نبرد برای لیبرال قلب و ذهن در Menzies


فلیکس Sher ملاقات کیت Wolahan برای اولین بار در یک آشیانه هواپیما در Tullamarine بازگشت در سال 2009. یک C-17 Globemaster هواپیما تا به حال فقط فرود حمل تابوت و باقی مانده شیر را گرگ که کشته شده اند در حالی که خدمت در ADF در افغانستان است.

Wolahan یک فرمانده جوخه هنگامی که گرگ شیر درگذشت انتخاب شد به مداحی در “رمپ مراسم”. “این باور نکردنی ترین مداحی. او آنقدر فصیح. آن را بیش از بالا, اما آن را بسیار دقیق” شعر به یاد می آورد.

Keith Wolahan (centre) in Kandahar, Afghanistan, in February 2010.

کیت Wolahan (مرکز) در قندهار افغانستان در فوریه 2010.

Wolahan است و پس از تبدیل با شیر خانواده و گاهی اوقات آنها می پیوندد برای جمعه شب از شام به علامت یهودی سبت.

شعر می گوید پسرش صحبت کرد و از روی علاقه Wolahan. این جفت ارز می دانستم که هر یک از دیگر از خدمات در استرالیا اگر چه آنها جداگانه تورهای در افغانستان: “وی با اشاره به کیت به عنوان یک انسان از اصل و شجاعت. کیت دارای یک هدیه بودن درخشان و دلسوز رهبر.”

تبلیغات

Wolahan خدمت در سه سفر جنگی از افغانستان به دست آوردن لوح تقدیر و تشکر برای خدمات برجسته در سال 2011. در حال حاضر او در حال مبارزه با یک نبرد مختلف در خاک خانه.

Wolahan نصب شده یک چالش به خدمت لیبرال MP کوین اندروز برای حزب preselection در حومه شرقی صندلی Menzies. اگر او برنده Wolahan خواهد بود که برای اولین بار لیبرال نامزد برای سرنگون نشسته MP در ویکتوریا preselection در 30 سال.

اما Andrews, اولین انتخاب در Menzies در سال 1991 نصب است شدید و تعیین rearguard اقدام, استخدام, برخی از بزرگترین نامها در سیاست است.

مبارزه برای Menzies خواهد بود تصمیم گرفت با 300 محلی اعضای حزب آخر هفته آینده. پارتی, قوانین جلوگیری از اعضای از صحبت با رسانه ها در مورد preselections مجبور لیبرال ارقام به “پس زمینه عمیق” هنگامی که صحبت کردن در مورد چگونه مسابقه قرار داده شده است.

“هر کس به من می گوید آن را” یک ارشد MP می گوید. “اما شاید آنها فقط گفت که چون هیچ کس کاملا می داند.”

دیگری می گوید: “من فکر می کنم کوین خوب خواهد بود … شاید [حاشیه] 30-فرد رای. من اصلا حس کسی حاضر است به گونی یک وقت MP در این مرحله از چرخه انتخابات. و من فکر نمی کنم هر کسی ارائه شده با یک دلیل قانع کننده.”

اما Wolahan حامیان می گویند حزب لیبرال نیاز بیشتر نامزدها مانند او که ساخته شده و موفق در مشاغل خارج از سیاست; Wolahan نیز با تجربه وکیل مدافع.

Keith Wolahan is challenging Kevin Andrews for Liberal preselection in the seat of Menzies.

کیت Wolahan چالش برانگیز است Kevin Andrews لیبرال preselection در صندلی Menzies.

در بروشور ارسال به لیبرال اعضای Wolahan, 42 می گوید وقت آن است که به “مبارزه برای ارزش های لیبرال – نه فقط در مورد آنها صحبت کنید”.

“هنگامی که ارتش از من خواست به در نظر گرفتن مرخصی از کار من به عنوان یک وکیل و خانواده به استقرار در عملیات این افتخار من به قرار دادن دست من و خدمت” او می نویسد. “این که آیا آن است که حفاظت از ملی ما اقتصادی یا فرهنگی, امنیت, شما می توانید مطمئن باشید که من خواهد شد به قرار دادن دست من تا به مبارزه برای منافع ملی است.”

خود بروشور نیز تنش خود را در دراز مدت حزب مشارکت داشتن پیوست لیبرال ها در سال 1996 – همان سال او داوطلب خدمت سربازی در ارتش استرالیا رزرو پس از فارغ التحصیلی از رینگوود ثانویه ،

چالش های نشسته فدرال لیبرال شده اند نادر در ویکتوریا برای سه دهه گذشته. گذشته بود و در سال 2006 زمانی که یک جوان بلند پروازانه در آکسفورد و هاروارد, کارشناسی ارشد دانشجو به نام جاش Frydenberg اقدام به انفجار وقت پترو Georgiou.

او شکست خورده و باید برای وقت خود را تا Georgiou اعلام کرد که مسابقه Kooyong در انتخابات سال 2010.

زمان آخرین فدرال preselections شد یک منبع اصلی از جناحی تنش در حزب لیبرال ویکتوریا شعبه دارد. این حزب تصمیم اداری کمیته برانگیخت با باز کردن preselection فرایند کمتر از یک سال پس از آخرین انتخابات فدرال در ماه مه.

تصمیم گیری دامن زد موجی از خشم از نشستن نمایندگان مجلس که استدلال preselection زمان ممکن است ایجاد “اردک لنگ” نمایندگان مجلس disendorsed تا دو سال قبل از انتخابات است.

اما زمانی که نامزدهای بسته preselections در ژانویه Wolahan ثابت می شود تنها نامزد حاضر به چالش یک وقت.

این Menzies رای دهندگان در ملبورن شمال شرقی حومه گسترش در امتداد Yarra River از Bulleen به Wonga پارک گرفتن در چنین postcodes به عنوان Templestowe, Doncaster و Warrandyte.

Growing up in Gippsland, the young Kevin Andrews had a keen interest in race calling.

در حال رشد در Gippsland جوان کوین اندروز تا به حال علاقه زیادی به نژاد خواستار است.اعتبار:Alex Ellinghausen

آن برگزار شده است توسط لیبرالها پس از آن در سال 1984 تاسیس شد اولین سابق فریزر دولت وزیر نیل براون و سپس اندروز که در سال 1991 byelection قهوه ای پس از بازنشستگی.

در حالی که اندروز به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک نشانده به صورت محافظه کار سیاست در ویکتوریا خود را در شهر کوچک تربیت بسیار کمتر شناخته شده است.

او در Gippsland شهر یزد در مورد نیمه راه بین تررلگن و فروش در شاهزادگان بزرگراه 184 کیلومتری شرق ملبورن. مادرش شیلا سوار کامیون برای خانواده, دام حمل و نقل کسب و کار.

او در خواب در سن تقلید خود را قهرمان racecaller بیل کالینز و تماس خواهد بود اولین مسابقه خود را در سن 14 در محلی آهنگ.

اندروز شد صدای بسیاری از مردمی رویدادهای ورزشی – اسب و ماشین و قایق های تندرو و دو و میدانی – در حالی که در پایان مدرسه و سپس با حضور در دانشگاه ملبورن که در آن او زندگی می کردند در نیومن کالج در حالی که تحصیل در رشته هنر و قانون است.

او به عنوان یک همکار به سر جیمز Gobbo در ویکتوریا دادگاه عالی قبل از تمرین قانون در ویکتوریا نوار. او به استرالیا وکیل جوان از سال برای او کار جامعه در ایجاد یک حقوقی طرح برای قربانیان فاجعه و برای انتشار یک کتاب برای سالمندان در مورد قانون.

اندروز شده است یک صدای پیشرو در درون پارلمانی حزب لیبرال در بسیاری از محافظه کار اجتماعی باعث می شود که مهمترین آنها معرفی خصوصی عضو لایحه در سال 1996 که overrode قلمرو شمالی قوانین legalising کشتن از سر ترحم.

او مخالف معرفی سقط جنین قرص RU-486 و مبارزه در برابر قانونی از تحقیقات سلول های بنیادی.

اندروز پیوست Howard دولت جلوی نیمکت به عنوان وزیر پیری در سال 2001 و بالا بود به کابینه به عنوان اشتغال وزیر و وظیفه چه خواهد تبدیل به WorkChoices. او سپس به مدت تقریبا 12 سال به عنوان وزیر مهاجرت.

کسانی که پشتوانه اندروز در حال حاضر که حزب لیبرال نخبگان. نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: “تجربه و تخصص و شور و شوق” از اندروز “بحرانی” به موفقیت دولت خود را.

“او فراهم می کند و وکیل عاقلانه به وزرا و همکاران از جمله خودم” موریسون گفت. “وقتی که من نیاز به یک نماینده به صندلی پرس و جو به استرالیا قانون خانواده سیستم من بلافاصله تبدیل به کوین.”

سابق نخست وزیر تونی ابوت و جان هوارد فدرال و وزیران پیتر داتون, Mathias Cormann مایکل Sukkar دن Tehan گرگ شکار و آلن Tudge و همچنین به عنوان اخبار آسمان استرالیا میزبان اندرو بولت و Peta Credlin باید تمام داده اندروز حمایت خود را.

MP اندرو Hastie که خدمت در افغانستان به عنوان یک SAS کاپیتان دعوت مقایسه با Wolahan همچنین چرخش حمایت خود را پشت اندروز: “در عصر اختلال کوین حافظه سازمانی و اصولی برای حمایت ما باعث شده است مهم تر از همیشه. زمانی که کوین صحبت می کند, نمایندگان مجلس مثل من با دقت گوش کنید.”

Kevin Andrews is currently the longest-serving MP in the House of Representatives.

کوین اندروز در حال حاضر طولانی ترین خدمت نماینده در مجلس نمایندگان.اعتبار:عکس: اندرو Meares

در میان رهبران جامعه حمایت از شوهر سابق Manningham شورای شهردار ران Kitchingman که می گوید او “به خوبی شناخته شده و مورد احترام جامعه” و محلی باشگاه روتاری رئیس آنتونی فرناندز که توصیف او به عنوان “مدافع قدرتمند” برای جوامع قومی.

“او به طور منظم حضور قومی جامعه, حوادث, کمک های لازم کمک های مالی برای سازمان های محلی و ترویج قومی هماهنگی در استرالیا” فرناندز می گوید.

هر چند او پدر خانه به عنوان طولانی ترین خدمت فدرال MP اندروز مطمئن شعبه خود را اعضای او هنوز هم مقدار زیادی به انجام.

“تنها هشت ماه پیش مردم استرالیا رای دادند در حمایت از اسکات موریسون ‘طرح برای بهتر استرالیا” او به آنها گفت. “من یک شرکت برنامه پنج ساله برای ادامه خدمت به مردم استرالیا و ارائه برای ترکیبات Menzies.”

اندروز’ استراتژی نورد از نام های بزرگ بدون خطر نیست در جذاب به کاربران لیبرال که حسد گارد استقلال خود را وقتی که می آید به انتخاب نامزدها. 300 انتخاب کنندگان باید هم اکنون تصمیم گیری بین شناخته شده مقدار اندروز و Wolahan را افزایش, اما تست استعداد.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>