Barbra Streisand-Donna Summer دوئت “به اندازه کافی به اندازه کافی است’ موسیقی متن رای افتخار کمپین

MeidasTouch های مترقی و دموکراتیک PAC تاسیس توسط برادران بن برت و اردن Meiselas منتشر کرده است یک تجاوز+-هدفمند تبلیغ زیر پرچم “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

این گروه با همکاری رای با افتخار رای گیری ابتکار عمل برای جامعه تجاوز تاسیس توسط بروس رابرتز, لیزا Halliday و جیک Resnicow و همکاری ریاست سکس شارون استون, التون جان و دیوید تزیین بیلی پورتر, Sean Hayes, Andy Cohen, Lisa Rinna و Laverne Cox, در میان دیگران.

این کلیپ شامل 1979 شماره 1 آمار “No More Tears (به اندازه کافی به اندازه کافی است)” که با همکاری نوشته شده توسط بروس رابرتز و انجام به عنوان یک دوئت توسط Barbra Streisand و دانا تابستان که اظهار داشت: “رای افتخار است هیجان زده به MeidasTouch را شریک در این LGBTQ توسعه. ما هم تراز با MeidasTouch چون ما عاشق خود را hard-hitting قانع کننده ویدئوها و ما آن را احساس مهم بود به موضع و تقویت ما تماس بگیرید به اقدام برای جامعه ما است. وجود دارد بیش از حد در خطر است برای ما برای رسیدن به و تعامل با بخش بزرگی از جامعه که رای ندادند در سال 2016.” (بیش از 50 ٪ از تجاوز+ جامعه نیست رای در آخرین انتخابات ریاست جمهوری.)

گفت رابرتز: “من نوشت:” به اندازه کافی به اندازه کافی است’ از چندین سال پیش. Barbra Streisand و دانا تابستان آن را ضبط و به حال جهانی No. 1, رکورد فروش میلیون ها نفر. و این همه سال بعد آن را تبدیل به یک سرود برای تغییر و برابری در آمریکای امروز است. من افتخار می کنم به کار کردن با MeidasTouch در این طرح به گسترش پیام با استفاده از آهنگ من.”

“ما از حقوق خود را به این آهنگ با بروس کل پشتیبانی — بر خلاف روش که برگ برنده استفاده می کند که در آن او می کند و نه حتی درخواست مجوز از ترانه سرایان” اضافه شده برت Meiselas. “من مشتاقانه منتظر ادامه ما کمک به جامعه تجاوز با رای خود افتخار می کنم.”

ویدئو زیر را تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>