بنیامین نتانیاهو می رسد قدرت های مقابله با رقیب برای مقابله با ویروس


اورشلیم: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رئیس خود را رقیب اعلام کرده اند که آنها را جعلی یک معامله به شکل یک “اورژانس” دولت در پایان سال از فلج سیاسی.

معامله averts چه بوده است یک چهارم متوالی انتخابات در بیش از یک سال به این کشور در مبارزه با آن شیوع کروناویروس.

Israeli Prime Minister Banjamin Netanyahu.

نخست وزیر اسرائیل Banjamin نتانیاهو.اعتبار:AP

شرایط توافقنامه نیست بلافاصله اعلام کرد. اما رسانه های اسرائیل گفت: این نام برای یک دوره سه ساله با نتانیاهو به عنوان نخست وزیر برای نیمه اول و نظامی سابق رئیس Benny Gantz در نظر گرفتن شغل برای نیمه دوم.

پس از آخرین رای در مارس 2 به پایان رسید در یک بن بست نتانیاهو و Gantz توافق در اواخر ماه گذشته به تلاش برای تشکیل یک دولت وحدت ملی به دلیل رو به رشد coronavirus بحران است. در این مذاکرات را کشیده و متوقف شده چندین بار از, بنا به گزارش ها بیش از نتانیاهو شخصی مشکلات قانونی موجب نگرانی است که سقوط از یک معامله خواهد نیروی این کشور به انتخابات جدید است.

تبلیغات

اگر چه نتانیاهو بارها و بارها و آمد در آخرین انتخابات ائتلاف توافق بازده بلند مدت در خدمت رهبر به نخست وزیری هجوم منتقدان که پیش بینی سقوط و بازگرداندن شهرت او به عنوان یک سیاسی جادوگر.

معامله به احتمال زیاد مورد نیاز عمده سازش توسط مردان. در طول سه تلخ مبارزات در سال گذشته Gantz و آبی و سفید پارتی قول داد که هرگز به خدمت در دولت تحت نتانیاهو تا زمانی که او چهره کشت کرد. نتانیاهو در ضمن به احتمال زیاد خواهد بود مجبور به کنار و اجازه می دهد Gantz به عنوان نخست وزیر برای بخشی از زمان, اگر این ائتلاف موفق به زنده ماندن طولانی به اندازه کافی.

مذاکرات میان رهبران دو کشور تا حد زیادی حول نتانیاهو فساد محاکمه مجموعه ای برای شروع در ماه آینده. اصلی چسبیده نقاط شامل یک تقاضا توسط نخست وزیر به بیشتر گفتن در قضایی قرار ملاقات است که می تواند نقش مهمی اگر در مورد او می رسد در نهایت دیوان عالی کشور است.

ماه گذشته در انتخابات فقط مانند مبارزات سپتامبر گذشته و مارس به پایان رسید با هیچ برنده. اما با اندکی اکثریت نمایندگان مجلس با حمایت او Gantz داده شد اولین ضربه در ساختمان یک دولت ائتلافی.

چسب برگزاری هم Gantz متفاوت حامیان خود را به اشتراک گذاشته دشمنی نسبت به نتانیاهو. رهبر مخالفان آغاز شده بود به حرکت به جلو با قانونی که باید رد صلاحیت بازجویی از نتانیاهو از خدمت به عنوان نخست وزیر در آینده است.

اما با این ویروس وخیم تر شدن بحران و خود را لرزان داد چیز ساییده شده, Gantz ساخته شده در مورد چهره در اواخر ماه گذشته و قبول پیشنهاد از نتانیاهو به دنبال یک دولت مشترک برای مقابله با این بیماری همه گیر. این حرکت جلب سنگین انتقاد از Gantz حامیان و پاره پاره خود را آبی و سفید داد ترک او را با یک جناح تقریبا نصف اندازه اصلی خود را.

مذاکرات باید ادامه داد و حتی پس از Gantz’ زمان اختصاص داده شده برای ساخت یک ائتلاف به پایان رسید در هفته گذشته با رئیس جمهور در حال حاضر به کنست تا مه 7 برای انتخاب یک نامزد برای نخست وزیر. اگر اکثریت قانونگذاران نتواند برای انتخاب یک نامزد کنست خواهد به طور خودکار حل شود, راه اندازی انتخابات جدید است.

Pedestrians pass an election campaign billboard in in Ramat Gan, Israel.

پیاده عبور یک انتخابات بیلبورد در رمت گن اسرائیل.اعتبار:AP

یکشنبه شب چند هزار تظاهرکننده از جمله Gantz سابق سیاسی شریک یائیر لپید جمع آوری شده در تل آویو در اعتراض به انتظار دولت. معترضان متهم کرد نتانیاهو با استفاده از coronavirus بحران برای محافظت از خود را از دادستان و متهم Gantz ترک خود مرکزی وعده های انتخاباتی.

“شما لازم نیست مبارزه با فساد از درون. اگر شما در داخل شما بخشی از آن” لبيد گفت.

نتانیاهو در انتظار محاکمه به اتهام دریافت رشوه نقض اعتماد و تقلب. او با رد هر گونه تخلف و فسادهای خود را به عنوان یک قربانی رسانه ای و قضایی شکار ساحره. با استناد به coronavirus بحران نتانیاهو دست برداشت وزیر دادگستری در حال حاضر تاخیر در محاکمه دو ماه توسط سازندگان: بسیاری از سیستم دادگاه.

اسرائیل شناسایی بیش از 13000 موارد از coronavirus با 172 مرگ و میر. در حالی که این هفته در کشور آغاز شد آرامش بخش برخی از سلامت آن محدودیت صدها نفر از هزاران نفر از کار هستند و اقتصاد به وقفه.

شده است وجود دارد همچنین رشد انتقاد نتانیاهو رویکرد به ضرب و شتم به عقب ویروس با اتهامات که او در کنار هنجارهای دموکراتیک به نام مبارزه با ویروس. دولت همچنین آمده تحت انتقاد برای حرکت بیش از حد به آرامی در جبران خسارت کارگران و کسب و کار ضربه از بحران.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>