پکن تحمیل coronavirus قرنطینه به عنوان اقتصاد در تلاش برای انتخاب کنید تا

چینی پایتخت پکن روز جمعه تحمیل 14-روز خود قرنطینه در مردم بازگشت به شهر از تعطیلات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, و تهدید به مجازات کسانی که موفق به تطابق.

تبلیغات

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه این محدودیت رله رسمی پکن روزانه, روزنامه, خواهد اجرا شود و یا اینکه آیا آن را به افراد غیر مقیم پکن و یا خارجی ورود از خارج از کشور.

اقتصاد چین در حال تلاش برای دریافت پس از رفتن سالانه قمری تعطیلات سال نو بود که تمدید مدت 10 روز برای کمک به مهار شیوع جدید و بسیار مسری تنفسی ویروس به طور رسمی به نام 2019-nCov.

مقامات گزارش 5,090 موارد جدید در سرزمین اصلی چین از جمله بیش از 120 مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد آلوده به 63,851 و تعداد مرگ و میر به 1,380.

این ارقام به هیچ نشانه آن است که شیوع بیماری در حال نزدیک شدن به اوج گفت: آدم Kamradt-اسکات, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز مطالعات امنیت بین المللی در دانشگاه سیدنی است.

اما با 500 میلیون نفر در حال حاضر تحت تاثیر جنبش و محدودیتهای سفر رئیس جمهور چین هشدار داد مقامات بالا در هفته گذشته است که تلاش برای مهار این ویروس تا به حال خیلی دور رفته بودند و تهدید اقتصاد منابع گفت.

در شهرهایی مانند پکن و مرکز تجاری شانگهای خیابان ها و مترو باقی می ماند تا حد زیادی خالی از سکنه با بسیاری از مغازه ها و رستوران ها خالی و یا بسته.

دولت کارمند جین یانگ 28 ساخته شده آن را به پکن اما آن را در بر داشت “چیزی جز عادی”.

غذاخوری ناهار ممنوع, نفع, جعبه, وعده های غذایی خورده شده در میز. جلسات برگزار می شود حاضر و نه در فرد. کارکنان باید پوشیدن ماسک در تمام طول روز و گزارش خود متوسط دو بار در روز.

ووهان خود کمک

ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر از مردم که در آن شیوع شروع کرده و حاد ترین مشکل است.

با تمام حمل و نقل عمومی تاکسی و سواری-نقطه خدمات تعطیل در شهرستان داوطلب رانندگان در پاسخ به درخواست ها در ad hoc پیام گروه به کشتی های پزشکی کارکنان و دیگران در حیاتی شغل و از کار خطر سلامت خود را.

دیگران کار دور ساعت برای پیدا کردن مسکن برای کارگران پزشکی در هتل ها که داوطلب شده اند ،

بسیاری از رانندگان حفظ هویت مخفی برای جلوگیری از اعتراض از خانواده و دوستان است. “هر کس در گروه ما دارای یک حس قوی از ماموریت گفت:” 53 ساله Hui Chen, اجرا می شود که یکی از ad hoc سوار خدمات.

این ویروس کشتن حدود 2 درصد از کسانی که آلوده به آن است اما قادر به گسترش سریع تر از سایر ویروس های تنفسی است که
ظهور این قرن است.

“از حالا به همه کسانی که بازگشت به پکن باید در خانه بماند و یا ارائه به گروه نظارت برای 14 روز پس از ورود” جزئیات اطلاع از پکن ویروس پیشگیری کار گروه ذکر شده توسط پکن روزانه.

“کسانی که حاضر به پذیرفتن خانه و یا متمرکز رصد و دیگر پیشگیری و کنترل اقدامات پاسخگو خواهد بود تحت قانون است.”

یک سازمان بهداشت جهانی به رهبری ماموریت مشترک با چین شروع خواهد شد آن شیوع بررسی کار این آخر هفته با تمرکز بر چگونه کروناویروس جدید در حال گسترش است و آن
شدت که مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

این ماموریت را نیز به دنبال جزئیات بیشتر در مورد چگونه, که در آن و زمانی که بیش از 1700 healthworkers آلوده قرارداد این ویروس جدید که مقامات گفت.

رکود

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز گفت: چین رکود اقتصادی خواهد بود در کوتاه مدت اگر شیوع موجود بود اما انتظار می رود این سه ماهه را نشان می دهد چین کمترین نرخ رشد پس از بحران مالی جهانی.

چینی ها خودروسازان’ association گفت: فروش خودرو در چین شد و به احتمال زیاد به اسلاید بیش از 10 درصد در نیمه اول سال به دلیل بیماری همه گیر.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از عفونت و مرگ و میر شده در چین وجود داشته است نزدیک به 450 موارد در برخی از 24 کشور و سرزمین در خارج از سرزمین اصلی چین و سه مرگ و میر.

ژاپن تایید آن coronavirus مرگ در روز پنج شنبه. یک فرد فوت شده در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

ویتنام تحمیل کرده است 20 روز قرنطینه در پسر Loi یک جامعه روستایی در خارج از هانوی است که به 11 از 16 coronavirus موارد گزارش شده در کشور دو انتخابات ،

بزرگترین خوشه ای از عفونت های خارج از چین بوده است بوش کروز قرنطینه در یک بندر با 218 نفر در هیئت مدیره تایید به عنوان آلوده و به بیمارستان منتقل شده.

روز جمعه برخی از مسافران اجازه داده شد به پیاده خود را به صورت کامل قرنطینه در ساحل.

کروز بوش MS Westerdam حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه اجازه داده شد به حوض در کامبوج پس از رد شدن توسط پنج کشور هر چند موارد گزارش شده بود در هیئت مدیره.

با هزاران نفر از پرواز به و از چین لغو سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی پیش بینی جهانی
هواپیمایی درآمد می تواند به سقوط 4 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار در سه ماهه اول.

اما چه کسی گفته است که کمیته بین المللی المپیک وجود دارد هیچ دلیلی برای لغو و یا نقل مکان به توکیو المپیک که شروع در ماه ژوئیه رئیس کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی کمیسیون گفت.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>