BBC لغو Simon Cowell را ‘بزرگترین رقصنده’ پس از دو فصل

بی بی سی را لغو کرده است Simon Cowell رقص فرمت “بزرگترین رقصنده” تولید شده توسط Syco و Fremantle پس از دو فصل در هوا.

“بزرگترین رقصنده” را می بیند که قبلا کشف نشده رقص اقدامات انجام زندگی می کنند هفتگی برای رقص کاپیتان Cheryl فاستونی, Oti Mabuse, “Glee” در Matthew Morrison و Todrick سالن و مخاطبان استودیو در یک رقابت برنده £50,000 ($62,000) و شانس خود را برای انجام “Strictly Come Dancing.” این سری توسط Alesha Dixon و اردن بانجو و پخش گل سرسبد کانال BBC One.

با وجود جذاب برای مخاطبان جوان با فصل دوم, تلاش, در, رتبه, رسم, گزارش 2.8 میلیون بیننده برای نهایی آن در ماه است. رقص نشان می دهد همچنین در مواجهه با رقابت سختی از ITV آمار “نقاب خواننده” در شنبه شب.

یک سخنگوی تایید لغو به تنوع در بیانیه ای اعلام کرد: “در حالی که وجود دارد هیچ برنامه ای برای یک سری بیشتر از ‘بزرگترین رقصنده” ما مفتخریم نشان می دهد و می خواهم برای تشکر از همه درگیر در آوردن بسیاری از لحظات به یاد ماندنی را در یک.”

“بزرگترین رقصنده” بود و قابل توجه بودن Cowell اولین پروژه با سی پی موفقیت خود را با “britain’s Got Talent” و “فاکتور X” رقیب ITV.

اخبار نشان می دهد را لغو می آید در همان ماه که Fremantle و Syco اعلام کرد این فرمت است که تعمیرشده در چین است. آنها را به همکاری شانگهای با گروه رسانه ای برای توسعه “با شکوه رقصنده” برای چین اژدها تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>