Barry Manilow به فروش می رساند آهنگ کاتالوگ به Hipgnosis

جانباز مدیر و ضبط اجرایی مرک Mercuriadis’ Hipgnosis آهنگ ها صندوق Ltd. است با اضافه کردن Barry Manilow فروشگاه به آن 1 میلیارد دلار-به همراه نمونه کارها.

Manilow یک گرمی تونی و امی و برنده است که در میان موفق ترین هنرمندان ضبط از 1970s و 1980s با 50 Top 40 singles را به نام خود. Manilow حرفه ای ادامه داده است به رشد در چند دهه پس از به عنوان یک زنده گذاشت.

Hipgnosis ترانه صندوق در حال حاضر کنترل حدود 12,000 آهنگ ها اعم از ریحانا “چتر” برای Al سبز “بیایید با هم ماندن” و Eurythmics’ “رویاهای شیرین” به نمایندگی از 1 میلیارد دلار خریداری و پس از آن در ماه جولای 2018 IPO در بورس لندن با موفقیت مطرح $265 میلیون. Mercuriadis افتخار از داشتن ساخته شده “60 معاملات در گذشته 21 ماه” در مارس دستیابی آهنگ انتشارات کاتالوگ توسط دوست دارد از روی حیله و تزویر استوارت, Richie Sambora بنی بلانکو, Mark Ronson, Starrah پو خرس رادنی Jerkins و دیگران.

گفت: Mercuriadis در اعلام اکتساب: “Barry Manilow بین المللی گنج. او یک هنرمند بی نظیر ترانه سرا, تنظیم, موسیقیدان و نوازنده. در دهه 1970 و 80 او تعریف اصلی سرگرمی و سوار آن را به ارتفاعات جدید از موفقیت واقعا با آهنگ های کلاسیک. از “مندی” به “من نوشتن آهنگ ها’, ‘کوپاکابانا” و ” به نظر می رسد مانند ما از آن ساخته شده او یکی از آن دسته از نادر هنرمندانی است که متحد همه. ما مفتخر به بری و Garry تاریخ Hipgnosis خانواده است. “

“مرک ایجاد کرده است یک نوع جدید از موسیقی شرکت و من به دنبال به جلو به اینکه بخشی از خانواده و در خانواده موسیقی و Hipgnosis آهنگ ها” اضافه شده Manilow.

آهنگسازی کاتالوگ را تبدیل به یک کالا در سال گذشته به عنوان عمیق به جیب سرمایه داران چشم خود درآمد ثابت به عنوان یک سرمایه گذاری صدا اگر چه بسیاری به انتقاد از این مدل برای پرداخت بزرگتر-از-بازار-ارزش تقسیم عددی بر مضرب.

Hipgnosis آهنگ ها به تازگی منتشر شده گزارش سالانه خود که نشان داد درآمد خود را افزایش در اولین سال کامل از کسب و کار, بالا رفتن دلار به 81 میلیون در دوره 12 ماهه منتهی به مارس سال 2020 از حدود 8.9 میلیون دلار در قبل از دوره. شرکت است که در یک اقدام بی سابقه کسب شراب خواری از آمار و ترانه سرا و تهیه کننده کاتالوگ — شده خرید کاتالوگ توسط hitmakers اعم از Timbaland و Eurythmics’ دیو استوارت به Jack Antonoff و جف Bhasker — شروع معاملات در بورس سهام لندن در ژوئیه 2018. بین ماه های مارس 2019 و مارس سال 2020 این شرکت با صرف نزدیک به 700 میلیون دلار برای به دست آوردن 42 کاتالوگ.

در این گزارش مؤسسین و مدیر عامل شرکت Mercuriadis یادداشت “هنگامی که در مقایسه با سه آهنگ عمده شرکت ما زمانی بین 7 درصد و 12.5 درصد از درآمد خود را در بین 0.5 درصد و 0.9 درصد از تعداد آنها از آهنگ ها.” این یک نتیجه از این گروه بسیار گزینشی سرمایه گذاری است که او به طور خلاصه در این گزارش به این ترتیب: “همه ما آهنگ ها دارای یک پیشینه ثابت و نه حدس و گمان در آهنگ های جدید بدون در نظر گرفتن گذشته عملکرد ترانه سرا و تهیه کننده و یا هنرمند. ثابت این آهنگ ها آمار تولید قابل اعتماد و uncorrelated جریان های نقدی که بسیار investible.”

Manilow نشان داده شد در معامله توسط مدیر Garry lonely planet و وکیل داگ دیویس در دیویس شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>