BBC Studios ترویج Maggy چان به مدیر عامل توزیع جهانی

BBC Studios ترویج Maggy چان به تازگی ایجاد شده نقش مدیر عامل آن جهانی توزیع و تقسیم این شرکت اعلام کرد.

به عنوان مدیر عامل چان مسئول تمام عملیات کسب و کار و مسئول امور مالی و ارائه طرح کسب و کار برای بخش که شامل تمام محتوای بین المللی فروش و کانال های فرعی کسب و کار. او خواهد شد به گزارش BBC Studios’ به صورت جهانی توزیع جمهور پل دمپسی و نشستن در سی Studios’ کمیته اجرایی.

جهانی توزیع سی Studios’ توزیع بین المللی, کسب و کار, تجاری مالکیت فکری از تولید بازو و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از انگلیسی, indie در, شرکت های تولید, به منظور به انگلیسی, مطالب به مخاطبان جهانی.

چان پیوست بی سی در سراسر جهان در سال 2008 شد و اخیرا مدیر تجاری از بازارهای جهانی که در آن او پاسخگو بود برای اجرای عملیات روز به روز و همچنین تمام فعالیت های مالی در اروپا و خاورمیانه و آفریقا و آسیا و اقیانوس آرام.

قبل از آن او برگزار شد و تعدادی از مقامات ارشد امور مالی موقعیت خود را در شرکت می باشد.

“Maggy یک درک عمیق از ما کسب و کار و صنعت” گفت: وزارت اطلاعات. “او به ارمغان می آورد قوی نظارت و مقدار زیادی از شور و شوق برای تیم ما است.”

“من هیجان زده را به این موقعیت در یک زمان است که هر دو هیجان انگیز و چالش برانگیز برای ما کسب و کار” گفت: چان. “من مشتاقانه منتظر برای کمک به شرکت ما تحویل آن قانع کننده قصد دارد برای رشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>