Beale به کاپیتان NSW به عنوان آسیب های نیش


Kurtley Beale خواهد کاپیتان این Waratahs برای اولین بار در برابر اشراف در ولونگونگ به عنوان آسیب به چهار بازیکن را تهدید به از خط خارج طرف نوظهور انسجام.

راب سیمونز (مچ پا) جیک گوردون (همسترینگ) علامت Nawaqanitawase (back) و تام رابرتسون (بازگشت) همه را از دست ندهید جمعه شب برخورد با خطرناک کیوی در یک ضربه عمده به زودی پس از غارت پنی طرف تکان داد و یک سه بازی از دست دادن رگه در برابر شیرها در هفته گذشته است.

Kurtley Beale will captain NSW in his 12th season with the state.

Kurtley Beale خواهد کاپیتان NSW در 12 فصل با دولت است. اعتبار:AAP

سیمونز’ حذف به معنی معاون او Beale منجر خواهد شد این تیم برای اولین بار در 12 فصل در Waratahs نیوجرسی در حالی که رایان McAuley شروع می شود در ردیف دوم با تام⠀.

Beale خواهد شد کاپیتان از بیمارستان با میچ کوتاه پله در شماره 9 و مایکل مک دونالد ارائه پوشش بر روی نیمکت.

تبلیغات

عضو دیگری از استرالیا قوی 2019 Junior Wallabies خط تا فارغ التحصیلان به لیگ های بزرگ در جیمز Ramm که تحویل داده شده است اول خود را حرفه ای شروع به پس از به ثمر سعی کنید زمین در برابر شیر.

این Waratahs’, ژاپنی, استخدام Siosifa لیسلا نیز در خط خود را به سوپر راگبی اولین بازی بعد از اینکه نام بر روی نیمکت به عنوان بازگشت سه جلد. لیسلا است تونگایی اما خود را صرف دانشگاه سال در ژاپن قبل از اینکه دربسته در ژاپن نفره تیم.

Warringah سرپا نگه داشتن روری اوکانر می آید بر روی نیمکت در محل رابرتسون در حالی که پت Tafa فراهم می کند ردیف دوم را پوشش میدهد.

آنها بازی اشراف در پیروزی ورزشگاه در ولونگونگ در شب جمعه.

Waratahs: Kurtley Beale (c) جیمز Ramm, Alex Newsome, Karmichael شکار, جک Maddocks خواهد Harrison میچ کوتاه, جک دمپسی, Michael هوپر, Lachlan Swinton, Tom Stanifort رایان مک کالی هری جانسون-هلمز, Robbie آبل, Angus بل. Res: Damien Fitzpatrick, روری اوکانر Tetera فاکنر پت Tafa, Jed Holloway, مایکل مک دونالد Lalakai Foketi, Siosifa لیسلا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>