‘موز’: فیلم نقد و بررسی

وجود دارد مقدار زیادی از مواد تشکیل دهنده است که به یک موز. پس از آن مناسب به نظر می رسد که “موز” شامل تمام خوشمزه اجزای یک خوب, سرگرم کننده, soulfully هوشمند تابستان-پس از-ارشد-سال نوجوانان تلنگر. آن را تیز و زبان گفت و گو و تازه, جذاب, بازیگرانی که فقط می دانم چگونه به ارائه آن است. آن را به یک انسان شناسی چشم برای فرهنگ جوانان با آن دائما در حال تحول اسلوب و عادات (به عنوان مثال vaping) و پاپ مراجع (“او فکر می کند که او پروردگار مواد مخدر به وضوح.” “حق چون همه مافیای مواد مخدر در اطراف درایو در انت Jettas گوش دادن به Carly Rae Jepson”). این گره به اساطیر از جان هیوز — در واقع از آن باز می شود با deadpan-بدبینانه مارس (Hannah Marks) گرفتن ضربه توسط پدر نیک (Dylan Sprouse) که به نظر می رسد اگر-Brad-Pitt-و-لئوناردو-دی کاپریو-تا به حال یک نوزاد با ورزش ’90s هانسون برادران مو دو آموزان بالا بدون اتلاف زمان قبل از آنها را در یک غرفه کسی که شام میخورد که منجر به عشق, مونتاژ, برخورد با مسخره stoner سوم-چرخ دوست اول مبارزه و البته senior prom. و این همه در این فیلم پنج دقیقه.

و پس از آن…آنها شکستن.

که در آن نقطه “موز” می تواند در حرکت به آن واقعی و تعریف داستان عاشقانه: دوستی است که توسعه بین آوریل یک دختر خیلی تیز و برنده او می گویند این شخص که فقط برای خواسته هات داگ بر روی فیلم-تئاتر امتیاز کار “بوی خود را خوک قطعات در حال رفتن به خراب کردن تجربه سینمایی برای همه” کلارا (Liana Liberato) که اگر هر چیزی حتی sassier, به نقطه ای که خود مکالمات R-rated quipfests از سریعترین و raunchiest سفارش. این دو تبدیل به black bbw, رفقا, huggy اعترافی روح خواهر. همه بسیار سرد است. اما که در آن تنش دراماتیک در آن است ؟

تنش: پس از مارس با شکست نیک کارلا دختر او شروع به دیدن. و آنها هنوز هم یک مورد. این فیلم می گوید داستان از دو تا از بهترین دوستان که باید حقوق همه نفرت هر یک از دیگر.

“موز” که شده است لگد زدن در اطراف جشنواره مدار برای بیش از یک سال بود که شرکت نوشته شده توسط ستاره خود, Hannah Marks که با خود چتری و راکون ریمل مژه و ابرو و بدبینی ebullience نشان می دهد یک high-school نسخه Cher. اسکریپت شرکت نوشته شده با جوی قدرت هرگز اجازه می دهد تا (در زمان آن را به عنوان شوخ به عنوان “Booksmart”) اما ای کاش فیلم نفس کمی بیشتر. آن را لمس طنزهای ریتم و نه به اندازه کافی از مواد آلی جریان ساخته شده است که فیلم هایی مانند “هر چیزی می گویند…” و یا “Reality Bites” و یا “کلاس هشتم” احساس ممتاز نگاه اجمالی به قلب و ذهن کودکان و نوجوانان که در حال رشد گذشته بودن بچه ها. تماشای “موز” شما ببینید چه چیزی در آینده یک مایل دور به دلیل وجود ندارد کاملا به اندازه کافی در حال آمدن است. در عین حال زمانی که این فیلم بیش از, شما دست هایش را در آن و لمس شده است توسط آن شما خوشحالم که شما رو به صرف زمان با این بازیگران که به اندازه کافی خوب هستند که من می توانم پیش بینی هر یک از آنها باد تا بزرگ.

مارس و پس از شکستن تا با نیک دیدم که او دوستیابی و من کاین او را در Instagram. هنگامی که او و کلارا باد در همان سال پایان مهمانی خانه, به نظر می رسد به عنوان اگر مسلح مبارزه است اما یک گام به دور است. آنها باد تا انجام بدم و رپ همراه با Junglepussy را “Bling Bling” (“یک حلقه ازدواج که دینگ-a-ling فقط یک پرت ماده”) که نوع مهر و موم خود را به خویشاوندی. مارس در حال حاضر اما کلارا که به تازگی نقل مکان کرد به L. A. از فرزنو است که مسابقات او. و آن را گفتن چه بی ربط است که ارائه این واقعیت است که آنها رقیب از یک مثلث عاشقانه. “موز” صحبت می کند به یک نسل برای آنها عشق و دوستی ممکن است در حال حاضر اقامت به میزان زیادی در های مختلف سواحل.

در همان زمان, مارس و کلارا در انکار تعارض است که باید سر خود را به عقب. مدیر بنیامین Kasulke یک جانباز فیلمبردار که به ارمغان می آورد L. A. تنظیمات یک spangly تب و تاب بودن, اما او مراحل بیش از حد بسیاری از صحنه ها با نام ژنریک “پانچ.” من آرزو می کنم او می خواهم در برابر این کمدی به جای italicizing آن است که او می خواهم آمد تا با برخی از پاپ-موسیقی بصیرتهای و در حال غرق فیلم cloying, سینت سایزر نمره. در عین حال Kasulke ایجاد یک فضای که در آن علائم و Liberato می توانید اجازه دهید خود را باهوش نفسانی ارواح — و شلاق putdowns — پرواز و او نشانی از یک کار عالی با حمایت از بازیگران مانند Haley Ramm به عنوان آوریل ظالمانه تهاجمی بچه خواهر (که 13 و می گوید: چیزهایی مانند “بنابراین شما دوباره بجای اول برگشتن لعنتی?”) و لوقا اسپنسر رابرتز که سرمایه گذاری در این Jon Cryer نقش یک شیک اضطراب که بیشتر لایه لایه از حد معمول. هنگامی که او به سرقت یک بوسه از مارس ما کاملا مطمئن شوید که او نمی خواهد برای درخواست آن را به عقب.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>