بانک ها برای اضافه کردن Rs 770 cr به خود Q4 bottomline با JSL خروج از CDR

کنسرسیومی از بانک های led توسط بانک دولتی هند (SBI) را اضافه کنید و حدود 770 تومان کرور روپیه به خود bottomlines در طول سه ماهه چهارم پس از خروج از جیندال استیل با مسئولیت محدود (JSL) از شرکت تجدید ساختار بدهی (CDR) چارچوب است. این در نظر گرفته شده است دشوار است با توجه به شیوع کروناویروس.

SBI سرب بانکدار خواهد شد Rs 300 کرور از این قطعنامه از این حساب در حالی که پنجاب بانک ملی (PNB) ارسال خواهد شد حدود 100 تومان کرور روپیه از این منابع گفت: PTI. وام دهندگان دیگر مانند Bank of Baroda و Canara Bank بیش از حد قادر خواهد بود برای نشان دادن پول نقد بازیابی از این حساب.

این را اضافه کنید به سودآوری بانک ها در سه ماهه جاری و باید به کمک در جذب مقررات جدید ساخته شده در طول این سال منابع اضافه شده است.

مورد JSL شد با اشاره به CDR چارچوب در سال 2009 زمانی که عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) وجود نداشت.

در اوایل این ماه JSL اعلام کرد خروج آن از CDR چارچوب است. این شرکت با دریافت نامه ای از کنسرسیوم CDR وام دهندگان به این اثر در تاریخ 4 مارس.

“به موجب این موجود CDR دهندگان متوجه شدم کامل کیفر در مورد Rs 275 کرور در نقدی که اضافه کردن به درآمد خود را در مالی جاری خود را. علاوه بر این, JSL به طور کامل بازخرید برجسته اختیاری تبدیل اوردن از گرو اولویت سهام (OCRPS) که صادر شد به وام دهندگان در ماه ژوئن 2017 به پرداخت حدود 558 تومان کرور روپیه در نظر گرفتن مجموع تحقق دهندگان به حدود 833 تومان کرور روپیه” شرکت کرده بود در بیانیه ای گفت.

پیش از این گروه پروموتر نهاد تا به حال تزریق سهام و پس از آن JSL صادر شده غیر قابل تبدیل اوراق قرضه (NCDs) به ارزش 400 تومان کرور روپیه به Kotak شرایط خاص صندوق (KSSF) و صندوق بسیج کمک JSL در بازخرید OCRPS.

“KSSF نیز به دست آورد و حدود 5 درصد سهام در JSL از طریق بازار ثانویه است که نشان می دهد افزایش اطمینان سرمایه گذاران در عملیات شرکت و چشم انداز رشد” آن را گفته بود.

این CDR چارچوب به وجود آمد و در سال 2001 با هدف به بازسازی بدهی های شرکت های بزرگ در خارج از حوزه بازیابی بدهی دادگاه (DRT) و هیئت مدیره به صورت صنعتی و مالی بازسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>