بسکتبال استرالیا می فرستد آموزش اعضای تیم ملی برای COVID-19 آزمون


انتخاب بازیکنان و مربیان از بسکتبال استرالیا, تیم ملی در انتظار نتایج COVID-19 آزمون پس از آموزش در ملبورن ورزش و آبزیان مرکز در طول همان دوره به عنوان ملبورن ایالات بازیکنان.

ملبورن ایالات آخر هفته گذشته اعلام کرد که 12 نفر از اعضای خود را آموزش پیراهن, تا به حال آزمایش مثبت به COVID-19 و در قرنطینه MSAC را showcourt شده است بسته به تمیز کردن.

Players from Australia's national basketball teams have been tested as a precaution.

بازیکنان از ملی استرالیا, تیم بسکتبال آزمایش شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی.اعتبار:تیم کلیتون

BA شد همچنین با استفاده از این محل است که یک بسته کردن دو دادگاه منطقه برای آموزش انتخاب ملبورن مبتنی بر تیم ملی و اعضای آن از افراد متعلق به نسل و Opals برنامه های همراه با آن پارالمپیک تیم گلایدر و غلطک.

BA لیست نبود که فرستاده شده برای تست. آن را درک بازیکنان مشغول به کار بودند در گروه های کوچک در طول چند ماه گذشته به عنوان ورزشکاران حرفه ای قادر به حفظ و آموزش.

تبلیغات

بدن ملی گفت: این آزمونها احتیاط و ساخته شد تحت هدایت کارشناسی ارشد پزشکی دکتر پیتر هارکورت.

“نگرانی اصلی ما این است که سلامت و رفاه ما ورزشکاران و ما در حال همکاری نزدیک با آنها و استرالیا بازیکنان بسکتبال’ Association (ABPA) به ارائه پشتیبانی برای کسانی که تحت تاثیر قرار” BA گفت: در آزادی مطبوعات.

“BA نیز با DHHS زیستی مدیریت امنیت تیم MSAC و ما افسر ارشد پزشکی برای اطمینان از مجموع پیروی از پروتکل اقدامات و دستورات دولت مقامات بهداشت در بهره از ورزشکاران ما و به حداقل رساندن هر گونه خطر برای جامعه گسترده تر.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>