بلا ثورن مهر و موم معامله در فاکس برای توسعه و نوجوانان مبتنی بر اسکریپت و واقعیت کرایه

روباه مهر و موم شده معامله با بازیگر و نویسنده بلا ترون (“داف”) به منظور توسعه اسکریپت و unscripted پروژه برای شبکه.

مقابله می آید زیر تورن ظاهر در فصل 3 از “نقاب خواننده” که در آن او انجام در صحنه و به عنوان قو.

“اگر من قادر به گفتن من 8 ساله خود را که شما در حال رفتن به امضای توسعه مقابله با فاکس در زمان شما 22 من فقط می تواند مانند شما در حال دروغ گفتن هیچ راه” تورن گفت: تنوع. “من راستش خیلی افتخار می کنم و خوشحال و خدا را شکر به شبکه است که آنها به من ایمان و اعتقاد آنها در طرز فکر من این نسل است.”

تورن گفت که او امیدوار است به یک صدای جدید به شبکه است و به دنبال توسعه اسکریپت کرایه در ورید از بزرگسالان جوان مانند سری “ریوردیل” یا “دختر شایعات بی اساس.”

“من فکر می کنم آنها واقعا می خواهم به معرفی یک جوان صدا برای نوجوانان,” او گفت:. “با توجه به عدم نویسندگان و یا تولید کنندگان 22, واقعا, به خصوص برای یک شبکه مانند روباه… در حال حاضر من در تلاش برای تمرکز بر روی آنچه که این نوجوان نشان می دهد که واقعا شما را احساس می کنند در حال تماشای یک نمایش است که به دوست خود نوشت: چیزی حق تا کوچه خود.”

تورن که وارد کسب و کار در شش ماه, است, همچنین شناخته شده برای پروژه هایی مانند Netflix را “پرستار کودک “ترور کشور” “در عشق” و دیزنی کانال “لرزش آن را.”

تورن می پیوندد یک لیست از سازندگان که زده اند می پردازد فاکس از جمله Kyle Killen (“هاله”), Mara Brock Akil (سیاه و سفید”رعد و برق”) Jeff Davis (“Teen Wolf”) و سارا واتسون (“پررنگ”). او repped توسط کا سی و سه مدیریت استراتژیک و هرش Wallerstein Hayum Matlof و فیشمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>