باراک اوباما در کوبه برایانت مرگ: ‘هیچ چیز بیشتر دلخراش’

باراک اوباما رئیس جمهور صحبت در مورد مرگ دلخراش از Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت دیگر قربانیان تکان دهنده سقوط هلیکوپتر در ماه گذشته.

“که از دست دادن چیزی است که من می دانم که بسیاری از آنها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با — به خصوص کوبه چرا که او با دختر آن خانواده ها و کسانی که کودکان. و کسانی از ما که در حال شادی و افتخار بودن پدر و مادر و بچه ها به بازی های توپ و ریشه برای فرزندان ما و پس از آن دیدن رویاهای ما و امید به آنها — هیچ چیز بیشتر دلخراش,” او گفت:.

رئيس جمهور سابق با حضور در NBA All-Stars صبحانه برگزار شد در شیکاگو به عنوان بخشی از NBA All-Star Weekend جشن. روزنامه نگار Wolf Blitzer ارسال شده تصویری از اوباما در سخنرانی خود در Instagram.

اوباما پیشنهاد “عمیق ترین تسلیت” از او و همسرش میشل به خانواده های قربانیان NBA و Bryants. او همچنین تمدید همدردی خود را به خانواده دیوید استرن سابق NBA کمیساریای که فوت شده در Jan. 1.

مانند بسیاری از مردم اوباما را به توییتر به بیان شوک در این فاجعه در ماه گذشته.

“کوبه بود یک افسانه در دادگاه و فقط گرفتن آغاز شده در چه بوده است فقط به عنوان به معنی دوم عمل می کنند. به از دست Gianna است و حتی بیشتر دلخراش به ما به عنوان پدر و مادر. میشل و من ارسال عشق و نماز را به ونسا و کل برایانت خانواده در تصور نمی گنجد روز,” او نوشت.

یک مکان یادبود برای کوبه و Gianna برایانت برگزار خواهد شد در فوریه. 24 در لس آنجلس لیکرز’ مرکز استیپلز.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>