Beckford خانه و برج را انتخاب کلاس بیش از شیشه ای به سمت شرق بالا

حداقل چند منهتن توسعه دهندگان متوجه شده اند که بسیاری از عمیق سوراخ, لوکس, محل سکونت خریداران ترجیح می دهند کلاس بیش از شیشه ای. وجود دارد فیتزروی در چلسی و Vandewater در قسمت فوقانی سمت غرب نه به ذکر است چندین بالا مشخصات آپارتمان و خانه های طراحی شده توسط معمار رابرت استرن است که ویژگی های سنتی و وقار سنگ رو معماری یادآور اوایل قرن 20th.

البته هزینه احداث پنج ستاره آپارتمان خانه به عنوان اگر آن 1920 به جای 2020 به طور معمول منع مانع به ساختمان زیبایی دقیق سنگ رو ساختمان. اما با Beckford خانه و برج در منهتن مرفه شرق فوقانی جانبی در 301 شرق 80 بین خیابان 1 و 2 راه های, هزینه, و, کلاس, به نظر می رسد باید در یک محیط شاد — ارائه به شما اتفاق می افتد به یک میلیونر ،

به عنوان نام نشان می دهد این پروژه دو ساختمان توسعه کاملا طراحی شده توسط استودیو Sofield های مشهور جهان شرکت مرتبط با نماي بالا-بوتیک مد برای YSL گوچی و تام فورد. پریدن از خرده فروشی به مسکونی است که نادر برای مجلل طراحان; اما این فرصت را به مخلوط بالا-ولتاژ با زرق و برق و با شکوه پیش از جنگ به سبک معماری ثابت شده است یک کشنده تعهد برای استودیو Sofield.

برج بخش شامل 29 طبقه جذاب روکش در دست گذاشته ایندیانا سنگ آهک و Brynne brownstone. تراس و بالکن ژولیت علامت گذاری خطوط تمیز. فضای داخلی روشن در اوردن از کلاه به نجیبانه منهتن آپارتمان خانه. و هندسی cornicing معماری-گذاشته بلوط floorboards مجسمه سازی سنگ مرمر لهجه و افزایش 13-سقف پا در پنت هاوس, که همچنین لذت بردن از مجموعه ای از پشت در فضای باز تراس ترکیب با موسیقی کلاسیک خارجی به ایجاد هاله ای از تداوم و تاریخ است.

هنر دکو-سبک لوستر آراسته-لابی برج بخش باز می شود به ساکنان نوار پیانو. در جای دیگر معاصر امکانات اطمینان حاصل شود که ساختمان را به خوبی پاشنه خانواده و متعصب تناسب اندام نمی خواهد احساس خارج از محل. آنها شامل یک اتاق بازی (روی میز هر کسی؟), کودکان, playroom, دو-height نیمه دادگاه بسکتبال یک مرکز تناسب اندام و یوگا آموزش studios. نیز وجود دارد یک 65-پا استخر با سقف شیشه ای پر اب و تاب و جزئیات فلزی سفارشی شیشه ای موزاییک دیوار نقاشی دیواری.

Beckford خانه کوچکتر از دو ساختمان می ایستد فقط 21 داستان بالا با ترکیبی از یک, دو و سه خوابه خوابگاه به همراه چند تن از پنج خوابه گسترش می یابد. وجود دارد سه طبقه پنت هاوس و اسراف دوبلکس با قیمت آسمان بالا برای مطابقت با. داخلی اتصالات از خانه بخش شبیه به کسانی که در این برج با چوب بلوط سفید کف قوی سقف و پیچیده millwork جزئیات. سقف تراس و آشپزخانه نشسته بالای 20th floor, در حالی که تناسب اندام و یوگا سوئیت در زیرزمین.

Beckford خانه تنظیم شده است برای تکمیل این سقوط با Beckford برج را باز پس بعد از آن در سال آینده. محدوده قیمت از $2 میلیون نفر به بیش از 25 میلیون دلار. داگلاس Elliman منحصر به فرد کارگزاری برای این پروژه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>