بانک معوق وام ضربه $274b به عنوان وام گیرندگان بیشتر مکث پرداخت


استرالیا بانک ها مجاز وام گیرندگان با توجه دیگری 40 میلیارد دلار به توقف بازپرداخت خود را در ماه ژوئن به عنوان یک واکنش اضطراری به coronavirus در نظر گرفتن ارزش کل معوق وام مسکن و وام کسب و کار کوچک به $274 میلیارد دلار است.

آمار و ارقام رسمی در روز سه شنبه نشان داد که حتی قبل از ویکتوریا دوم مستند سهام معوق وام های برگزار شده توسط بانک ها شد و هنوز هم جمع آوری با وجود متوسط افزایش مشتریان سرگیری خود را بازپرداخت.

The value of home loans and small business loans on deferral hit $274 billion in June.

ارزش وام مسکن و وام کسب و کار کوچک در تعویق ضربه $274 میلیارد دلار در ماه ژوئن.اعتبار:Paul Jeffers

استرالیا مقررات احتیاطی قدرت (اپرا) گفت: 40 میلیارد دلار در وام تصویب شد برای تعویق در ماه ژوئن بیش از دو برابر 18 میلیارد دلار در وام های که خارج شد تعویق در طول ماه.

در تلاش برای کوسن اقتصاد از COVID-19 تاثیر بانک ها اجازه داده اند وام پرتاب به آشفتگی مالی به توقف وام خود را پرداخت تا شش ماه با امکان تمدید تعویق دوره به 10 ماه و یا تا ماه مارس سال آینده است.

تبلیغات

اما ویکتوریا آخرین مستند بدتر شده چشم انداز بانک ها به عنوان آن می رود که در نتیجه بیشتر از دست دادن شغل و کسب و کار, تاشو, فشار بدهی های بد.

در نشانه ای از رویکرد عملگرایانه بانک ها ممکن است به مشتریان در ویکتوریا ANZ بانک اجرایی Shayne الیوت گفت: این بانک باز بود, بودن, انعطاف پذیر تر با مشتریان در صورت نیاز.

“ما در حال حاضر رفتن به ماه مارس این چیزی است که در توافق با تنظیم کننده. من فکر می کنم از آن خواهد شد یک دیده بان و ببینید. خبر خوب در اینجا این است که هر دو بانک ها و تنظیم کننده همه نشان داده است تمایل به انعطاف پذیری با واقعیت” آقای الیوت گفت: در مصاحبه با ایستگاه رادیویی 3AW در ملبورن.

“و نگاه کنید اگر این چیزی است که مورد نیاز برای انجام این کار را خواهیم کرد من حدس می زنم.”

آقای الیوت استدلال coronavirus مستندات در حالی که داشتن یک “وحشتناک” تاثیر مالی در برخی, می تواند در بلند بهره وری در دراز مدت با شتاب تغییرات از قبیل تغییر نسبت به دیجیتال تجارت است.

دلار 274 میلیارد دلار در معوق وام – حدود 10 درصد از کل وام های بانکی در کشور – یک منبع بی ثباتی مالی برای وام دهندگان شده اند که در تماس با صدها نفر از هزاران نفر از مشتریان در ماه های اخیر.

بانک ها گزارش کرده اند که تا 20 درصد از وام گیرندگان باید به طور داوطلبانه از سر خود پرداخت اما چگونه باقی مانده 80 درصد به کرایه ناشناخته باقی مانده است.

بانک مشترک المنافع را هفته آینده ارائه بسیار پیش بینی به روز رسانی بر روی آن وام کتاب زمانی که آن را به ارائه خود کامل نتایج سال با اجرایی مت Comyn انتظار می رود به طرح چگونه تعویق ترتیبات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از ویکتوریا مشتریان.

اپرا گفت قابل توجه ترین تغییر در آن داده بود و افزایش ارزش وام خروج از دسفرال که رز از 2 میلیارد دلار در ماه مه به 18 میلیارد دلار در ماه ژوئن. اپرا گفت: اکثر این وام به انجام وضعیت.

اما اپرا به آمار و ارقام نیز نشان می دهد بسیاری از وام گیرندگان با معوق وام بودند که در ادامه به کامل و یا جزئی بازپرداخت افتاده بود از 34 درصد در ماه آوریل به 20 درصد در ماه مه و ژوئن.

ایوانز و همکاران تحلیلگر Matthew Wilson گفت: میزان وام deferrals پشتیبانی از پیش بینی خود را برای بانک ها بدهی های بد برای رسیدن به 1.5 درصد از ناخالص وام یا 45 میلیارد دلار در ضرر و زیان انباشته. “با این حال ادامه داد: مشکلات در ویکتوریا ایجاد این خطر است که ما جاری بدهی های بد پیش بینی ممکن است بیش از حد خوش بینانه” آقای ویلسون گفت:.

تحلیلگر UBS Jonathan مات همچنین خطر ابتلا به بانک ها از کسب و کارهای شکست و گفت: آمار رسمی نشان داد که 24 درصد از شرکت های دسترسی به برنامه های حمایتی دولت انتظار می رود به هنگامی که این حمایت به پایان رسید. “در حالی که آینده گزارش فصل باید قوی و بانک ارزیابی نیست کشیده موج دوم شیوع در ویکتوریا (و به طور بالقوه NSW و Queenslad) است که بسیار در مورد” آقای مات نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>