهر.

“اوه من نمی خواهم کلمه “وارث’ به دلیل آن باعث می شود آن صدا به عنوان اگر ما در حال حاضر مرده” ایزابل Balkany به شوخی می گوید فرانسه 24 در یک مصاحبه تلفنی پس از یادگیری از طریق انگور که یکی از آن روزنامه نگاران در لوالوآ-پره گزارش در انتخابات محلی است.

Pottier-دوما, 34, یک Balkany کهنه که پیوست, زن و شوهر, سیاسی, ماشین 15 سال پیش برای اولین بار به عنوان پاتریک Balkany پارلمانی دستیار و اخیرا به عنوان تاون هال رئیس ستاد. Pottier-دوما نمی پاسخ به درخواست های مکرر برای مصاحبه اما قبلا گفته رسانه های فرانسه که او به هیچ وجه باید به عنوان یک “Balkany عروسکی”.

#TeamBalkany

همیشه از Balkanys بودند مجبور به عقب نشینی خود را از حضور در انتخابات آنها را پرتاب خود را کامل وزن خود را پشت سر جوان دست پرورده در تلاش برای کمک به او برنده: ایزابل Balkany اغلب دیده می شود در مبارزه در کنار Pottier-دوما و نوشته های تقریبا روزانه در مورد نامزد در حساب های رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #TeamBalkany.

“#TeamBalkany بدان معنی است که او بخشی از … منظورم این برچسب اطمینان داد که برخی از ساکنان” ایزابل Balkany می گوید: با اشاره به بسیاری از Levalloisiens که پشتیبانی او و شوهرش در طول سال.

Pottier-دوما نیز به طور منظم پست عکس از خودش بوسیدن و بغل کردن و یا Balkanys اما تا کنون اجتناب از استفاده از #TeamBalkany برچسب به پست های خود را. در مقابل درب از ستاد قرار گرفته است فقط چند قدم از سالن شهر – نامه امضا شده از پاتریک Balkany شده است ضبط شده بر روی شیشه. در این نامه Balkany بیان خود را “عمیق غم و اندوه” در داشتن شده است مانع از شرکت در انتخابات آینده خود را, اما پنجه نرم می کند این شهر را برای ساکنان به رای Pottier-دوما به “حفظ” این شهر را با کیفیت بالا از زندگی است.

در داخل مبارزات انتخاباتی خود را در اتاق بزرگ و قاب پرتره از لوالوآ-پره را شهرداری و شوهر آویزان محور بر روی دیوار و بزرگ پشته Pottier-دوما کمپین جزوات – با عنوان “le bien-vivre” (زندگی خوب) این Balkanys خود شعار برای چند دهه – که قرار است در تقریبا همه چیز با یک سطح صاف.

فرانس 24 تبدیل شد پس از درخواست مصاحبه با یکی از اعضای Pottier-دوما کمپین خدمه.

“ما مشغول هستید ما لازم نیست که زمان برای شما” گفتند.

ناتالی یک Levalloisienne برای دو سال گذشته و ملتهب حامی Balkany زن و شوهر می گوید که هیچ سوالی وجود دارد که او را به بازیگران خود را برای رای دادن Pottier-دوما آمده مارس 15. “او کار می کرد در کنار پاتریک Balkany,” او می گوید. “من می خواهم او را سیاسی برنامه آن جهات چه ساخته شده Levallois بسیار موفقیت آمیز است. او (Pottier-دوما) در نظر دارد برای ادامه کار مهم انجام شده توسط ایزابل و پاتریک و از آن هر Levalloisien مزایای از آرامش سبز, فضای آرامش بخش.”

The Levallois-Perret logo
در لوالوآ-پره آرم © لوئیس Nordstrom, فرانسه 24

کلبه ییلاقی در رشته کوه های آلپ

Delphine 40 سال لوالوآ-پره مادری که کاهش یافته است را به نام واقعی او را برای ترس از عواقب می گوید او هیچ اعتماد به نفس در Balkanys’ ترجیح تاون هال نامزد ندارند.

“من یک رویا است که Balkanys ترک Levallois. اما در حال حاضر آنها به قرار دادن با هم یک تیم از عروسک به جای آنها. اگر [Pottier-دوما] برنده آنها خواهد ماندن در قدرت حاکم از پشت صحنه.”

Delphine که خانواده زندگی می کردند در لوالوآ-پره برای نسل می گوید او احساس تنفر و راه شهر تغییر کرده است از این Balkanys وارد در اوایل 1980s.

“از آن استفاده می شود بسیار متنوع و معتبر شهر اما افرادی که استفاده می شود به زندگی می کنند در اینجا باید پس از تعقیب دور و چه در نظر گرفته شده است ‘زشت’ شده است پهن و جایگزین شده است.”

“این یک شهرستان تنها برای سفید بالای طبقه متوسط در حال حاضر.”

Delphine نیز تقبیح ترجیحی رشوه مانند سیستم زن و شوهر متهم شده اند درخواست خود را به کنترل لوالوآ-پره شهروندان است.

“آنها به خرید آرای مردم را با خود ‘شگفت انگیز’ ارائه, اما آنچه که مردم نمی دانند این است که آنها فقط indebting Levallois و حتی بیشتر. و اگر شما نشان می دهد که شما در برابر آنها را در هر راه آنها می تواند شما را مجازات می دادن نیست شما که مهد کودک نقطه و یا آپارتمان است که شما منتظرش بوده ام.”

“که نه دموکراسی” او می گوید: اما اذعان می کند که او بیش از حد است – و به احتمال زیاد ادامه به بهره مندی از مزایای زندگی در این شهر است.

“شنیده le Chalet Les Abeilles?,” او می پرسد با یک پوزخند. “من شده است وجود دارد. این Levallois خود کلبه ییلاقی اسکی در Chantemerles در رشته کوه های آلپ که در آن شما می توانید به صورت بسیار ارزان مجموع اگر شما یک Levalloisien. آن را به یک رستوران و دیسکو و بار همام (spa) و همه چیز. اما شما نیاز به اتصالات در سالن شهر به یک نقطه امن.”

او لذت می برد نزدیک به نصف قیمت تخفیف برای ورزشهای آبی کلاس های ایروبیک در سالن ورزش های محلی. “من پرداخت حدود €250 از یک سال و غیرLevalloisiens پرداخت حدود دو”.

اما او می گوید: “درون من واقعا احساس گناه در مورد آن این یعنی من در واقع شرکت در این مافیا سیستم”.

Jean-Charles Deniau یک روزنامه نگار و نویسنده کتاب “Balkany l’impuni” (Balkany این مجازات) می گوید که “Balkany سیستم” یک مشکل واقعی برای لوالوآ-پره – و که آن را بسیار برای شهرستان خود را خلاص از زن و شوهر میراث حتی اگر آنها دیگر نگه مواضع رسمی.

“این Balkanys سیاسی جانوران که باید سیاست خود را در خون آنها نمی دهد تا [قدرت خود را] که به راحتی. برای آنها دوما-Pottier یک عروسک خیمه شب بازی که رشته های آنها سعی خواهد کرد به جلو.”

“او ایجاد شده توسط Balkanys او مدیون آنها همه چیز او است که امروز و پس از او است علاقه به وفادار ماندن به آنها. اما زمان خواهد شد بگویید،”

در مارس 4, یک دادگاه تجدید نظر حکم به کاهش پاتریک Balkany چهار سال زندان برای فرار مالیاتی به سه سال و تایید ایزابل Balkany سه سال حبس. آن را نیز ممنوع و آنها را از برگزاری برای 10 سال آینده.

ماه آینده به دادگاه خواهد حکومت خود تجدید نظر با توجه به مورد پول شویی. در حالی که ایزابل Balkany هنوز صرف یک روز در پشت میله های زندان با توجه به های اخیر اقدام به خودکشی شوهرش صرف تقریبا شش ماه در زندان قبل از او منتقل شد و به بازداشت خانگی در ماه فوریه پس از مبتلا به مشکلات سلامتی مختلف.

ایزابل Balkany کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد چگونه او و همسرش قصد اقامت درگیر با این شهر و ساکنان آن در آینده است.

“گام به گام” او می گوید. “گام به گام است.”

فرانسه در سال 2020 انتخابات شهرداری را در 15 مارس و آوریل 22.

شهرداری نامزدها در لوالوآ-پره عبارتند از:

اگنس Pottier-دوما (Les Républicains اتحادیه دموکرات و مستقل)

Arnaud de Courson (متفرقه راست)

سیلوی Ramond (متفرقه راست)

مود Bregeon (جمهوری در حرکت)

دروغ Messatfa (Mouvement رادیکال)

فردریک لجر (سبز, حزب, حزب سوسیالیست فرانسه حزب کمونیست فرانسه Unbowed, پارتی, Génération.s پارتی).

فیلیپ Coste (ملی رالی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>