شهادت به انسانیت مشترک ما


برای رنه C.♡, عکاسی خبری به معنای بسیار بیش از تولید یک تصویر. آن را در مورد خدمت به عنوان یک شاهد به زندگی فرد دیگری. در سال 2003 ♡ بود در انتساب در غرب آفریقا از Mali زمانی که او در سراسر یک مادر و کودک نو پا خود را سوختن چوب به زغال چوب. آن او را به یاد ما می توانید پیدا کردن یک حس مشترک بشریت در بعید ترین مکان است.

“پس از آن بود اما من متوجه شدم که من می توانم بروم خانه و آنها نمی تواند — و سپس من شنیده ایجاد کرد رئیس می گویند که کسانی که کار نمی کنند و نمی خورند می گوید:” Byer که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک عکاس خبری برای ساکرامنتو زنبور عسل. “من فکر می کردم خدای من این کوچولو فرزند نمی کنید برای غذا خوردن اگر او را کمک نمی کند ، وقت و زمان دوباره من دیده ام که [کنار] محرومیت وجود دارد این فوق العاده ای در روح انسان. و هنگامی که مردم با دیدن این تصاویر می توانید آنها را تقریبا تصور کنید که خود را در افراد دیگر کفش و این نوبت همدلی به عمل است.”

In Ghana, West Africa, Fati, 8, works with other children searching through hazardous waste.

در غنا, غرب آفریقا, Fati, 8, با این نسخهها کار با کودکان دیگر جستجو از طریق زباله های خطرناک. اعتبار:رنه C ♡

♡ برنده سال 2007 جایزه پولیتزر برای یک سفریک سری مستند یک مادر تنها را مبارزه برای حمایت از یک پسر در حال مرگ از یک شکل نادر سرطان دوران کودکی. او تصاویر نشان می دهد که چگونه فشارهای اقتصادی افزایش درد و رنج انسان. این موضوع در حال انجام کار خود را.

زندگی با یک دلار در روز, یک کتاب تحسین شده و سری عکس که نشان می دهد به عنوان بخشی از آینده نسخه آنلاین در عکس جشنواره دیدم ♡ صرف دو سال سفر از طریق 10 کشور از جمله کامبوج, مولداوی غنا و هند و رومانی. سری ویژگی های دختران جوان رفتن به محل کار در زباله افسردگی بیوه مراقبت از یازده فرزندان و برادران خنده و بازی در حالی که های تنگ و چهارم. ♡ Imbues افراد خود را که در هرکجای یک دلار در روز با عزت و پیچیدگی است. اگر چه برخی از این کار دلخراش, آن را نیز به چالش می طلبد غرب تمایل به کاهش فقر به کلیشه.

تبلیغات

“چند وجود دارد [افراد] که واقعا نهفته me – وجود هشت سال در غنا است که کار با زباله های الکترونیکی و او تا به حال اشک جریان پایین چهره او از مالاریا می گوید:” Byer که پروژه آمد و پس از او در پاسخ به یک تماس برای عکاسان خبری توسط سان فرانسیسکو نه برای سود فراموش شده بین المللی است.

“اما کسی که تو را دیدم و تصویر او گرفته شده بود به یک مدرسه شبانه روزی برای یادگیری زبان انگلیسی و زمانی که من رفت و برگشت او آمد در حال اجرا به من با بزرگترین لبخند. من زمان من با افراد [حاصل] آنها را در درک چه کار میکنم و به همین دلیل این عکس ها مهم است. شأن و منزلت آنها میباشد. من نه وجود دارد برای اضافه کردن بیشتر درد به خود را در زندگی من وجود دارد برای ایجاد یک جنبش به آنها کمک کند.”

جهانی و همه گیر را تشدید بی عدالتی اغلب ترک کسانی که دچار فقر شدید و بدون معیشت و یا دسترسی به تجهیزات پزشکی.

“زمانی که من کار بر روی این پروژه 1800 کودکان در سراسر جهان زیر سن پنج سال در حال مرگ بودند هر روز از علل قابل پیشگیری,” او می گوید. “که تعداد پایین رفته است اما آنها در حال گرفتن یک تمرکز آنها هرگز بدست که تمرکز و [من نگران] که اعداد دوباره طلوع خواهد کرد.”

اما ♡ نیز فکر می کند این فرهنگی لحظه ای را به یاد ما را از انسانیت مشترک ما.

“مردم همیشه فکر می کنم در مورد خانواده خود اما شاید این خواهد بود که یک کاتالیزور برای مردم شروع به فکر کردن در مورد افراد دیگر خانواده,” او می گوید. “کودکان وجود دارد که در شرایط دیگر با هیچ اسباب بازی و آنها در حال کف زدن و پریدن از طناب و فرزندان ما در اینجا نمی دانم چه باید بکنید. مردم شده اند و زندگی در حباب های خود را و هرگز واقعا تا به حال این نوع مبارزه است. امیدوارم این [لحظه ای] یک بیداری برای ذهن ما است.”

زندگی با یک دلار در روز را نشان می دهد به عنوان بخشی از سر در جشنواره عکس آنلاین از 1 تا 17.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>