بنگال گونی صنعت ضربه توسط صندوق بحران به عنوان بانک تنظیم دقیق اعتبار هنجارهای

جوت صنعت در بنگال غربی است که در مواجهه با مشکلات به دلیل کمبود سرمایه در گردش به بانک ها گفته می شود سخت تر از استانداردهای وام برای این بخش خبر داد.

این وام دهندگان شده است به دنبال “پاک کردن زمین مقالات” از میلز’ صاحبان برای گسترش وام به آنها گفت.

در حال حاضر سه گروه عمده از کارخانه های تولید جوت باقی مانده بسته با توجه به سرمایه در گردش بحران منابع صنعت گفت.

“عدم بانکی اعتباری ضربه چندین کارخانه های تولید جوت در دولت است. آسیاب صاحبان در حال گرفتن اعتبار کافی برای اجرای کسب و کار خود را. بانک ها را به وام هنجارهای سختگیرانه تر برای زمین عناوین استفاده شده است که به عنوان وثیقه” یک گونی آسیاب پروموتر گفت: توافق هسته ای به شرط annomity.

کارگران بسته Weaverly کارخانه های تولید جوت در شیمنگر در North 24 Parganas منطقه گفته غارت دفتر و واحد آتش کشیدند دو وسیله نقلیه پس از مدیریت قرار دادن اخطار به ادامه تعلیق از کار در روز جمعه.

کار در آسیاب متوقف شده است از ژانویه 29 به عنوان مروج این شرکت شاهد “کاهش سرعت در کسب و کار” و مبارزه با “صندوق بحران” شهادت” ،

“پس از اتهام تقلب مرتکب شده میلیاردر طلا و جواهر Nirav مودی و Mehul Choksi بانک تبدیل شدن به فوق العاده محتاط. آنها به دنبال پاک کردن زمین مقالات قبل از اعلام وام” منابع صنعت گفت.

هند کارخانه های تولید جوت رئیس انجمن Raghavendra گوپتا گفت: دسترسی به اعتبار بانکی در برابر زمین عنوان یک چالش است هر چند دولت آورده بود در یک قانون و متعاقبا اصلاح یک ايستگاههاي قانون برای حل مشکل.

“در حال حاضر زمین های از آسیاب متعلق به دولت داده شده بود به millers برای یک هدف خاص. یک قانون و اصلاح قانون فعال دولت برای ارائه زمین به میل صاحبان به صورت اجاره 99 سال به حل این چندساله عنوان موضوع” گوپتا گفت.

او امیدوار است که این کارخانه قادر خواهد بود برای تامین ماهانه سه لاخ عدل کیف های کنفی به دولت است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>