پکن جشنواره بین المللی فیلم به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

پکن جشنواره بین المللی فیلم در اصل برنامه ریزی شده برای اواخر ماه آوریل خواهد بود موکول به آینده ای نامعلوم تاریخ با توجه به کروناویروس اپیدمی دهندگان گفته اند.

دولت مورد حمایت رویداد قرار گرفته اند بین آوریل 19 و 26. آن به تعویق افتاده است “به منظور مقابله با وضعیت کلی پیشگیری از رمان coronavirus بیماری همه گیر و از نظر ایمنی و سلامت جشنواره مهمانان, طرفداران و رسانه های همکاران و عمومی” سازمان گفت: در بیانیه ای رسمی خود را به کانال های رسانه های اجتماعی جمعه.

“ما عذر خواهی برای ناراحتی ناشی از به تعویق افتادن این رویداد و ما اعلام تاریخ احتمالی این جشنواره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” به آنها اضافه شده است.

به تعویق افتادن بود و انتظار می رود که این کشور در سینما باقی مانده اند تقریبا به طور کامل توقیف از اواخر ماه ژانویه با هیچ پایان دادن به تعطیلی در نزد هر چند برخی پیش بینی همه چیز ممکن است انتخاب کنید تا دوباره در ماه مه.

در اواسط ماه مه به هنگ کنگ جشنواره بین المللی فیلم قرار می گیرد در اواخر ماه مارس نیز اعلام کرد تصمیم خود را به تعویق بیندازند. جشنواره هنگ کنگ, آسیا فیلم, تامین مالی انجمن و FilMart تجارت نشان می دهد که تمام شود به تعویق افتاد تا اوت 27-29.

چین گزارش کرده است 80,735 تایید coronavirus موارد و 3,119 کشته و 8 مارس.

دیگر این کشور اصلی جشنواره فیلم شانگهای جشنواره بین المللی فیلم قرار است به اتفاق در ماه ژوئن.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>