NSW معاون نخست وزیر جان Barilaro است به نام بحران جلسه دولت فدرال و آب وزیران به اختصاص اضطراری آب آبیاری به مزارع در جنوب موری حوضه و کمک به اطمینان از استرالیا, امنیت غذایی از طریق بیماری همه گیر.

Current water policies have failed Australia, a consultancy director says.

آب فعلی سیاست های شکست خورده اند, استرالیا, مشاوره مدیر می گوید. اعتبار:60 دقیقه

نه شبکه 60 دقیقه نشان داد نامه, نوشته شده توسط Mr Barilaro و همکاری امضا توسط NSW آب وزیر ملیندا پاوی به فدرال آب وزیر کیت پیت درخواست جلسه بود “برگزار ظرف 30 روز به آدرس نیاز به ایمن سازی تخصیص آب برای جنوب حوضه گلاب پاش صبرنكلرس در NSW”.

“ما دیده ایم یک محرک برای شغل. یک محرک برای کسب و کار. در حال حاضر ما نیاز به یک آب محرک” آقای Barilaro گفت.

تا دو سال پیش در جنوب موری حوضه شناخته شده به عنوان استرالیا کاسه غذا و تولید 60 درصد از ملت غلات و لبنیات است. اما دو سال از صفر تخصیص آب از موری عزیز حوضه اقتدار را نابود منطقه را گندم و برنج و لبنیات مزارع.

تبلیغات

به جای آب فروخته شده است به طور عمده در سطح بین المللی متعلق به بادام و گردو مزارع بیشتر پایین رودخانه. آنها تنها تولید کنندگان که می توانیم فزاینده آب قیمت روی تا حد زیادی غیر قابل تنظیم آب بازار است.

“من همیشه یک نگرانی در مورد کل تجارت آب” گفت: آقای Barilaro. “وجود دارد هیچ جایی برای مردم به سودجوی به عنوان یک کالا خارج از آب است.”

در زمانی که دهها میلیارد دلار در حال منتشر شد برای حفاظت از اقتصاد کسب و کار و شغل او گفت: “وجود دارد رو به مداخله دولت در [آب] بازار”.

در نامه خود به وزیر فدرال آقای Barilaro می نویسد: “وجود دارد بی سابقه است خطری برای اقتصاد منطقه ای با ما جنوبی گلاب پاش صبرنكلرس رو به یک سوم سال متوالی از صفر عمومی امنیت آب تخصیص.

“این یک تهدید دراز مدت تهدیدی برای بهره وری از استرالیا بزرگترین کاسه غذا.”

در این جلسه پیشنهاد, NSW درخواست خواهد کرد که “کشورهای مشترک المنافع تعهد باز اعتبارات برای جنوب گلاب پاش صبرنكلرس در NSW از طریق یک بسته محرک برای جنوب حوضه کشاورزان است. این به حفاظت از هر دو اقتصاد این جوامع و امنیت غذایی برای استرالیا … با توجه به بحران حاکم است که فشار داخلی و صادرات و واردات بازار”.

Maryanne اسلاتری مدیر آب شرکت مشاوره اسلاتری و جانسون گفت: 60 دقیقه: “ما نمی دانیم که چه آن را به نگاه مانند زمانی که همه گیر شده است.

“ما واقعا باید به طور جدی با داشتن یک نگاه در آنچه که ما در حال استفاده از آب ما و آنچه که ما در حال رشد با آب ما,” او گفت:.

“من مدافع که امنیت غذایی ما میباشد و ما باید به انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از امنیت غذایی ما.

“من خوش آمدید ملی بحران آب نشست اگر آن را دوباره هدایت آب برای استرالیا, امنیت غذایی است و شروع reimagining چگونه ما ارزش و مدیریت آب ما به دلیل سیاست های شکست خورده اند ما است.”

آقای Barilaro گفت: او در انتظار پاسخ از آقای پیت, اما امیدوار است در این جلسه ارائه خواهد شد اضطراری آبیاری به جنوب حوضه کشاورزان ظرف 30 روز آینده اجازه می دهد تا محصولات کشاورزی در فصل زمستان کاشته می شود قبل از ماه ژوئن است.

“این ضروری است,” او گفت:. “با توجه به اقدامات فوق العاده ای در حال حاضر گرفته شده در مواجهه با این بیماری همه گیر به این اقدام اضطراری نه تنها حس می کند برای ما امنیت غذایی است اما برای اقتصاد به طور کلی.

“ما نیاز به ارائه اطمینان به کشاورزان ما که آب در دسترس خواهد بود نه تنها به پایان زمستان محصولات زراعی مانند گندم که آرد را فراهم می کند اما کلید تابستانی محصولات کشاورزی مانند برنج نیز قادر به کشت بعد از این سال است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im