بانجو بازی رسیدن به حداکثر جداسازی

در پاسخ به هدر لیندسی سوال در مورد فانوس پاسداران (C8), Jacky McCarroll از Foxground می نویسد: به اطلاع رسانی است که در حالی که چند پرداخت فانوس پاسداران باقی می ماند وجود دارد در حال حاضر داوطلب مراقبان. “من و همسرم صرف سه ماه از ماه ژوئن تا سپتامبر به عنوان داوطلب مراقبان در مقابله جزیره در تنگه باس در سال 2018 است. ما تا به حال به تمام منابع ما با ما به عنوان وجود دارد بدون تدارکات و خدمات. من خوشحال می گویند ما هنوز منابع در سمت چپ در پایان اما که ممکن است به دلیل وجود تنها دو نفر از ما در این جزیره جدا از رقابت و کیپ بارون غازها. که تجربه ما را ترک کرده است به خوبی آماده برای دوره جاری اجتماعی فاصله.”

داشتن بازی را متوقف گلف رفتن به میخانه ها و کافه ها, رابرت کوک از دور سبزه زار گرفتار در باغبانی و کارهای خود را می یابد و با گذشت زمان در دست خود را. “برای اولین بار در حداقل 12 ماه من شروع به نواختن بانجو دوباره. خبر خوب این است که همسر من در حال حاضر می یابد اجتماعی فاصله بسیار ساده تر – اگر نه حیاتی!”

خرید اره منبت کاری اره مویی آتی. بنابراین توصیه ایان Sanderson از سمندر خلیج: “در حالی که خرید SMH در newsagent امروز صبح من impulse-خرید یک اره منبت کاری اره مویی. در صف از شش یا هفت نفر دیگر (که زخم های بسیاری از راه را در اطراف مغازه) و دو نفر دیگر در حال انجام همین کار است.”

این همه در جمله بندی! Tricia قهوه ای از رندویکک عجایب “آیا استفاده مداوم از کلمه ‘اپیدمی’ با کلمه ‘وحشت’ تشکیل شده توسط هر پایان است, دادم, باعث مردم را به انجام این کار. ‘اپیدمی’ با ‘حماسه’ و در نتیجه قهرمانانه معانی ممکن است بیشتر تشویق مردم به مقابله؟”

ریچارد Hambly از Potts Point فراتر از “نامشخص زمان” (C8) با یک عبارت او اذعان می کند با استفاده از یک بیت: “ممکن است شما زندگی می کنند در زمان جالب”. مانند بسیاری از ریچارد شنیده است این نسبت به عنوان یک چینی لعنت اما هیچ شواهدی وجود ندارد که آن چینی است و در همه. اول آن شناسایی ظاهر به نظر می رسد در یک سخنرانی آقا آستن چمبرلین در 1930s. در حال حاضر کسانی که بسیار جالب است!

تبلیغات

“آیا یک نسخه بزرگتر از coronavirus (C8) بود taragovirus?” می پرسد دیوید هریسون از Winmalee.

“من عصبی امروزه هنگامی که مردم سرفه نزدیک من می گوید:” پل Keir کنکورد. “من می دانم که آنها می توانید آن را کمک نمی کند اما من می تواند بسیار راحت تر اگر آنها را دور سرفه.”

[email protected]

هیچ فایل پیوست کنید.

شامل نام و حومه و در طول روز تلفن.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>