BBC ویترین به جلو بروید به عنوان طوفان Ciara مورد انگلستان

یک طوفان سنگین است که کتک انگلستان یک شبه تنظیم شده است به علت سفر اختلالات برای کسانی که سفر به بی بی سی ویترین در لیورپول هر چند از آن خواهد شد کسب و کار به طور معمول برای این رویداد سالانه است.

چهار روز جمع آوری که در آن توزیع نیروگاه BBC Studios میزبان نزدیک به 700 خریداران جهانی تنظیم شده است به پا زدن کردن این بعد از ظهر اما طوفان Ciara که فرود یک شبه دیده می شود کهربا هشدار آب باد و باران سنگین صادر شده برای بسیاری از کشور به شدت تحت تأثیر سفر.

اما تنوع تایید کرده است که BBC ویترین پیش خواهد رفت با وجود طوفان است.

یک استودیو سخنگو گفت: “بی بی سی, ویترین, استودیو باز خواهد شد برای کسب و کار به عنوان برنامه ریزی شده از 2PM. قدردانی می کنیم که سفر امروز خواهد شد کندتر و سخت تر از نرمال است اما ما به دنبال به جلو به استقبال مشتریان و مهمانان به لیورپول برای این چهار رویداد روز.”

طوفان دیده است ده ها تن از پروازها لغو و سفر با قطار به شدت تحت تاثیر قرار با بیش از 150 سیل هشدارهای در محل.

رویدادهای ورزشی مجموعه برای روز یکشنبه مانند منچستر سیتی در لیگ برتر بازی برابر وست هام و اسکاتلند زنان سازمان ملل شش راگبی در برابر انگلستان شده است به تعویق افتاد.

اکثر خریداران به طور کلی می رسند در لیورپول – حدود دو ساعت با قطار سفر شمال لندن – در سراسر آخر هفته معنای تعدادی را در حال حاضر شده است در محل پیش از طوفان, اما سالم, شماره شده اند را به سفر در امروز.

باد تا 80 مایل در ساعت در حال تنظیم به آمار لیورپول امروز در حالی که gusts تا 94 mph در حال حاضر ثبت شده است در جای دیگر در کشور است.

اختلال از طوفان Ciara است که هوا را از طریق ادامه به دوشنبه صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر