محروم توسط Brexit: فرانسه, انگلیسی, انتخاب مقامات مجبور به کناره

صادر شده در: Modified:

فرانسه در انتخابات محلی جریان در مارس 15, اما صدها نفر در حال حاضر در حال خدمت مشاوران شهر نخواهد بود در انتخابات. دیگر شهروندان اتحادیه اروپا زیر Brexit و بنابراین فاقد شرایط لازم برای برگزاری, اتاق کار, انگلیسی, مقامات منتخب سراسر کشور هستند که مجبور به مرحله پایین.

تبلیغات

در اطراف وجود دارد 760 انگلیسی, مشاوران در شهرهای سراسر فرانسه در بسیاری از جوامع محبوب با شرح از پادشاهی متحده. برخی از شده اند و زندگی در فرانسه برای چندین دهه خدمت در شوراهای شهر برای سال.

اما مگر اینکه آنها را به تابعیت فرانسوی و یا اینکه از یکی دیگر از اتحادیه اروپا و کشور این خواهد بود که آخرین دوره در دفتر. تنها شهروندان اتحادیه اروپا می تواند ایستادن و یا رای دادن در این کشور در انتخابات محلی است.

“از آنجا که یک روستا نشان داده شما بسیار حمایت شده است و پس از گرم این واقعا یک افتخار به احساس می کنید که وجود دارد احتمالا یک راه است که شما می توانید چیزی را می گوید:” مگی گورمن شده است که در شورای شهر در روستا Sainte-Alvère در Dordogne از سال 2001.

“این لاف زدن اما من رای بیشتر از هر عضو دیگر در لیست. و این در حالی است که چنین ایمان و اعتماد به نفس و اعتماد است که در حال حاضر آن را فقط احساس وحشتناک است.”

Mark Lawrence, که در شورای شهر در این نزدیکی هست از Plazac نیز بود پله پایین بعد از این ماه انتخابات است.

است که با وجود تلاش خود را برای گرفتن تابعیت فرانسوی پس از مبارزه با تروریسم در اروپا برای حفظ موقعیت خود است. اقامت در فرانسه برای 27 سال خود درخواست رد شد بیش از وضعیت مالی خود را.

“من سوخته” او می گوید. “من احساس من بد قضاوت توسط دولت فرانسه نه با دوستان و یا جامعه محلی است.”

برای بسیاری از ساکنان Plazac آن به معنی از دست دادن اعتماد و با ارزش نماینده.

“من فکر می کنم این شرم آور واقعی وقتی کسی قرار می دهد که بسیاری به این شهر … به پا زدن آنها را فقط به این دلیل که آنها لازم نیست که ملیت فرانسوی می گوید:” نوار کارگر Odile “از آنجا که در سطح اروپا گرفته اند یک تصمیم بدون در نظر گرفتن به حساب شهروندان اعم از انگلیسی یا فرانسه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>