فرانسه-بر اساس Banijay گروه آن را تکمیل کرده است refinancing درایو برای افزایش €2.3 میلیارد دلار ($2.5 میلیارد دلار) برای کسب Endemol درخشش گروه. Banijay گروه خود را اعلام کرد $2.2 میلیارد دلار برای مقابله Endemol درخشش دوباره در ماه اکتبر.

این پیمان است که انتظار می رود برای دریافت anti-trust تصویب این تابستان را ادغام نهاد بزرگترین non-U. s. بازیکن در بازار با یک بزرگتر کاتالوگ از اصلی انگلیس, بازیکنان, استودیو BBC و ITV Studios.

“پس از بازخورد مثبت از سرمایه گذار جامعه کسب و کار شد oversubscribed و افزایش سرمایه گذاری کامل در سراسر یورو و دلار آمریکا با یک بلوغ از پنج سال; بودجه لازم برای سرمایه گذاری مجدد این گروه و بدهی های موجود و همچنین به عنوان که از ESG” گفت: Banijay در آزادی.

این شرکت ذکر جزئیات تامین مالی از جمله €575 میلیون ارشد امن یادداشت با توجه 2025; $403 میلیون ارشد امن یادداشت با توجه 2025; €400 میلیون ارشد یادداشت با توجه 2026; €453 میلیون وام واژه های B تسهیلات; $460 میلیون وام واژه های B تسهیلات و €170 میلیون دلار (معادل) چند ارزی گردان تسهیلات اعتباری.

زمانی که اعلام معامله Banijay گفت: این امر می تواند به تامین مالی از طریق افزایش سرمایه در Banijay گروه و تامین مالی از جمله کامل refinancing از Banijay و Endemol درخشش موجود بدهی های پشتیبانی شده توسط دویچه بانک Natixis و Société Générale. به عنوان Dec. 2018, Banijay و Endemol درخشش مربوطه بدهی حدود 486 میلیون و 1.83 میلیارد دلار است.

ترکیب گروه برگزار خواهد شد LDH (67.1%) که شامل Financière LOV, De Agostini و Fimalac شرکت سرمایه گذاری از مارک Ladreit د Lacharrière و رسانه های غول Vivendi (32.9 درصد).

با هم Banijay و Endemol درخشش باید منافع در بیش از 100 شرکت های تولید از جمله تجلیل چارلی Brooker خانه فردا و Wiedeman و برگ تلویزیون در Endemol درخشش طرف. گل سرسبد Banijay عناوین عبارتند از: “ورسای” “The Inbetweeners,” “تعویض” در حالی که Endemol است “برادر بزرگ” “MasterChef,” “آینه سیاه” و “Peaky Blinders.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im