Barnaby استراتژی: نگه دارید من آبجو من که سر خود را


هر کسی ابراز تعجب در بارنابی جویس استفاده از یک جنگ تاکتیک شناخته شده به عنوان سر بریدن نبوده است گوش دادن.

تقریبا یک سال پیش Barnaby رفت و در رادیو اعلام کرد: “اگر وجود دارد یک نشت و موقعیت خالی من انتخاب معاون نخست وزیر استرالیا, بنابراین من می خواهم که بدون گناه در تمام در ایستاده….”

Barnaby Joyce is the kind of character who favours crashing through the crowd on the way to the bar.

بارنابی جویس است که نوع شخصیت که سوغات توفنده از طریق جمعیت در راه به نوار.اعتبار:Alex Ellinghausen

افسوس برای گناه-رایگان Barnaby او کاملا باید اعداد که هفته گذشته چالش به تصویب رسید.

اما برای این هموطنان که نظر خود را “انتخاب معاون نخست وزیر استرالیا” و که میل به تخریب همه در راه خود را برای به دست آوردن این شکوه و موقعیت است که در مورد به عنوان ظریف به عنوان یک خرس خاکستری با یک ظرف غذا از جوجه تیغی قلمپرها در آن پوزه آن را صرفا یک سر و صدا.

تبلیغات

سر بریدن اعتصاب در انتظار.

این یک تاکتیک نظامی مورد علاقه کسانی که نمی واژن-پا در اطراف.

آن تعریف شده است به عنوان “دستیابی به فلج استراتژیک با هدف قرار دادن رهبری سیاسی فرماندهی و کنترل”.

فکر می کنم استفاده از یک بلشویک شلیک تیم ملی برای پایان دادن به حکومت تزار نیکلاس دوم روسیه, خانواده شاهنشاهی در سال 1918.

در کانبرا که نخست وزیر اسکات موریسون یک “حباب” مغلوب رقبای تمایل به رفتن آرام و مناسب و معقول برای یک دوره خواب و مکر و در پشت درهای بسته. وجود دارد یک نوع سایه رقص به این چیزها. به طور معمول.

اما بارنابی جویس است نه عادی ساکن حباب است و نه او داده شده به رقص سایه و یا در غیر این صورت. او سوغات توفنده از طریق جمعیت در راه به نوار.

Michael McCormack and Barnaby Joyce.

مایکل مک کورمک و بارنابی جویس.اعتبار:Alex Ellinghausen

اسکات موریسون و فعلی اتباع رهبر, مایکل مک کورمک ندارد به صبر طولانی برای درمان به Barnaby را “نگه دارید-من-آبجو با خدا ممنوع” رویکرد.

اومد در عرض چند ساعت پس از چالش ائتلاف جبهه نیمکت بودن اعلام کرد.

نه Barnaby و نه هیچ یک از کوچک خود را به گروه های شورشی و یک نمایش در ائتلاف خط مقدم از جمله مت Canavan که تا به حال استعفا داد و به عنوان وزیر منابع در ساعت قبل از نشت ظاهرا تصور این خواهد لرزش شل McCormack از رهبری است.

Barnaby اخراج یک تهدید ایمیل به نخست وزیر و پس از آن منتشر شد که متن آن به رسانه ها.

“با عرض پوزش اسکات. اما مایکل [McCormack] چیدن تنها کسانی که به او رای دادند احمقانه است آن را به عنوان برگ اتاق کوچک برای مالکیت به این تیم و به این ترتیب باعث می شود همه چیز متزلزل,” او نوشت.

“با عرض پوزش” تنها کار برکنار شده کلمه.

اگر موریسون فکر Barnaby و مردان مبارک بلوف میزند او به سرعت انکار از این در مجلس.

با شکستن دور از همه همکاران خود را ملی و لیبرال و پیوستن به حزب کارگر برای نصب به عنوان معاون اول رئیس Llew اوبراین – کوئینزلند سابق پلیس که رسوب اتباع رهبری نشت – آنها نشان دادن معنای دقیق چه Barnaby به نام “متزلزل”.

آن را به معنای حکومت اکثریت.

هر چه نصرت هیاهو در مورد سال گذشته را “معجزه” انتخابات Morrison-McCormack ائتلاف نشسته در اکثریت فقط دو رای در مجلس نمایندگان.

Barnaby و همکار ناراضیان جورج کریستنسن و Llew اوبراین در نتیجه نگه داشتن تعادل قدرت باید آنها مایل به استفاده از آن.

و بنابراین آنها را انجام داد.

فقط به مالش آن را در Queenslander کن o’dowd و دیگر جویس حامی دیوید Gillespie NSW بر این باور هستند که رای دادند برای اوبراین نیز هست.

کسب و کار از نصب معاون اول رئیس البته بی اهمیت موضوع به خودی خود (به جز البته برای خوش شانس اوبراین که بسیار عظیم $42,000 افزایش پرداخت بیش از $211,000 پایه حقوق و دستمزد).

اما به عنوان یک پیام در مورد آینده سر بریدن اگر mutineers نمی توانید راه خود را Barnaby ورزش از توازن قدرت نمی توانست واضح تر.

او و همکار خود را اتباع چریکهای خواهد شد بسیار به وضوح به دنبال “رسیدن به فلج استراتژیک با هدف قرار دادن رهبری سیاسی فرماندهی و کنترل”.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر