‘Batwoman’ PA به طور جدی زخمی در در مجموعه تصادف

یک دستیار تولید در CW سریال “مدافع” به شدت مجروح شد هفته گذشته در طی یک حادثه در نمایش مجموعه ای در ونکوور.

Amanda Smith دچار صدمات شدید ستون فقرات در مارس 11 — پیش از نمایش تعلیق تولید به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس — هنگامی که سطل بوم لیفت کاهش بر روی سر خود را. با توجه به GoFundMe در اسمیت نام او “را پشت سر هم T-12 و T-11 آسیا A. او تحت یک T-11-T-12 لامینکتومی و ذوب شده است از T-10-L2. او در حال حاضر فلج است و نمی تواند احساس می کنید هر چیزی را از کمر به پایین.”

در آن زمان از این انتشار GoFundMe در حال حاضر مطرح شده بیش از $50,000 خارج از هدف از $100,000. با توجه به ونکوور سان اسمیت قادر به شنیدن آسانسور پایین آمدن بالای او به دلیل سر و صدا از ترافیک بالا که در آن فیلمبرداری در حال وقوع بود. در علاوه بر این به کار خود را به عنوان یک بهبهان اسمیت نیز انجام می دهد به عنوان یک امینی کمدین.

“ارزش عضو ‘Batwoman’ تیم تولید به تازگی مجروح در طول آماده سازی محل فیلمبرداری در ونکوور” سری تولید برادران وارنر تلویزیون در بیانیه ای گفت. “افکار ما هستند با او برای بهبودی سریع. ما در حال همکاری نزدیک با WorkSafeBC به ارائه هر و همه اطلاعات درخواست شده. ما همچنان به کار برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه ما خدمه کست و کارکنان است.”

“Batwoman” است که بخشی از به اصطلاح “Arrow”-آیه در CW, یک گروه به هم پیوسته را نشان می دهد ساخته شده در اطراف شخصیت های کمیک DC. “Batwoman” که ستاره های روبی رز در نقش سرب است, جدیدترین علاوه بر این به “پیکان”-آیه پس از راه اندازی در سال گذشته است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>